Skocz do zawartości
pitrekk

H2H Budżetówka 2014/2015

Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skład osobowy I ligi uzupełniamy według:

    • b) fluberowego rankingu
      16
    • a) kolejności zgłoszeń
      11


Polecane posty

Tizz, pytam z ciekawosci:

 

 

sam 'chyba' (jesli nie to sory nie mam czasu na czytanie wszytkich pierdoł) wpadłes w dyspute o zmniejszeniu ilosci druzyn kosztem zrobienia dwóch lig, jestem na nie, zreszta jak wiekszosc widac.

 

jesli chetnych bedzie 20stu jestem za zwiekszeniem ligi do tej liczby niz zmniejszeniem do dwóch pedalskich 10cio osobowych ;]

 

czy teraz logicznie? ;]

 

H2H budzetowe kwitnie i tego się 3majmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowa byla o min 12, nigdy o 10 uzytkownikach.

a co jesli sie zglosi 22 graczy, albo 23, albo 24? Tez bedziesz za zwiekszaniem ligi?

 

przypomne tylko, ze ci sami uzytkownicy, ktorzy pisali wczesniej ze sa za 16 osobowa liga, pisali tez ze 20 osobowa liga byla slabym pomyslem....

 

latwo byc madrym i krytykowac, trudniej samemu cos sensownego zaproponowac.

 

nie chce mi sie juz powtarzac w kolko tego samego. Zobaczymy ile luda sie zglosi i wtedy wrzucimy ankiete i zobaczymy czego tenze lud chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale nie panikuj na razie chyba 10 nas potwierdziło wiec byloby kim uzupełniac bo chetni nowi sa jak widac, uwazam jedynie,ze priorytetem powinna byc nasz liga i jej stan a dopiero pozniej ewentualne rozmyslanie nad ligą drugą jesli zgłosiłoby sie tych powiedzmy wtedy minimum 12 do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jeszcze wolne miejsca to zgłaszam się do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapisać do zwykłego H2H, ale że tam ciągle jest anachroniczny wąż, to zostaje tutaj na kolejny rok - można mnie dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym samym mamy 24 graczy, wiec jesli nikt sie nie wykruszy to mozna smialo zalozyc ze wystartujemy z dwoma ligami w tym roku :)

 

Czekamy na dalsze zgloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać do, powiedzmy 21ego września, albo nawet do momentu aż uzbiera nam się 14 na ligę - to tylko dodatkowe 4 osoby... Werbować, jak ktoś ma jakichś potencjalnych kandydatów.

Trzymam kciuki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to bez róznicy czy 12 czy 16,druga liga mnie nie interesuje po prostu mniej emocji u nas na drafcie..

 

wygodniej, krócej ;)

 

jestem jedynie ciekaw jaką metoda chcesz przeniesc 4druzyny do drugiej ligi bo chyba nie 'spadkiem' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz przecież pamiętam dyskusję w której upierałeś się jak bezsensowne są podziały na ligi wyższe i niższe - więc może na ochotnika będziesz w tej czwórce? :P

a tak poważnie to mamy dopiero początek września a większość jakby wściku dupy dostała - a do startu sezonu jeszcze prawie 2 miechy.. zwykle jakaś nerwowość pojawiała się dopiero pod koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dobry jestem ;]

 

 

no ja nie wiem po co ta spinka acz rozumiem podjarke zblizajacym sie sezonem do tego mistrzostwa..

daj chłopakom sie nacieszyc, temat sie rozwija.

 

a podziały są bezsensowne w ligach równoległych, które nazywane są wyzszymi/nizszymi, juz przytaczaj tak jak bylo a nie jak Ci pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a podziały są bezsensowne w ligach równoległych, które nazywane są wyzszymi/nizszymi, juz przytaczaj tak jak bylo a nie jak Ci pasuje ;)

 

znajdę Ci to chlopie.. choć potem zacznie się dyskusja czy równoległych poziomo czy pionowo więc szkoda mojego wysiłku bo przeinaczysz i tak wyniki śledztwa..

 

aaa

 

za dobry jestem

 

no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie to mamy dopiero początek września a większość jakby wściku dupy dostała

ju tokin tu mi? :)

z moja dupa wszystko w najlepszym porzadku, gorzej z kolanem.

rozpoczalem temat zeby zaczac ogarniac ludzi wczesniej i w razie potrzeby rozwijac ta lige.

znudzilo mi sie jednak pisanie w kolko tego samego czyli: zobaczmy ile sie zbierze chetnych a potem bedziemy debatowac nad ksztaltem ligi, jak taki Tizz juz wie ze gramy w 16 i chuj :)

 

widze ze pojecie konstruktywna krytyka jest dla niektorych pojeciem abstrakcyjnym.

 

tak czy inaczej, widze, ze Benon sie aktywowal, a jako ze wspominal wczesniej ze ta liga to jego dziecko ;) to niniejszym przekazuje mu funkcje organizatora.

 

Mam tylko nadzieje, ze mimo wszystko w jakis w miare demokratyczny sposob zdecydujemy o ksztakcie tej ligi.

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju tokin tu mi? :)

z moja dupa wszystko w najlepszym porzadku, gorzej z kolanem.

 

no co Ty! to się tyczy wszystkich, którzy np. srają się z powodu niezałożonej ligi (w każdej innej lidze też) bądź relacjonujących w bezmózgi sposób (Tizz) stan rekrutacji na danym poziomie. niedługo pojawi się na forum nowa opcja, która i tak przewróci wszystkie ustalenia do góry nogami (przynajmniej tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pitrekk

Dzięki wielkie, że ruszyłeś z tematem i ogólnie szacun za aktywność i chęć działania. Keep on, keep on...

 

Przez ostatnie dwa lata przełom sierpnia i września to dla mnie feralny i pechowy okres i potrzebuję aby ktoś pociągnął ten wózek, bo ja bywam niedostępny, mało mobilny, pozamykany w szpitalach itp.

 

Gdyby nie pitrkowa robota, to bylibyśmy w czarnej dupie, bo ja dopiero teraz mam stały dostęp do kompa i czas.

 

Jak wspomniałem wcześniej chciałbym aby liczba drużyn była +12, ale jednak jak nie będzie więcej chętnych, to nie mam nic przeciwko, aby zrobić dwie ligi po 12. I tak. Najrozsądniejszym posunięciem będzie spadek do niższej ligi, choć w poprzednim sezonie nie było o tym mowy... Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji i stworzymy dwie ligi w pełnym wymiarze. We wszelkich kwestiach formalnych jak będzie trzeba zrobimy głosowania - na razie nie widzę takiej potrzeby.

Pozostaje czekać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie też zrobić dwie równoległe ligi A i B a po tym sezonie naturalnie wyjdzie z tego prawdziwa 1. oraz 2. Tak kiedyś zrobiliśmy z h2h zasadniczym. Ligi równoległe, gracze wymieszani np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyślałem, że skoro jest już to liga z jakąś tam tradycją (niewielką, bo niewielką), to może warto byłoby tą tradycję kontynuować... A tak to nie będzie komu dać medalu za sezon 2014/15. :D

Możnaby w pierwszym sezonie z 2 ligami zrobić taki myk, że tylko playoff teams zostają, a reszta spada...

Dawać opinie, rzucać pomysły i co najważniejsze werbować, jak ktoś ma takie możliwości.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, luz @ Benon and gooz

damn, nawet nie czuje, ze rymuje ;)

 

tez uwazam, ze lepiej od tego sezonu zrobic lige dwupoziomowa. Oczywiscie najlepiej byloby aby wszyscy 'starzy' userzy byli w pierwszej i aby nikogo nie trzeba bylo relegowac do drugiej ligi. Poki co potwierdzilo 13 graczy, Wilk zrezygnowal, zobaczmy jak pozostala dwojka, ale jesli i tak chcemy grac w min 14 a najlepiej w 16stu to nie powinno byc problemu.

 

@ Benon, przydalby sie jakis dedlajn na potwierdzanie uczestnictwa ustalic zeby byla jasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można się jeszcze zapisać to ja jestem chętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×