Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 14/15

Polecane posty

 

EDIT: A nie, bo przecież Tizzowi rodzice internet o 22:00 odcinają... :P

 

 

jestem cymbale w robocie o tej godzinie ale co Ty mozesz wiedziec o tym i to nie jest u mnie 22 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ciągle jest 26.10 21.30, gdzie nie mamy odpowiedzi od matka i GRB czy mogą. Przy 9.10 21.30 grozi nam nieobecność dwóch osób.

Może by mi się udało, ale jest też inny problem... jest to przed samym startem sezonu. Moim zdaniem ryzykownie planować draft tak późno, bo jeżeli by się wysypał kilka dni przed, to może być przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: A nie, bo przecież Tizzowi rodzice internet o 22:00 odcinają... :P

jestem cymbale w robocie o tej godzinie ale co Ty mozesz wiedziec o tym i to nie jest u mnie 22 ;]

 

Po pierwsze, to epitet zupełnie niepotrzebny.

Po drugie, to szkoda, że już pracujesz, bo jeszcze do szkoły by się przydało pochodzić, jak widzę.

Po trzecie, przykro mi, że musisz po 22:00 siedzieć na sekstelefonach dla pederastów, zamiast korzystać z internetu. Kiss, kiss.

 

A co do 26 X, to nie chcę nic obiecywać na stówę, ale raczej dałbym radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro piszesz jak cymbal bedziesz tak tytułowany internetowy nołlajfie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie darujcie sobie te dziecinne przepychanki. Dorośli faceci a takie pierdoły wypisują ;)

 

Wielkie dzięki Dig za ponowne poruszenie tematu z 26.10, uznałem, że skoro matek i GRB się w ostatnich wypowiedziach przed ustaleniem terminu do niego nie odnieśli to znaczy że nie dadzą rady się wtedy pojawić :K

 

Przy czym żeby była już 100% jasność i nie było potrzeby ponownych zmian proszę jeszcze raz o jasną deklarację od GRB i matka o potwierdzenie dostępności 26.10 o godz. 21:30.

Liczę, że to tylko formalność ale robi się tu powolutku informacyjny burdel a temat jest dość istotny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę potwierdzić, ale jak Tizzowi znowu wypadnie nocny dyżur w toalecie na Centralnym, to żeby nie było jaj. Tak jak pisał Matek - 26 X to duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisał Matek - 26 X to duże ryzyko.

Właśnie. Bardzo duże szanse, że i tak kogoś nie będzie, a późniejszych terminów może nie być.

 

Ja na 99% będę mógł wtedy draftować, ale sami wiecie, różnie bywa, szczególnie w niedzielę wieczór (jakieś imieniny czy coś...).

 

Serio, nie możemy tego pyknąć np. w ten weekend? I mieć z bani. Długodystansowe planowanie takiej zabawy ma to do siebie, że jest większe prawdopodobieństwo, że coś komuś w międzyczasie wypadnie... a podejmując szybką decyzję, istnieje większa szansa, że po wyrażeniu zgody na dany termin, nic nie stanie na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend odpada, KSW i dwa UFC panie + wyjazd w nocy w poniedziałek - eliminuje mi to i sobotę i niedzielę :) Ryzyko absencji w nawet potwierdzonej imprezie istnieje zawsze - proponuję trzymać się cholernie przyzwoitych 99% i zakładać udział 26.10.

 

PS. Poza tym nie po to ta ankieta, żeby teraz odstawiać jakieś spontany i robić na wariata za chwilę coś co jednak wymaga przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięglarzu dasz radę napierdalać się w Szczecinie, a później tego samego dnia lecieć do USA na dwie gale UFC? Musisz być strasznym przekkozakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten weekend odpada, KSW i dwa UFC

A ja w niedziele oglądam Czas Honoru do 22:10, to też mogłoby odpadać do tej godziny...

 

Chodzi głównie o to, że draft zaplanowany przed samym startem sezonu, to bardzo duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować? Po pierwsze, jak wspomniałem, po to mamy ankietę by dojść do właściwego terminu metodycznie, porównując preferencje userów i mając jakiś przekrój dostępnych terminów. To co proponujesz to dokładne przeciwieństwo powyższego. Jeśli Czas Honoru jest dla Ciebie istotny to zakładam, że miałeś to na uwadze uzupełniając ankietę. Nie oceniam co jest dla Ciebie ważne więc Ty może także powstrzymaj się od komentarzy w tym temacie. Po drugie, nie wiem jakie ryzyko masz na myśli skoro od zarania dziejów wiadomo, że organizacja draftu z dużym wyprzedzeniem oznacza właśnie spore problemy (kontuzje itd.). Im bliżej rozpoczęcia sezonu tym lepiej - mniej niewiadomych, mniejsze ryzyko. Oczywiście zawsze stałem na stanowisku, że te niewiadome dotykają nas w równym stopniu ale należą do grupy zmiennych, które możemy spokojnie wyeliminować a tym samym uczynić zabawę fajniejszą. Dla wszystkich. To co stanie się w sezonie to już odrębny rozdział.

 

PS. Dodam, że można draftować także już w sezonie. Mnie strata marnego tygodnia krzywdy wielkiej nie zrobi. Oczywiście nie chcę tego i uważam za ostateczność ale i tak lepszą niż inicjatywa "dawajcie jutro na draft!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięglarzu dasz radę napierdalać się w Szczecinie, a później tego samego dnia lecieć do USA na dwie gale UFC? Musisz być strasznym przekkozakiem ;-)

Ha! Nie przygotowałeś się! Jedna impreza UFC jest w Sztokholmie. Plan jest taki, żeby poskładać Bedorfa w trzy sekundy i zdążyć na samolot do Szwecji ;) Wykonalne? A jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięglarzu, jak możesz pisać, że strata tygodnia rozgrywek jest nieważna? To może odwołajmy rozgrywki do lutego. Robię sobie jaja z Tizza, ale on przynajmniej ma konkretne argumenty na swoją nieobecność. Ale OK, spróbujmy z inną datą.

 

Na 26.10 muszą wszyscy wyrazić zgodę.

 

Chicken, może wyślij PW do uczestników ligi. Jeśli każdy potwierdzi, to się tego trzymamy i tego dnia nie będzie już przeproś - jak ktoś nie da rady, to jego problem, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. gdzie widzisz tę niekonkretność? Jasno i konkretnie określiłem dlaczego i kiedy nie mogę.

 

Co do straty tygodnia to w skali całych rozgrywek uważam to za stosunkowo małą stratę co nie oznacza, że chcę się przed tym bronić nogami i rękami. To wynika z przekonania, że korzyść z całej ekipy obecnej na drafcie jest to w stanie zrekompensować. Tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem, to jedni mogą najwcześniej o 21:30, a inni już o 22:00 nie mogą. W pół godziny nie damy rady. Ale możecie mnie wyprowadzić z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do straty tygodnia to w skali całych rozgrywek uważam to za stosunkowo małą stratę

Tak? W zeszłym sezonie tabela nie była jasna do ostatniego dnia, a Ty uważasz, że nie wypaczyłoby to rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby w jaki sposób? Przecież nikt wcześniej nie zaczyna punktów zbierać, cała liga startuje w jednym terminie. Chyba, że jesteś na tyle precyzyjny, że przewidzisz wyrwanie konkretnych zawodników, którzy największe żniwo zbiorą właśnie przez ten tydzień :) Ale spokojnie, nie chcę wypaść jako jakiś gorący zwolennik tego rozwiązania. Powiem więcej, do niedawna sam w swej miłości do draftowania lansowałem rozwiązania szybsze niż pewniejsze ale z czasem dałem się przekonać do celowania bliżej terminu rozpoczęcia sezonu (eliminacja niewiadomych co do kontuzji, maksymalizacja spływu wniosków z campów itd.).

 

Co do samego tematu wypaczenia rozgrywki to na ten temat można pewnie napisać dość pokaźny, cały wątek. Ktoś kiedyś lansował (pewnie przemądrzały MistrzFB :) ), że już nieobecność jednej osoby na drafcie wypacza grę - ja tego nie podzielam, po prostu układ sił, rozkład zawodników może ulec zmianie ale to niekoniecznie oznacza, że osoba nieobecna ma dostać po tyłku. Mamy przecież listy rankingowe, które w sprzyjających okolicznościach mogą niemalże całkowicie zrekompensować niemożność dokonania osobistych wyborów. Przechodziłem przez to nie raz, czasami bluzgałem na automat ale najcześniej doceniałem czas spędzony nad dopracowaniem takiej listy. Nikt nie chce być poza draftem, wiadomo. Ja patrzę na to bardziej w wymiarze społecznościowym - unikalna okazja by się spotkać w specyficznym gronie a niekoniecznie kolejny instrument do maksymalizacji wyniku w lidze. Dla mnie każdy draft, który przebiega w maksymalnej frekwencji (albo prawie max) jest dla całej ligi zwycięstwem samym w sobie. Dzięki temu lepiej pamiętasz rozgrywki - z doświadczenia wiem, że sezony rozpoczęte przez pamiętne drafty przebiegają fajniej i niekiedy latami istnieją w pamięci. Myślę, że po to w to gram. Liczę, że takich jak ja jest więcej :)

 

PS. Z uwagi na powyższe także, nie traktuję offline draftu poważnie (takiego na forum). Chyba, że w grę wchodzi spotkanie osobiste gdzieś na neutralnym gruncie w warunkach pewnego rodzaju imprezy gdzie siedzimy z kompami/zeszytami i publicznie zgłaszamy wybory. Jeśli kiedykolwiek, w którejkolwiek lidze na sznurówce wyjdzie taka impra to będzie to mistrzostwo świata :)

 

PS. Sprawdźcie ten filmik, co prawda o fantasy baseball ale oddaje wiele :)

lzXqlsNH-EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×