Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 14/15

Polecane posty

Heh, szczególnie ten Boozer, którego właśnie wziąłeś z FA, nie jest bublem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19-10 i 28-9 przy kontuzji Hilla bubel raczej nie robi ;)

 

Na razie ogłoszenie o trejdzie zawieszone... choć nie, Rose do sprzedania, najlepiej za blockera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to podbieranie leszczy z FA po jednym 'jakimś' występie i wciskanie ich po chwili w deal to zabawne dość; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robimy zakłady. Wygram ligę z przewagą co najmniej 5 punktów nad drugą drużyną czy też z mniejszą przewagą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie co najmniej 5 punktów Twojej przewagi nad P2. Ja mam chyba pozamiatane, pogoni z mojej strony się nie spodziewaj - jeśli wywalczę podium to będzie naprawdę wielki sukces. Trudno powiedzieć jak zachowają się inne drużyny, obawiam się jakiejś pogoni zza pleców ze strony Chicka albo Diga, rozegrali sporo meczów mniej. Oby Davis nie wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze dużo zmiennych do końca sezonu. Zawsze może mi wypaść Paul albo Ibaka i będzie dużo trudniej. Ale liczę na wygraną. Co do Twojej drużyny, to na pewno będzie dogfight o kolejne lokaty i tak naprawdę o kolejności może zadecydować jeden dobry mecz pojedynczego zawodnika w ostatni dzień sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę znowu beniaminek z 2 ligi wygrywa 1-ą :)

No właśnie też to zauważyłem jakiś czas temu.

 

A tak na marginesie - dopiero 9 trade w tym sezonie! To w zeszłym ja sam miałem więcej...

 

DZIŚ DEADLINE!

 

Oddaję Paytona za kogoś z PF/C - jeśli ktoś potrzebuje asyst to wbijać. Poza tym Booza, Andersona, McLemore - w pakietach lub osobno, też za wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem wszystko jedną kartę, licząc na to, że zbiórki zapewni mi Westbrook :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle - zawsze byłem przeciwnikiem trade deadline. Albo inaczej - przeciwnikiem tak wczesnego trade deadline. Trejdy pod koniec sezonu faktycznie by mogły coś wypaczyć, ale na tym etapie userom warto dać szansę kombinowania w składach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest ok.

 

Prawie miesiąc po deadline w lidze, to wystarczający czas na korekty. A ostatni miesiąc zabawy powinien już być takim wyścigiem na tym, co posiadamy. Ze zmianami z FA.

 

Poza tym - 10 wymian w całej lidze, nigdy nie grałem takiego sezonu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty? Zawitasz do nas na kolejny sezon? :V

oj zabraknie mi chyba trochę - skład mam niby mocny ale ciągle okupuję miejsca 4-6 (teraz np 5-te i 5 pkt roto do 3ego); Durant musiałby częściej grać żebym mógł wskoczyć na pudło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za spam, ale IMO warto.

W naszym serwisie http://www.fb-ninja.com dodalismy dziś wyszukiwarkę wymian dla systemu Roto.

"Let's make a deal" odwala robotę za Was szukając wymian korzystnych dla obu stron.

Mam nadzieję że Wasz trade deadline jeszcze nie minął i możecie się tym narzędziem pobawić :)

Trzeba mieć konto i zsynchronizowane ligi z Yahoo. Ale reszta jest czystą przyjemnością. I naturanie za friko :)

 

Pozdro

 

L'e-szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam wszystko na jedną kartę, postawiłem na Aminu, liczyłem na steale, a on nic nie zwojował. Dzień konia Lowry'ego na ławce. I w dodatku uciekł mi Shumpert i Shved bo po nocce jakoś nie pomyślałem, by ich zainstalować.

 

U Paytona liczę na steale, mam nadzieję, że będzie walił ich więcej niż 1. Matek, również powodzenia z Kanterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×