Skocz do zawartości
Benon

2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Polecane posty

Ale mi Barnes z Davisem zlali dupę. Davis 9 bloków w niedzielę! Barnes 17 trójek w tygodniu. I dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście do pierwszy dzień ;) Wszystko się może zmienić.

 

Jeśli chodzi o moją rywalizację z Jordanem, to mam nadzieję, że Durant nie wróci jeszcze w tym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w obliczu kontuzji Korvera i Conley'a ciężko mi będzie powalczyć w tym tygodniu. Straszne baty dostałem pierwszego dnia.

 

Układ meczów masz lepszy, ja mam wielki tłok w pn, śr, pt i nd, a w pozostałe dni słabiutko. Ale faktycznie pierwszy dzień moi zagrali świetnie i liczę, że dziś mnie nie dogonisz.

 

Conley chyba nie wypadł na długo. Natomiast z Korverem spory pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KapitanPlaneta

Uratowałem wczoraj dzień Tolliverem, który obronił mi trójki, ale widzę, że Reggie niemalże zamknął asysty. Niesamowicie wygląda też walka w obu kategoriach %, gdzie FG% obaj gramy lepiej, niż zwykle, a FT% gorzej. Na ten moment wygląda to tak, jakby kluczowe miały być punkty, zbiórki i bloki. Będzie blisko pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita walka w naszym pojedynku. Wczoraj Redick miał dzień konia i pozwolił mi nieco uciec w trójkach oraz zbudować przewagę w punktach. Nadal mam spore obawy o zbiórki, w których obaj wymiatamy totalnie.

 

Patrząc na szybko, to na tym etapie tygodnia prowadziłbym z każdym rywalem w lidze, więc moja znakomita passa trwa i zakończenie RS 9 zwycięstwami nie było w żadnym wypadku przypadkiem.

 

Mimo świetnej dyspozycji moich graczy, nadal mam bardzo wielkie obawy o wynik tego pojedynku, bo kilku twoich graczy również niesamowite spotkania zalicza (Reggie jak na złość, no i ten Mirotić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię co mogę, ale raczej szanse powodzenia są nikłe :P. Masz w składzie więcej sprawdzonych graczy na których można polegać, a ja przez kontuzje muszę się ratować popłuczynami z FA. Raz na 10 może się wstrzelę, ale to jest loteria. Do tego jeszcze wczoraj rozkwasił się Lowry, Canaan zaczął z ławki, a w weekend ma wrócić Gibson, więc możliwe że dzisiaj to był już ostatni wyskok Mirotica (oby nie ;) ). Jakby nie fakt, że 6 miejsce też daje awans to pewnie rotowałbym jeszcze bardziej, ale nie chcę sobie zupełnie rozwalić składu, bo liczę że Conley i Korver zdążą się wykurować i wspomogą mnie w ewentualnej walce o puchar pocieszenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie to idzie, tak by chyba trzeba skomentować moją drugą połówkę sezonu. Niesamowita gra Brooka wczoraj, fantastyczny tydzień Redicka, a reszta robi swoje i nie rozczarowuje. Bardzo jestem też zadowolony, że wyciągnąłem Bradleya zaraz przed PO. Teraz muszę dociągnąć to prowadzenie do końca tygodnia, oby się udało. KapitanPlaneta widzę już dość porządnie rotuje, ja na szczęście mam komplet meczów jutro i liczę, że to wystarczy.

 

Poziom naszej rywalizacji w tym tygodniu jest naprawdę wysoki, bo patrząc po reszcie par, chyba każdy miałby bardzo duże problemy z naszymi składami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza runda PO za nami, czyli mamy 4 graczy, którzy za rok zagrają w 1 lidze. 2 kolejnych zostanie wyłonionych w tym tygodniu.

 

ux0s8.jpg

 

Ja teraz cierpliwie czekam na informacje o Aldridge'u i Haywardzie, bo bez nich będę raczej niestety na straconej pozycji, a szkoda, bo ostatnio zmiatam wszelką konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tobie zwycięstwa i całej czwórce awansu. Mam nadzieję, że dołączę do was za tydzień :P Wygrałeś w pełni zasłużenie wykręcając nieprzeciętne cyferki w prawie każdej kategorii. Przyznaję, że przeoczyłem Twoją serię zwycięstw z końcówki RS, może gdybym był bardziej świadomy zagrożenia to starałbym się tak pokombinować żeby rozminąć się z Tobą w PO :P . Co się stało to się nie odstanie. Wypada jeszcze ponarzekać na kontuzje, które dopadły mnie akurat w takim momencie kiedy wydawało się, że mam wszystko poukładane. Końcówka RS bez Griffina, chwilę przed PO sezon skończył Matthews, a przez cały tydzień kłopoty ze zdrowiem mieli Conley, Lowry i Korver. Absencja tej trójki mocno pokrzyżowała mi plany i wyraźnie ograniczyła szanse na awans do następnej rundy. Na szczęście w tym sezonie odpadnięcie na tym etapie jeszcze nie zamyka szans na awans, więc jeszcze nic straconego. W przeciwnym razie mógłbym mówić o sporym pechu, a tak mogę się pocieszać tym, że wciąż gram o coś :). Mam nadzieję na pozytywny koniec i liczę, że w tym tygodniu nic mi już nie przeszkodzi w pokonaniu mojego rywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest niesamowicie równo póki co w półfinałach. W pojedynku Amatorów z moją ekipą jest 4-4 i wydaje się, że jeszcze każda kategoria jest otwarta. Ciężko mi będzie utrzymać tempo przeciwnika bez LMA i Haywarda, ale robię co mogę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

No i widzę, że walka o 2 pozostałe miejsca dające awans do 1 ligi też bardzo zażarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy finalistów i mamy pełne grono graczy, którzy w przyszłym sezonie zagrają w 1 lidze!

 

Gratulacje dla Ballmovement Purists, SiXers, jordana20, Amatorów oraz Raging Ravens i God of Thunder.

 

rszn7c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogę odetchnąć :). Rywalizacja była naprawdę zacięta i wielkie brawa dla Chicago Warriors za walkę do samego końca. Zdecydowały detale i moje ciągle rotacje składem, które przyniosły na szczęście pożądany efekt. Było kilka dni w tym tygodniu kiedy byłem mocno sfrustrowany postawą moich graczy, zwłaszcza brakiem bloków, ale koniec końców wszystko potoczyło się dobrze. Jeszcze raz gratuluję pozostałej 5 awansu i mam nadzieję, że w komplecie wszyscy zameldujemy się na starcie kolejnego sezonu w I lidze :K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.

 

Wygrałem dwoma pobraniami wczoraj. Chyba jednak miałeś poświęcić Jamala i też łowić bardziej na FA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również gratulacje dla drużyn z awansem. Ja trochę żałuję tej minimalnej porażki w półfinale a było naprawdę blisko.

 

Wygrałem dwoma pobraniami wczoraj. Chyba jednak miałeś poświęcić Jamala i też łowić bardziej na FA ;)

 

Jakoś nie jestem zwolennikiem takich transferów i nie mam tyle czasów aby się zastanawiać kogo by się opłacało wziąć itp. Dla mnie transfery raz czy dwa w tygodniu są bardziej sprawiedliwe niż możliwość każdego dnia. W sumie po to jest draft aby skład jakiś wybrać a później trochę go korygować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam poniekąd zdanie Pokora. Brak limitów daje co prawda możliwość szybkiej korekty pobrania, które po namyśle uzna się za błąd, jednak z drugiej strony wkurzające jest jak ktoś niemal cały tydzień czatuje w nocy i streamuje po 4-5 graczy ;) Co do finału to póki co jest dość równo, ale obawiam się, że ewentualny odpoczynek Stefka w b2b + brak Favorsa i MKG (jakby nie mogli pauzować tydzień temu kiedy miałem 9-0..) może poskutkować porażką w moich mocnych kategoriach i zaważyć na ostatecznym wyniku. Jak na razie jednak piłka jeszcze w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi by nagradzać za aktywność, spryt na FA i mimo wszystko spore ryzyko przy niektórych pobraniach. Na pewno jest to o wiele ciekawsze, niż jechanie na rosterze z draftu + 2 trady ;)

 

Ja przez pół sezonu zasadniczego szorowałem dno tabeli, a później postawiłem wszystko na jedną kartę – wymieniłem Walla i Kawhiego i mimo problemów z urazami Gibsona, Sullego i kilku innych, jakoś dałem radę, właśnie dzięki aktywności na FA, dotrzeć do PO, awansować, a teraz nawet walczę o mistrzostwo :)

 

W finale póki co mega równo i pewnie zdecydują szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś Barcalover. Nie chodziło mi (Pokorowi chyba zresztą tak samo) o ryzykowanie wymianami i pobieranie FA w trakcie sezonu - sam też zawsze szukam jakichś ciekawych grajków i trade'ów bo gra jest wtedy ciekawsza. Miałem na myśli wywalanie w trakcie PO po 4 graczy dziennie, żeby maksymalnie zapchać terminarz przeciętnymi zawodnikami, których usuwa się następnego dnia. Przy braku tygodniowych limitów pobrań jak w tej lidze, wystarczy dwóch czy trzech takich delikwentów i nie ma żadnych rozsądnych FA bo wszyscy są na waivers. Koniec końców ten format rozgrywek z draftem aukcyjnym jest i tak według mnie zdecydowanie najlepszy. Brakuje mi tutaj jeszcze tylko keepera na podobnych zasadach, ale liczę, że wkrótce pojawi się taka inicjatywa :)

 

W finale kluczowe mogą być % - ja tutaj liczę jednak na powrót Favorsa i T-Jonesa bo potrzebuję przeciwwagi dla moich ceglarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie mamy reguły to czemu z nich nie korzystać. Mnie to absolutnie nie przeszkadza i myślę, że osobom które tworzyły te rozgrywki chodziło właśnie o to aby jak najbardziej różniły się one od zwykłego H2H na sznurówce i brak limitu zmian jest zdecydowanie jednym z ważniejszych urozmaiceń. Jeśli koniecznie chcecie limitu to można go ustawić na poziomie około 10 zmian na tydzień wtedy może wszyscy będą zadowoleni. Skróciłbym też waiver time do 1 jednego dnia tak żeby gracze byli szybciej dostępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rakuje mi tutaj jeszcze tylko keepera na podobnych zasadach, ale liczę, że wkrótce pojawi się taka inicjatywa :)

 

keeper h2h? hm w sumie jeszcze nigdy w takie cos nie gralem

zawsze tylko keeper roto,ale jesli byloby 14-18 chetnych to czemu nie ?

 

mamy cale wakacje na przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli wywalanie w trakcie PO po 4 graczy dziennie, żeby maksymalnie zapchać terminarz przeciętnymi zawodnikami, których usuwa się następnego dnia. Przy braku tygodniowych limitów pobrań jak w tej lidze, wystarczy dwóch czy trzech takich delikwentów i nie ma żadnych rozsądnych FA bo wszyscy są na waivers.

 

Ale to już jest część PO w grze bez limitu pobrań. Często się zdarza, że któryś zawodnik ma malutko meczów w tygodniu, więc wtedy logiczne jest, że w jego miejsce można sobie codziennie rotować słabszymi FA. Ja nie traktuję tego jako minus, choć zdaję sobie sprawę, że jeśli ktoś ma mniej czasu, to oczywiście lepszy dla niego byłby limit pobrań/tydzień.

 

Na keepera H2H w fajnym towarzystwie oczywiście bym się pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałem na myśli to co yBlue. W trakcie sezonu jakieś korekty w składzie są potrzebne i ja też z tego korzystam ale takie wymiany w PO codzienne dla mnie tracą urok gry. Ale to jest moje zdanie tylko . Keeper H2H nawet niezły jest bo w jednego gram i tutaj bym się pisał na to też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×