Skocz do zawartości
Benon

2 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Polecane posty

Na ESPN jedną ligę mam a o tej nie słyszałem nawet. Link akurat mi nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keeper H2H to świetny pomysł, sam zresztą myślałem, żeby coś takiego zaproponować. Pomysł to jednak jedno, ale obmyślenie zasad to druga sprawa, znacznie trudniejsza. Liga dynasty czy liga keeper? I jedno i drugie wymaga dokładnego obmyślenia zasad, by uniemożliwić tworzenie mocarnych teamów na lata.

 

Offseason będzie świetnym okresem by temat przedyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finałowa runda za nami i trzeba przyznać, że było ciekawie do samego końca :) Cały tydzień w kilku kategoriach szliśmy łeb w łeb - ostatniego dnia kombinowałem żeby zabezpieczyć bloki i gonić w zbiórkach, pobierając Haslema, Amundsona i Granta, ale jak JR trzasnął 8 trójek to wydawało się, że to jednak ta kategoria zadecyduje o wyniku. Ostatecznie szalę zwycięstwa w 3s na moją korzyść przechyliło 5 trójeczek Curry'ego przy zaledwie 3 Haywarda i Redicka.

 

Pozytywnie zaskoczyli natomiast pobrani przez God of Thunder PF/C, którzy odrobili straty w blokach mimo tego, że większość mojego wczorajszego składu stanowili wysocy zawodnicy. Finał zakończony zatem remisem 4:4, a o mistrzostwie dla mojej drużyny zadecydował wynik meczu z sezonu regularnego.

 

Dzięki za pojedynek Barcalover - można powiedzieć, że zwycięzców jest dwóch. Mnie pierwsza pozycja cieszy o tyle, że tydzień temu odpadłem w eliminacjach do finału MP, choć przez większą część sezonu drużyna wyglądała na murowanego kandydata do zwycięstwa, dystansując resztę w RS. Wygrywając tutaj udało się jednak dostać do MP alternatywną drogą :)

 

Co do pomysłu keepera/dynasty h2h to widać, że już wstępnie znalazło się kilku chętnych na grę w takim formacie, także może warto byłoby założyć w niedalekiej przyszłości osobny temat, w którym dokładniej oceniłoby się zainteresowanie taką ligą + sprecyzowałoby się zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za bardzo ciekawy sezon. Było sporo niespodzianek i niesamowite emocje aż do końca. W finale walczyłem jak tylko mogłem, ale niestety minimalnie zabrakło i ostatecznie Ravens sięgnęli po zwycięstwo, po świetnym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wakakacje juz prawie za nami,wiec moze wrocimy do rozmowy o keeperze h2h...

ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnowiłem ligę, żeby zapisać historię, a po tym jak już ruszy organizacja kolejnego sezonu, oddam komiszowanie komuś innemu i się zmyję z ligi.

 

Oczywiście uważam, że Ci gracze powinni zostać odsunięci od rozgrywek:

bonik – Miami Team

KUz – Like a Bosh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do dwoch wymienionych graczy mam podobne zdanie-rok banicji

 

a co do Ciebie-to odchodzisz z naszej ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dwoch wymienionych graczy mam podobne zdanie-rok banicji

 

a co do Ciebie-to odchodzisz z naszej ligi?

 

Udało mi się awansować do 1 ligi :B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dwoch wymienionych graczy mam podobne zdanie-rok banicji

 

a co do Ciebie-to odchodzisz z naszej ligi?

 

Udało mi się awansować do 1 ligi :B;)

 

Za rok się widzimy :)

 

To jak zbieramy chętnych na keepera H2H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barcalover-zapomnialem,ze ja tez awansowalem

w 1 lidze bedzie pewnie inny komisarz?

 

 

hermman - ja jestem chetny na kepera h2h,ale czy znajdzie sie conajmniej 12-14 chetnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hermman - ja jestem chetny na kepera h2h,ale czy znajdzie sie conajmniej 12-14 chetnych ?

 

Można stworzyć temat i zobaczyć czy są chętni. Oczywiście za zgodą jakiegoś wyższego komisarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×