Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Polecane posty

Tylko własnie nie da się zrobić tak, żeby wszyscy wiedzieli, kto kogo zostawia i na tej podstawie podjęli decyzję :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co za problem by tu na forum podawac swoich keeperow i na ile ich podpisujemy?

 

komisarz sobie w ustawieniach ligi wprowadzi odpowiednie liczby i poda kto ma ile do dyspozycji $ na kolejny draft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniesz? :D

Przy Twoim pomyśle każdy będzie czekał do ostatniej chwili, żeby nie ułatwiać decyzji rywalom, więc lepiej załatwić to odgórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy-moge dac swoje typy jako pierwszy,ale zrobie to ok 20 wrzesnia

termin jest 30.9 i wtedy bede mniej wiecej znal stan zdrowia bosha (kiedy wroci),rubio itp

 

ps-inni userzy na wakacjach czy nie czytaja forum? bo bez sensu prowadzic rozmowe we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie opcje mają sens, tylko do każdej trzeba podejść inaczej...

Ja na pewno pierwszy bym nie wyskoczył, a w zależności od deklaracji, może podjąłbym decyzje, po kilku, a może czekałbym do ostatniego dzwonka...

Taka opcja byłaby chyba ciekawsza - niemal jak podpisywanie w realnej lidze.

 

Przy opcji niejawnej większość z nas (sorry, że się wypowiem za wszystkich) zapewne podeszłaby do tematu bardziej asekuracyjnie, bo liga młoda i jeszcze nikt nie wie czym ją jeść.

 

Taki dywagacje dodatkowo dodają smaczku... Można zablefować, podpuszczać, próbować zaskoczyć wszystkich, byle tylko nie siebie... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to mamy 2 opcje, najlepiej będzie jak komisarz zdecyduje w jaki sposób ogłaszamy podpisanie kontraktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje wrzucenie ankiety z mozliwoscia oddania glosow do konca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie który wariant będzie jest raczej obojętny bo i tak u mnie za bardzo nie dużo w składzie hehe. Mogę być jednym z pierwszych ewentualnie co nawet podadzą keeperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podajemy keeperów wraz z warunkami konkraktów normalnie na forum w tym temacie - jak ktoś się czuje pewnie może to zrobić choćby dzisiaj. później wszystko zbiorę w jednym temacie żeby było czysto i przejrzyście dla każdego. ja osobiście się nie mam zamiaru spieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że w temacie. Zresztą ja akurat na keeperów innych GM-ów popatrzę z czystej ciekawości, znaczenie na moich keeperów ma tylko ich sytuacja kadrowa. Np. czy wybiorę Randle'a czy Burksa, czy puszczę w otchłań Jenningsa czy też nie, słaby ma mają na to wpływ decyzje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wciaz 4 osoby nie zadeklarowaly sie co do dlaszego uczestnictwa w grze-

adminie-pisales do nich pw /maila ?

bo jesli sie nie okresla to czas szukac kogos w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypominajka do spóźnialskich poszła ale nie wydaje mi się, że musimy już panikować - czasu jeszcze sporo a w końcu udziału nie potwierdziło m.in dwóch medalistów z poprzedniego sezonu (w tym mistrz). jeśli ktoś wstępnie jest zainteresowany przejęciem jednej z drużyn może zapisać się na listę rezerwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×