Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2014/2015

Polecane posty

Kiedy pojawiają się wyniki rozdania? O 9-tej dostajesz gooz wyniki licytacji i zmiany pojawiają się, jak sprawdzisz, czy nikt nie przeholował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki rozdania pojawiają się gdy je przemieli yahoo - więc godzina może być różna ale są to poranne godziny każdej niedzieli. a czy ktoś przeholował widzę przy aktualizacji pliku z rosterami. btw nowy za chwilę dostaniecie na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty już się grzeją, ale czuję, ze niektórzy zechcą ostro zaszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam spory ruch na FA w niedziele ;)

 

no i oprócz 8-iu bidów na Perry Jonesa (41$ Benona zostaje naszym liderem za FA) i 5-iu na Sloana aż takiego ruchu nie było :) mamy ogromny budżet waivers a mam wrażenie strasznie zachowawczo na razie licytujecie - czyżby oczekiwanie na steale w późniejszej fazie sezonu? aktualizację składów za chwilę dostaniecie na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze kolega jurek furtak w koncu odniesie do mojej propozycji trade`u ,bo strasznie irytujace jest to czekanie bez odpowiedzi?

 

nie podoba sie propozycja to "cześc czapka",ale nie blokujmy dlaszych ruchow

 

niech ta liga bedzie plynna,dynamiczna,a takie braki w odpowiedziach po pare dni temu nie pomagaja

 

dodam od siebie ,ze chetnie wyslucham ofert za chrisa paula i howarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo czaję po co Bulls2006 wywalił już w zeszłym tygodniu Rice Jr a w tym próbował licytować Gordona za 0$ - co jest zakazane i by zostało przeze mnie cofnięte (minimalny bid wynosi 1$). w każdym razie przywróciłem młodego Glena do składu Bulls.

 

aktualizacje rosterów po dzisiejszych ruchach poszły na maile.

 

swoją drogą też jestem zdziwiony brakiem transferów w lidze. ja, póki co, jestem w miarę zadowolony z wyników, ale co niektórzy już powinni coś zacząć działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie o pełnym zadowoleniu nie może być nawet mowy, ale na razie ratować się mam zamiar ruchami z FA. Nie ukrywam, iż system cotygodniowych waiverów mi się podoba, bo przynajmniej nie ma codniowego wyścigu w nocy pod ekrany komputerów/telefonów.

10 na Mahinmiego to trochę ryzyko, bo Hibbert może niedługo wrocic, ale tak to jest, jak się robi wszystko pod wpływem chwili ;)

 

Ja cały czas czekam cierpliwie na przebudzenie Leonarda, bo to nie jest to, czego oczekiwałem. McGee juz był jedną noga na FA, ale się jeszcze uratował, no może w koncu wypchnie Mozgova z S5. O trejdach jednak trzeba myśleć, ale tylko nad tymi, w których pozyskuję jednego za dwóch, ze względu na sloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawhi Leonard 52$

Za wszelką cenę chciałem mieć Kawhiego, po tym co odpieprzył w finałach NBA. A przecież przed tym był wyrózniającym się graczem roto co pokazał basketball monster.

basketball monster??? please

Jedyną słuszną stroną jest fb-ninja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wymiana: Jamal Crawford + Trey Burke za Rubio oraz Bogdanovica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no już się bałem, że się nie doczekamy :)

 

mój sezon zawisł na włosku wraz z kontuzją AD.. już wcześniejsze kontuzje Vucevica i JJ kosztowały mnie spadek o kilkanaście punktów roto - więc przy dłuższej absencji Davisa będę w pupie totalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sezon zaczął się od straty Westbrooka ale wrócił na szczęście i robi to co miał robić.

Ale nie mogę zwalać wszystkiego na jednego zawodnika , zawodzi mnie kilku grajków ale szczególnie Batum.

Jeśli ktoś jest chętny na niego to wysłucham za niego propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z Red Panthers. Oddaję Josha Smitha za Brandana Wrighta. Wciąż do oddania jest Dwyane Wade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycję wymiany dostałem już wcześniej, chwilę przed tym jak Wright powędrował do Bostonu i jego przyszłość stała się niejasna. Z odpowiedzią czekałem na większą ilość gier w Bostonie, ale dziś niespodziewanie Detroit zwolnili Smitha, więc zaryzykuję licząc na lepszą grę w nowej drużynie. Jak widać przyszłość wymienianych graczy jest niejasna, ale też każdy z nas może zyskać potencjalnego keepera (Wright kosztował tylko 1$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę nie wetować tego trejdu, mimo ze posłałem propozycję przed zwolnieniem Smitha i wymianą Wrighta. Choćby nie wiem, jak w Rockets, King, czy Mavericks zostałby wkomponowany Smith, to wolnych i tak nie przestanie rzucać na aktualnym poziomie, a po powrocie Duranta aż wstyd być w tej kategorii tam gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze miałem ochotę zawetować tego Jeffersona w pakiecie z Matthewsem za Paula i Howarda bo broni się to tylko niepewnością zdrowotną tych dwóch ostatnich i słynną "antyrotowatością" Howarda. poza tym nie bardzo rozumiem jak można rozmienić Top5 w NBA za dwóch ludków z Top50, w tym jeden też cieniujący zdrowotnie.. Paul za 66$ to ciągle o wiele lepszy kandydat na keepera niż każdy z powyższych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako,ze mnie to dotyczy czuje sie w obowiazku odpisac

 

to ja zaproponowalem wymiane:

1) cp3 jako keeper za 66 $ mnie nie przekonywal-za duzo dla mnie-a z sezonu na sezon bedzie drozszy-dlatego wole Ala za 42

2) howarda chcialem sie juz dawno pozbyc,ale nie bylo chetnych-w pakiecie z cp3 latwiej bylo

3) podczas nieobecnosci howarda walczylem nawet o top-3-jak wrocil zepsul mi strasznie ft i czolowka uciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się Al skontuzjował, to zostałem z dwoma niepewnymi zdrowotnie centrami, więc prawdopodobnie wziąłbym w zamian cokolwiek lepszego niż Nazr Mohammed. Trafił się Howard - nie lubię go jak cholera, ale łyknąłem, bo jest literka C. A że z nim w pakiecie dostałem jeszcze Paula, to się bardzo cieszę, bo na PG grałem Calderonem i Paytonem, a w AST i ST okrutnie dołowałem.

 

Trejd postrzegam jako szybki fix na tu i teraz, aby powalczyć o wygranie ligi w tym sezoie. Ani Drwala, ani Paula nie zamierzam raczej robić keeperami, a skłaniałem się do takiej decyzji w przypadku zarówno Ala, jak i Wesa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje rozruszać nieco temat.

 

Ponieważ prawie 50% sezonu za nami, można już powoli myśleć o typach na keepera. Macie plany kogo przedłużacie i na ile? Pytam z ciekawości bo sam mam już swoje prognozy, choć też są znaki zapytania. Czy przedłużać na jeden sezon za tą samą kwotę czy z góry na parę sezonów i przy tym trochę przepłacać. Na pewno nie będę się chciał rozstać z Korverem, Kawhi może być już za drogi. Favors zostaje... i to by było na tyle, reszta out z Lovem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Ja już mam listę keeperów prawie gotową, tylko nie wiem, kto na jak długo u mnie zostanie :V

Właściwie to jak będzie się odbywać po sezonie proces informowania, o tym kogo zatrzymujemy? Była już na ten temat jakaś informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, żeby odbywało się to tuż przed draftem kolejnego sezonu czyli np. do połowy/do końca września 2015. U nas tak jest i się sprawdza. A jak ktoś się spózni to ma odejmowane $ na FA w kolejnym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×