Skocz do zawartości
bulek

[2015/2016] Rozgrywki - Liga Keeper

Polecane posty

Chicago zgarneło Matthewsa, więc dziękuję wszystkim do których była oferta z nim rozesłana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exum+Vonleh+pick 2016 do wzięcia, śmiało możecie podbijać. Najlepiej z jednym graczem.

 

Za dobrą ofertę oddam też Mudiaya i Granta (lub któregoś z nich w pakiecie z którymś z elementów wymienionych wcześniej), ale to już za naprawdę konkret i takich ofert oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd z Goozem:

 

Chalmers + pick Suns 2016 za Mozgova.

 

Wywalam Isha, żeby nie było numerów z salary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem:

 

Nie chcę być niemiły ani zasadniczy, ale:

 

Jeśli po drafcie rookich drużyna wciąż ma więcej graczy w składzie niż maksymalna dopuszczalna liczba komisarz ligi wyrzuca ze składu gracza z najniższa możliwą pensją, który pozwoli drużynie zejść poniżej drużynowego limitu pensji [opisane w punkcie C.3]. Dodatkowo na tą drużynę zostanie nałożona kara zablokowania pobierania nowych graczy na okres 1 miesiąca od dnia ostatniego wyboru w drafcie

Czas na zejście - 48 h po drafcie rookiech. Piotreksuper ma 14 typa, Snickers nawet 15. W dodatku Snickers wysłał do mnie PW z pytaniem, do kiedy musi zejść, dostał odpowiedź. Nie zrobił nic - nie mam powodu, by wobec nowego zastosować taryfę ulgową.

Obaj mają czas do 01:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem:

 

Nie chcę być niemiły ani zasadniczy, ale:

 

Jeśli po drafcie rookich drużyna wciąż ma więcej graczy w składzie niż maksymalna dopuszczalna liczba komisarz ligi wyrzuca ze składu gracza z najniższa możliwą pensją, który pozwoli drużynie zejść poniżej drużynowego limitu pensji [opisane w punkcie C.3]. Dodatkowo na tą drużynę zostanie nałożona kara zablokowania pobierania nowych graczy na okres 1 miesiąca od dnia ostatniego wyboru w drafcie

Czas na zejście - 48 h po drafcie rookiech. Piotreksuper ma 14 typa, Snickers nawet 15. W dodatku Snickers wysłał do mnie PW z pytaniem, do kiedy musi zejść, dostał odpowiedź. Nie zrobił nic - nie mam powodu, by wobec nowego zastosować taryfę ulgową.

Obaj mają czas do 01:30.

Daj czas do jutra, np. do 10. Ostatni pick było o nietypowej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać nawet do 12, bo nie chcę nikomu dawać żadnego bana, zwłaszcza nowemu, ale w nieskończoność też nie będzie przedłużania terminu ;)

 

Choć w sumie 10 czy 12, to ludzie i tak w robocie/pracy, nie wiem, zobaczę, jak to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, skład Snickersa jest ok.

 

Ale... po przeanalizowaniu wyszło mi, że również składy Matka i Obiego nie są OK.

 

Chodzi o nadmiar zawodników.

 

Edit: Obi wywala McCalluma, a z matkiem my bad.

 

No to czekam tylko na piotrkasuper, następnie zaktualizuję składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma 3 ligi na obowiązku, a już ostatnio coraz mniej czasu będzie na ogarnianie, to mogą być małe zaległości, ale postaram się jak najszybciej.

Zresztą muszę i tak czekać na Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem nad 1 października, ale to data zbyt bliska preseason, a zależy mi na rozstrzyganiu waiverów przed rozpoczęciem preseason. Jakoś wolę coś obarczonego większą dozą ryzyka ;)

A 48 h na draft rookiech jak najbardziej można wprowadzić.

 

 

nawet w zeszłym roku, po dzikich dyskusjach o regulaminie, do tej pory daliśmy radę wystartować z Waiverami. w tym ciągle nawet składy są w rozsypce a Maćka nie ma w lidze na yahoo - może czas najwyższy go zastąpić i ruszyć w końcu z tematem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wystartować natychmiast i poszukać kogoś zamiast Maćka. Czas płynie nieubłaganie zaraz preseason!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu sobie nieźle w kulki leci. W ogóle do Maćka jak się nie odezwać to by cały rok nie zajrzał nigdzie. Jeszcze do niego walnę PW, ale długiego czekania już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu sobie nieźle w kulki leci. W ogóle do Maćka jak się nie odezwać to by cały rok nie zajrzał nigdzie. Jeszcze do niego walnę PW, ale długiego czekania już nie będzie.

 

Już nie przesadzajmy, zaglądałem tu dość często, ale bez logowania się. Poza tym moja bezczynność miała miejsce przez wakacje, a nie "cały rok"...

Sorry za zwłokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale od 1 września trochę czasu minęło, a musiałem napisać grzecznego PW, żebyś się na yahoo zalogował, tak czy inaczej mam nadzieję, że już będziesz aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie wszyscy są to jedziemy, nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale tak się czasem zdarzy, że wyjdzie coś nieprzewidzianego i człowiek będzie parę h poza domem. Jutro raczej na bank zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon otwarty, na waivery nie patrzcie, dzisiaj w wolnym czasie zmienię.

 

Po edycie: waivery zmienione. Hermman, czekasz na Woltersa, czy rezugnujesz z jego usług?

 

Ja rezygnuję z Hamiltona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×