Skocz do zawartości
bulek

[2015/2016] Rozgrywki - Liga Keeper

Polecane posty

Mistrzem to jest Portland TrailBlazers :B

 

a i będzie back to back w tym sezonie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na wielką wyprzedaż: drużyna z Minesotty odda:

 

P.Gasola,J.Johnsona,JR Smitha,Jeffa Greena,Redicka,Miroticia,Dwighta.

 

Mile widziane młode dobre prospecty,kontuzjowani gracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oddam Marca Gasola za kogoś młodszego niż Dirk :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga Gooz, no trochę zaniedbałem sprawę. Tizz przekroczył salary już z Brewerem, może zapomniał, że Saric liczy się tutaj do salary, no nieważne. Ban jest do 08.03. włącznie. Mickey i Lawson lądują na waiverach.

 

P.S. Jeśli ktoś dysponuje chęciami i czasem by ogarniać tą ligę, nie miałbym problemu z przekazaniem funkcji komisarza. Bym nadesłał swój plik i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stashowanego gracza salary powinno się wliczac od momentu bycia w aktywnym rosterze

 

albo salary wynosic 1 do tego momentu, kto normalny ma na to czas i jeszcze pamietac o tym :]

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stashowany gracz, tutaj, w przeciwieństwie do e-nba, ciągle liczy się do salary, aż do momentu jego wyoutowania/sprzedania.

 

[warning]E.5 Jeśli zawodnik wybrany w drafcie zdecyduje się na minimum 1 rok grać w innej lidze niż NBA, GM-owi, który go wybrał, przysługuje zasada "draft and stash". W tym przypadku GM zachowuje prawa do takiego zawodnika bez konieczności utraty slota. Salary tego zawodnika wlicza się cały czas do dorobku zespołu. Po przyjściu ww. zawodnika do drużyny NBA jego salary pozostaje niezmienne.[/warning]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec serio, nie po złosci, powinien byc uwzgledniony równiez w wątku ze składami, to jest zaniedbanie.

 

ja nawet nie wiem ile to jego salary wynosi na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To racja, jest to moje niedopatrzenie, że salary Saricia nie umieszczam, poprawię to.

 

Ale muszę być konsekwentny, przepis jest, a salary Saricia jest umieszczone w zestawieniu - 20 fpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta sytuacja wciąż nie daje mi spokoju...

 

Uczciwie rzecz biorąc brak wpisanego Saricia może mylić.

 

No ban w tej sytuacji trochę grozi jakimś putinizmem.

 

OK, cofam wszystko. Banu nie ma, Lawson Ci wraca, ale no coś musi być, masz 24h na zejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o dużo Tizz przekroczył salary? Nie zagłębiałem się w temat (nie licząc tego co napisaliście tutaj), ale robienie wyjątków nie jest dobrym pomysłem ( nikogo nie atakuję:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lew tu ie chodzi o wyjątek bardziej o to, iż Saricia nie ma na liście pensji w związku z tym Tizz mógł myśleć że on nie jest wliczany jako zawodnik spoza NBA. Czy naprawdę tak myślał nie wiem ale karanie go za moje niedopatrzenie nie jest dobrym rozwiązaniem. Bez Saricia mieści się w FA nawet po pozyskaniu Lawsona.

 

Rzecz jasna każdy z GM -ów musi też na własną rękę liczyć salary i sam za to odpowiada z tym że Tizz nie musiał uwzględniać Saricia bo nie widniał on w jego teamie choć jego pensja go wliczala. Sytuacja jest kontrowersyjna i można ją rozwiązać dwojako, ja postanowiłem tu jednak bardziej rozwiązać ją na korzyść drugiej strony bowiem część winy za niedopatrzenie pochodzi z mojej strony bo do salary wliczal mu się jakby nie było zawodnik widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracam do poprzedniego stanu i po problemie, z tym, że Robinson i McLemur sa waiverami wiec moze jednak Ty bulek sam zadziałasz bo byc moze ktos nie czyta w ogóle wątku i pobierze i waiver mu poleci i zrobi się zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w ustawieniach. Trade deadline być nie powinno, już przywróciłem. Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel na ten sezon chyba zostanie zrealizowany. Pozyskanie przed sezonem Rondo i Parsonsa okazało się kluczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

dziękuję za rywalizację w tym sezonie.

 

Gratulacje dla Musliego i Bulka za pudło. Było gorąco, Musli zmusił mnie do wytężonego wysiłku i podwojenia mojej dotychczasowej najwyższej liczby ruchów w składzie do rekordowych 34.

 

Wynik total FP najlepszy w karierze (o 500 fp) no i przede wszystkim pierwsze back2back!

 

Cieszę się z mocnych wsparć krótkofalowych z FA (Moore, Lauvergne) i przełomowego trade'u z Ishem Smithem razem ze spuszczeniem D'Mo, które dało miejsce w salary na fajne ruchy na FA. Oczywiście również byli goście którzy mieli wypalić a wyszło jak zwykle - Bogdanovic, Montiejunas

 

Jak co roku zapraszam na okazyjne wymiany 'oddam więcej za mniej fp', będzie gdzieś z 50 do zrzucenia no i.... Czekam na 3peat!

 

Pzdr

V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debiut tutaj mam za sobą. Wyszło jak wyszło, cały czas muszę się nabierać doświadczenia i mam nadzieję, że w następnym podejmę mniej głupich decyzji:) Gratulacje dla zwycięzcy i podiumowiczów! Jestem jak zawsze gotów na wszelakie wymiany:) Jestem nowy...korzystajcie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji, jak najszybciej postaram się zapodać choćby salary na następny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki Vic ale Twoja dominacja w tej lidze już powoli zaczyna być nudna :) innym brakuje cochones lub szczęścia, by zaburzyć obecny stan rzeczy a Twój team to nie tylko mistrz back2back ale i 3 mistrzostwo w ostatnich 4 latach! ładne powroty do elity zaliczyli też Musli i Bulek.

mój team zgodnie z oczekiwaniami osiągnął spory progres (Giannis, McCollum) i mimo słabiutkiego sezonu Ibaki udało się skończyć na 6ym miejscu z moim personalnym drugim najlepszym wynikiem punktowym (13%owy przyrost w stosunku do zeszłego roku). żałuję teraz, że w chwili zaliczania słabszych statystyk przehandlowałem Dienga ale liczę na dalszy rozwój Hooda, Clarksona, Stanley'a J. i Kyle'a Andersona no i zaatakowanie podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Vic za świetny sezon! :M

 

Ja ze swojej strony dziękuję za te kilka sezonów wspólnej gry. Pacers w przyszłym roku (oby do do sukcesów) poprowadzi ktoś inny, ja usuwam się w cień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graty Vic!!!

 

Baaardzo chciałem zająć 5 miejsce i walczyłem o nie do samego końca, potem nawet wymarzyło mi się 4, ale zabrakło slotów :D

 

Podstawy są: Lillard, Whiteside, Gobert, Porzingis, Smart, Payton oraz Middleton to dobra podstawa na kolejny sezon. Dużo zależy od Casspiego, Lee, Setha i Barnesa, bo tak jak teraz potrzebuje ich "trzydziestek", żeby kolejny raz walczyć o czołową piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×