Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Deklaracje - sezon 2015/16

Polecane posty

W tym temacie prosiłbym o deklaracje odnośnie dalszej gry, jak i o chęci dołączenia do naszej zabawy ze strony nowych userów, gdyż wszystko wskazuje na to, iż w niezmienionym gronie do następnego sezonu nie przystąpimy.

 

Na zielono ci, którzy grają dalej.

Na czerwono ci, którzy rezygnują z dalszej gry.

 

Indiana Pacers - Ronnie

 

New York Knicks - Obi

 

Orlando Magic - Luk130

 

Miami Heat - El-Maniaque

 

Charlotte Hornets - Tizz

 

Golden State Warriors - Woochuck

 

Toronto Raptors - Timmy

 

Los Angeles Lakers - matek

 

Chicago Bulls - Hermmann

 

Boston Celtics - Fluber

 

San Antonio Spurs - piotreksuper

 

Atlanta Hawks - Gerard

 

Denver Nuggets - Bonik

 

Washington Wizards - Benon

 

Oklahoma City Thunder - Maciek9020

 

Detroit Pistons - knt

 

Phoenix Suns - bulek

 

Sacramento Kings - Musli

 

Houston Rockets - kapitan Planeta

 

Portland Trail Blazers - Cieplik

 

Domyślam się, iż z dalszej gry pewnie zrezygnują knt i Gerard, jednak oczywiście decydujące zdanie należy do nich.

Jeśli chodzi o innych userów, to można się zastanawiać nad dalszą grą Ronniego - mało zmian i bardzo dużo slotów niewykorzystanych. Choć trochę zabawę mógł mu popsuć ban na koniec gry.

 

Chętni:

 

Ledley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o innych userów, to można się zastanawiać nad dalszą grą Ronniego - mało zmian i bardzo dużo slotów niewykorzystanych. Choć trochę zabawę mógł mu popsuć ban na koniec gry.

Muszę się w takim razie bronić ale nie wiem od czego zacząć. Mała liczba zmian była spowodowana salary na krawędzi, które i tak pechowo przekroczyłem. Zbudowałem skład na styku i ciężko było mieszać. Zarzut o niewykorzystanych slotach też jest słaby bo sam zobacz ile miałem długich kontuzji: Durant, Walker, DeRozan, Lopez, Hill, Kanter to cała moja podstawa. Bana zauważyłeś.

 

Zrobisz jak zechcesz. Miałem skład na mocną walkę ale zostało to zniszczone przez rzadko spotykany wysyp kontuzji całego kore. Chcę grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko sądy kapturowe to nie tutaj. Wyrazilem tylko swoje wątpliwości, napisałeś swoje argumenty i ok, tak jak nie zalowalem, że dałem drugą szansę Mr Logo w sąsiednim keeperze tak tutaj mam nadzieję że nie będzie inaczej. Grasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja opuszczam zespół, który zawiódł po całości. Ale nie ma biedy - zostawiam ciekawy skład, dodatkowo posiadający picki #1, #7 i #20, więc nie jest źle.

 

Myślę, że jeśli będą chętni, to nikt nie wzgardzi moją drużyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długim zastanowieniu rezygnuję, nie dam rady grać w tylu ligach keeper jednocześnie, 2 keepery w zupełności mi wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Pokora można przyjąć, czy ktoś grał z nim w lidze?

 

Właśnie zauważyłem: Herrmann, kapitan Planeta? Opinie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×