Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2016/2017] Rozgrywki - Liga Dynasty

Polecane posty

Postanowiłem zmienić nazwę na Dynasty, bo z Keeperem to dużo więcej ma wspólnego liga Gooza. Ale to szczegół oczywiście.

 

No i co więcej tak na początek... Zasady wciąż te same, a zarówno składy, jak i salary widnieją już na forum. Oczywiście tym samym offseason oficjalnie uznaję za otwarty, wszelkie posty dotyczące tego sezonu najlepiej już pisać w tym temacie. Stary odchodzi do annałów.

 

No to przejdę jedynie już do picków draftu rookiech. Jeśli byłyby jakieś wątpliwości ad. przynależności picków, proszę dać znać w temacie.

 

1. New York Knicks

2. Miami Heat

3. Brooklyn Nets (od Los Angeles Lakers)

4. Orlando Magic via Chicago Bulls (od Brooklyn Nets)

5. New York Knicks (od: Golden State Warriors)

6. Phoenix Suns (od Denver Nuggets via Sacramento Kings)

7. Toronto Raptors

8. Los Angeles Lakers (od Philadelphia 76-ers via Brooklyn Nets)

9. Chicago Bulls (od Orlando Magic)

10. Washington Wizards

11. Memphis Grizzlies

12. Orlando Magic via Chicago Bulls via New York Knicks (od: Chicago Bulls)

13. Sacramento Kings

14. Houston Rockets

15. Charlotte Hornets

16. Minnesota Timberwolves

17. Los Angeles Lakres (od Oklahoma City Thunder)

18. Charlotte Hornets (od: Phoenix Suns)

19. Los Angeles Clippers

20. Orlando Magic via Chicago Bulls (od: Portland Trail Blazers)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu #4, trzeci rok z rzędu :F

 

Proponuję ten pick przypisać do mnie na stałe ;) duże były różnice?

 

Zachęcam również do wymian ze mną, wiecie doskonale, że chętnie się dogaduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się, ten pick już został Tobie przypisany :D

 

No tak na poważnie, to na tych niskich pickach niemała. Flubera a Ciebie dzieliło ok.1000 fpg. Tobie pick podwyższyli liderzy - i choć Gasol czy Bledsoe sporo meczy opuścili to jednak ich średnia była dość duża. Druga sprawa - do liczenia picków liczy się średnia rzeczywista, niezależnie czy gracz rozegrał 30 meczów czy nie. I tak więc liczyły się prawdziwe średnie Kidda-Gilchista czy Beasleya, choć nawet gdyby nie - nic by to nie zmieniło, te 20 meczy Beasleya różnicy nie zrobiło.

 

A co do różnic to już niewielka była między Tobą a Lwem, jak i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goodwin, Shumpert, Ilyasova, pick #20 do oddania w dealu 2 za 1, gdzie ja biorę 1.

Jak znalazłby się ktoś zainteresowany, to mogę oddać nawet to wszystko w komplecie za jakąś lepszą ofertę, typu pick top10, lecz nie tylko...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ewentualnego przehandlowania są Evan Turner, Steven Adams, Thomas Robinson, John Henson, Derrick Williams, Jrue Holiday, Avery Bradley

tegoroczny pick #11

i względnie mogę rozmawiać o Saricu.

 

interesują mnie gracze głownie z pozycji PG-G, im młodsi tym lepiej ale głowne znaczenie ma produkcja fp, mogę przyjąć future picki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Tak patrzę na ten mój skład w tej lidze i pochodzę do wniosku, że pohandluję też Wallem i DeRozanem...

Czyli w sumie na sprzedaż:

 

Jasio Sciana

DM DR

Archibald Dobrezwycięstwo (powinien być popyt na takie nazwisko)

Iman Flat Top

Kebab Ersan

 

Jak kogoś interesują inni gracze, Karmelowy Antek, Jokin' Noah, czy Łezli Matjus to też na są na sejlu, ale argument, typu dam pick#35465413, bo on jest po trzydziestce, do mne nie trafia. Sam jestem w przedsionku do kryzysu wieku średniego, więc się muszę solidaryzować z moimi murzynami...

 

...co jednak nie znaczy, że chętnie "starych" pryków przygarnę - wręcz przeciwnie - oczekuję picków i młodzieży do lat 25 - oferty ze zdjęciem i referencjami wrzucać przez okno, lub zostawić u dozorczyni...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czytam forum od południa i chętnie zgłoszę się do tej ligi (chyba jest aktywniejsza od tej sąsiedniej). Kompletowanie składu przez kilka sezonów bardziej przyciąga. Jak macie miejsca to jestem chętny do gry.

 

Mam problem z założeniem tam konta na Yahoo. Wymaga podawania numeru telefonu, a tego nie chcę robić. Czy macie jakiś sposób na ominięcie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce byłoby, ale musisz się zarejestrować na yahoo. Nie próbowałeś zmyślić numeru telefonu? To raczej nie jest do niczego potrzebne.

 

Daj znać, jak się zarejestrujesz i zapoznasz z zasadami, które widnieją na stronie. Zapraszam, ale musisz mieć konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałeś zmyślić numeru telefonu?

Próbowałem. To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem. I później jest informacja o tym, że na numer został wysłany aktywator czy coś. Ktoś miał taki problem? Chętnie zagram w tej lidze. Ta druga wydaje mi się półmartwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrzucam Carla Landrego i jestem pod kreską.

 

Barnes, Casspi, Lee, Seth Curry i Babbit polecą na FA, jeśli dacie za nich cokolwiek (jakieś picki) to są Wasi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tradin' bloccu w Grizz są:

 

 

3 Jrue Holiday 26 44,35

4 Evan Turner 28 35,20

5 Avery Bradley 26 35,15

9 John Henson 26 25,70

11 Derrick Williams 25 21,60

12 Thomas Robinson 25 18,60

13 Ben McLemore 23 17,25

i tegoroczny pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka wystawka do trejdowania z mojej strony, może zacznie się jakiś ruch w interesie.

 

Do wzięcia, w pakietach lub osobno:

 

Eric Bledsoe 27 52,65

Marc Gasol 31 48,15

Eric Gordon 28 33,30

Emmanuel Mudiay 20 33,05

Wilson Chandler 29 28,75

Jerian Grant 24 16,85

Noah Vonleh 21 15,00

Dante Exum 21 15,00

pick #4

pick 2017 Nets

 

W zamian proszę o graczy max 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też poddam swoją listę dostępnych do wymiany:

 

Andrew Wiggins 21 38,40

DeMarre Carroll 30 33,15

Al-Farouq Aminu 26 32,60

Markieff Morris 27 30,80

Larry Nance Jr. 23 22,85

Lance Stephenson 26 22,10

Timofey Mozgov 30 20,55

Donatas Motiejunas 26 15,90

Pick #12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trade pomiędzy drużynami z NYC.

 

Do Knicks:

Emmanuel Mudiay

Jerian Grant

Noah Vonleh

Pick 2017 Nets

 

Do Nets:

Andrew Wiggins

Larry Nance Jr.

Pick #12

 

Potwierdzam

 

Zwalniam Tavaresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mudiay, dwóch FAsów i jakis tam pick za Wigginsa i #12 pick, to kto był pierwszym wyborem w drafcie, Mudiay?! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wzięcia, osobno lub w pakietach:

 

 

Rubio

Randle

A. Gordon

A. Len

Afflalo

J. Hill

D. Harris

Miles Plumlee

pick #8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie świeżaka:) Od zawsze można było handlować pickami w minidrafcie czy od teraz narodziła się ta idea? Bo wg mnie pick na rookie draft, a pick na minidraft nie są współmierne. Tak tylko pytam bo szukać mi się nie chce.

 

...

 

Okazało się, że na pierwszej stronie wątku "minidraft" znalazłem odpowiedź na swoje pytanie:)...chociaż nadal dziwne wydaje mi się handlowanie wyborami w minidrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, kiedy wymyśliłem te minidrafty, to można handlować pickami. A że do tej pory to chyba brakowało realizacji... to nie była wina przepisu. Natomiast fajnie, że teraz ludzie się dogadali.

Jeśli chodzi o sam sens, to ja widzę w tym pozytywy. Nowi nie moga się zamykać tylko na zawodników widocznych na liście, choćby nie wiem jak fajne były to nazwiska. Czasem jeśli inny uczestnik ligi chce pozyskać pick, a nowy GM średnio się na wybór napala, trzeba umożliwić taką możliwość. Matek wybrał Jeffersona. Gerard mógł nim nie być zainteresowany. Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd:

 

Z Memphis

Evan Turner 28 35,20

Derrick Williams 25 21,60

 

Z Denver:

Pick #21 i #22 w minidrafcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×