Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Deklaracje - sezon 2016/17

Polecane posty

Jeśli jest jeszcze wolne miejsce to chętnie dołączę to będzie mój 3 sezon ale pierwszy w lidze wieloletniej jak sie uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do samego końca. Napisałem do Borsa pytanie, czemu olał rozgrywki pod koniec zeszłego sezonu, ale bez odzewu na razie (a byłem z nim w lidze). Bigsosny nie znam, ale raczej nie olał ligi z tego co widziałem, więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia.

 

Niemniej o tyle trudna sprawa, iż mamy 2 miejsca, a nie decyduje "kto pierwszy ten lepszy". Z Gerardem trzeba będzie podjąć decyzję. Tym, których nie wybierzemy, proponuję, zagrajcie w jakiejś lidze w next season z powodzeniem (tzn. z pełnym zaangażowaniem), a jak coś się wykruszy za rok, otrzymacie PW od nas z zaproszeniem do ligi w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony jestem za przyjęciem Bulls2006, gram z nim w roto fantasy i zawsze był aktywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulls2006 aplikował już w poprzednim sezonie, ale minimalnie się spóźnił i zabrakło dla niego miejsca. W związku z tym uważam, że teraz należy mu się pierwszeństwo i również optuję za jego przyjęciem, tym bardziej że jest sprawdzony i udowodnił swoje zaangażowanie grając w innych ligach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulls2006 będzie w lidze, już mu to zagwarantowałem ;) Wysłałem tylko PW do Gerarda odnośnie pozostałych, bo również tu będzie mi pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako cichy obserwator Waszej ligi, mogę ręczyć za Bigsosnę. Namówiłem go na grę w zeszłym roku i znam go osobiście. Jak chcecie mieć bardzo aktywnego gracza to on nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, czekałem na jakąś opinię na jego temat. W takim razie bigsosna prawdopodobnie zostanie ostatnim uczestnikiem ligi. Jeszcze tylko czekam na jeszcze jedną opinię na jego temat, po czym zatwierdzamy skład ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, już nie ma co zwlekać. Ostatnim uczestnikiem zostaje bigsosna.

Dzisiaj jeszcze postaram się otworzyć temat minidraftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×