Skocz do zawartości
bulek

Sezon 2016/17

Polecane posty

40 minut temu, bulek napisał:

Jest problem.

Benon dalej powyżej salary.

A Tizz ma 12 zawodników. W związku z tym z wirtualnym graczem ma powyżej 460. Musi coś zrobić.

Mam nadzieję, że jutro rozpoczniemy.

Działaj według regulaminu. Przecież każdy decydując się na udział w tej lidze jednocześnie akceptował jego postanowienia. Na zejście z salary był cały offseason, a my dzień przed startem sezonu bawimy się jeszcze z niektórymi w kotka i myszkę. Wyznaczyłeś ostateczny termin na dziś, więc bądź konsekwentny. Nanieś jutro zmiany w składach i ruszajmy, bo inaczej to będzie niezła klapa.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ruszymy na bank. Musimy, bo Yahoo wprowadziło jakieś bezsensowne zmiany, że jeśli ruszy liga po zaczęciu 1 meczu,  to statsy będą liczone dopiero od następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wprowadziliscie mnie w bład, ja zerknąałem tez na to co bylo wrzucone w uaktulnionych składach a tam był tez bład, nie z mojej winy.

to tez spowodował nerwowe ruchy z mojej strony..

 

ale mam wymiane z madafaka8

do niego idzie Mirotic i picks Nets2018 a do mnie Crabbe i salary powinno sie zgadzac teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tizz napisał:

wprowadziliscie mnie w bład, ja zerknąałem tez na to co bylo wrzucone w uaktulnionych składach a tam był tez bład, nie z mojej winy.

to tez spowodował nerwowe ruchy z mojej strony..

 

ale mam wymiane z madafaka8

do niego idzie Mirotic i picks Nets2018 a do mnie Crabbe i salary powinno sie zgadzac teraz.

Spoko Tizz, Twój przypadek jest inny niż Benona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Tizz said:

 

ale mam wymiane z madafaka8

do niego idzie Mirotic i picks Nets2018 a do mnie Crabbe i salary powinno sie zgadzac teraz.

Potwierdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dałem ci. Niewiele już zostało, większość w pracy zrobiłem. A co z Benonem zrobic to już wedle uznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Benona ze składu wylatują w takim razie Deron Williams i Frank Kaminsky. Sprawdzę jeszcze raz wszystko i możemy odpalać.

11 minut temu, hermman89 napisał:

rozumiem że punkty naliczane będą od jutra ? :)

Już prawie wszystko gotowe, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby dziś ruszyć.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby cos, deklaruje pomoc, ale ewl. sklady moge, trejdy ogarnac, wiec z kims dalbym rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Zacząłem sezon. Jeszcze waivery trzeba pozmieniać, ale to ja już jutro w wolnej chwili zrobię - na to są 2 dni.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. Wrzuciliście sklady ok 24, bo z tego wnioskuję po czasie postów i ponad połowa ligi nie zagrała.

Trochę jest to niepoważne według mnie, bo nie jest moim obowiązkiem siedzenie do 23 - 24 danego dnia w oczekiwaniu czy może cud się wydarzy.

Uważam, że powinnismy zacząć naliczanie punktów od dziś lub jutra.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale technicznie to już jest nie do zmiany. Mi też Gordon został na benchu, a to ja wcisnęłem begin season...

Spoko, to tylko 2 mecze były. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry wielkie za zwłokę.

Co poszło na Free Agent Market to poszło na Free Agent Market i tego już nie zmienię. Będzie co ma być. Nadal przez pewnie jakieś 2 tygodnie będę mało aktywny,  bo się przeprowadzam.

 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×