Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Polecane posty

zgadza się - masz po 6$ do odjęcia od pozostałych lat kontraktów Butlera i Paytona ale rozłóż je proszę proporcjonalnie do lat przedłużenia tzn. odejmij 6$ jeśli na rok, po 3$ jeśli na dwa lata, po 2$ jeśli na 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że do końca miesiąca mam bardzo dużo pracy i nie wiem, czy będę się w stanie za to zabrać, to wrzucam wstępnie swoich keeperów ( jakby stało się coś strasznie poważnego w międzyczasie przed deadline to być może coś pozmieniam, ale raczej zostanie, jak jest). Gooz, reaguj na pomyłki rachunkowe:

 

Przedłużam Goberta o 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach (po odjęciu nadpłaty): 21, 28, 31

Przedłużam Draymonda Greena o 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach (po odjęciu nadpłaty): 18, 24, 34

Przedłużam Capelę o 4 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 7, 10, 14, 19

Przedłużam Drummonda o 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 40, 48, 58

Przedłużam Reddicka o rok, zarobki w kolejnych sezonach: 26

Przedłużam Exuma o 4 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 7, 10, 14, 19

 

A zatem moich 6 keeperów to Gobert, Green, Capela, Drummond, Exum oraz Reddick. Łącznie w salary na przyszły sezon mam 119 dolarów, na draft zostaje 81 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flub 3 posty wyżej napisałem, że jednak zwrot nadpłay dla osób które miały wg starych zasad kontrakty 3 letnie będzie zmniejszony z 6$ do 3S (6$ zostaje dla drużyn, które miały wg starych zasad przedłużenia 4 i 5 lat) - roześlę to jeszcze mailowo dla pełnej jasności

 

także rozkładając te 3$ na 3 lata przedłużenia dla Goberta i Greena mamy:

Gobert, 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach (po odjęciu nadpłaty): 22, 29, 32

Draymond Green, o 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach (po odjęciu nadpłaty): 19, 25, 35

reszta jest ok, tzn:

Capela, 4 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 7, 10, 14, 19

Drummond, 3 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 40, 48, 58

Redick, 1 rok, zarobki w kolejnym sezonie: 20 (keeper jednoroczny - więc nic nie musisz dopłacać)

Exum, 4 lata, zarobki w kolejnych sezonach: 7, 10, 14, 19

 

Łącznie w salary na przyszły sezon msz więc 115 dolarów, na draft zostaje 85 dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, udzielam się w tamacie więcej niż chciałem... Jakiś ostatnio wolno myślący jestem... :B

Ale teraz, jak Flubera poprawiłeś, to dotarło do mnie, że przedłużanie jednoroczne za tą samą kwotę nadal obowiązuje. Ja we wszystkich wyliczeniach które sobie robiłem zawsze dodawałem te $6...

Zresztą widzę, że Fluber to wszystko widział podobnie... :K

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlatego najlepiej uczyć się na przykładach :) a jak raz się przez to przegryzie - potem już nie wydaje się wcale tak skomplikowane jak może wygląda na pierwszy rzut oka. dlatego śmiało walcie z pytaniami, wątpliwościami, sugestiami - jak nie na forum to na priv

 

instytucja keepera jednorocznego oczywiście nadal istnieje - tyle że tegoroczne decyzje będą już wiążace tzn. tych keeperów przedłużać nie będzie można za rok gdyż żadnych kolejnych rewolucyjnych zmian w liczeniu pensji nie przewiduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chandler22 potwierdził udział także mamy komplet uczestników. adek i WeeFreeMan dzięki za chęci i zapraszam do tematu za rok - a nuż będziemy mieli jakieś wykruszenia - będziecie mieli fory w rekrutacji!

 

z ankiety na doodle usunąłem daty, które nie odpowiadały dwóm lub więcej osób, zostawiłem 6 najpopularniejszych opcji. na ten moment 8 głosującym osobom pasuje data draftu 23.10.2016 g.21 - także tę datę ustawiłem też już na yahoo - jest duże prawdopodobieństwo, że ona zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wypisuje swoich keeperów mam nadzieję że nie będzie za dużo do poprawiania ;)

 

Russell Westbrook-> 4 lata 53,64,77,77

Jae Crowder -> 4 lata 8,11,15,21

Myles Turner -> 4 lata 14,19,26,36

Aaron Gordon -> 3 lata 16, 21,28

Kent Bazemore -> 2 lata 12,17

Kentavious Caldwell-Pope -> 2 lata 14,19

 

Salary na przyszły sezon wychodzi 117 więc na draft zostaje 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Westbrook spędził już u Ciebie 2 lata - możesz go teraz zatrzymać max na kolejne 3 lata (keeper może być w jednej drużynie łącznie max 5 lat). w drugim roku płaciłeś za niego 59$ choć wg nowych zasad byłoby to 53$, jako że wg starych zasad kontrakt był 3-letni przysługuje Ci zwrot nadpłaty za drugi rok w wysokości 3$ do rozłożenia na pozostałe lata kontraktu wg nowych zasad.

zarobki Westbrooka w kolejnych latach, po uwzględnieniu zwrotu nadpłaty, przedstawiają się więc następująco: 3 rok - 63$; 4-ty - 76$; 5-ty - 76$

 

resztę policzyłeś dobrze :K salary na przyszły rok to 127$; na draft zostaje 73$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie:

 

Nowe keepery:

Marcus Morris - 2 następne lata 7;10

Zach LaVine - 4 następne lata 10;14;19;26

Dotychczasowe:

DeAndre Jordan - 3 i ostatni rok kontraktu - 27 po odjęciu

Kawhi Leonard - 3 i ostatni rok kontraktu - 64 po odjęciu

 

Na razie na tym koniec ale to się może zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u bulka wszystko się zgadza na ten moment

uwaga dla osób z trwającymi kontraktami wieloletnimi, bo widzę, że kolejne osoby mają tu problem.

nowe zasady liczenia pensji umożliwiają przedłużenie tych kontraktów na nowych zasadach ale nie oznacza to, że cofamy się w czasie do 2 roku. każdy taki kontrakt wchodzi teraz w trzeci rok swojej ważności i liczymy ich wysokości od trzeciego roku w górę. wartość wg nowych zasad dla 2 roku jest potrzebna tylko dla ustalenia wartości kolejnych lat. za nadpłaty z 2 roku wg starych zasad macie zwroty 6$ (kontrakty 4 lub 5 lat wg starych zasad) lub 3$ (kontrakty 3-letnie wg starych zasad). nadal też maksymalna łączna długość trwania kontraktu keepera to 5 lat, po tym czasie trafia on na FA i jest dostępny w drafcie dla wszystkich

 

przypominam też, że za nowych keeperów jednorocznych nie dopłacamy (kosztują oni nas tyle samo co w pierwszym sezonie, ale po tym sezonie trafiają na FA i jest dostępny w drafcie dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

___________________________16/17___17/18___18/19___19/20

Keeper 1 Jimmy Butler________27______36_______40

Keeper 2 Elfrid Payton________27______36_______40

Keeper 3 Kristaps Porzingis____15______21_______29______40

Keeper 4 Doug McDermott_____1

Keeper 5 Steven Adams________7______10_______14______19

Keeper 6 Chris McCullough_____1

_________________SUMA_____78_____103______123_____59

 

Tak by to u mnie wyglądało w takim razie...

 

Fajnie to dla mnie wygląda i nie mogę się doczekać draftu - bez tych zmian ostatnich, to by wyglądało trochę jakbyście chcieli startować rowerami w wyścigach F1, przy czym moim sponsorem byłby Microsoft, a Waszym Iglopol... :B

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, po tym co mi gooz wyliczył, wyszły mi jakieś astronomiczne kwoty za kolesi teraz w drugim roku, więc nie biorę na keeper nikogo. Tak więc Żółto-Czarni Gdańsk mogą wybierać czy chcą Walla czy Favorsa i Randle'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak już być może zauważyliście, będę miał przyjemność z Wami rywalizować :) moja drużyna nazywa się Stat Genious.

 

Przedstawię swoich keeperów, a przy okazji skomentuję zastany przeze mnie skład (przejąłem drużynę Lublin Chocodogs, 15. w zeszłym sezonie):

 

Ucieszyło mnie to, że żaden zawodnik nie był na wieloletnim kontrakcie, dzięki czemu mogłem zacząć od zera ;) Skład mnie nie zachwycił, nie dziwię się, że drużyna ta zajęła przedostatnie miejsce, ja celuję w wyższe miejsce, liczę na top8 w tym sezonie ;) Pomimo odległego miejsca zajętego przez ten zespół, znalazłem kilku fajnych zawodników: z niektórymi nie opłaca się przedłużać kontraktu (np. Melo za 45$), ale z trzema zdecydowałem się związać dłużej. Co ciekawe, wszyscy trzej to gracze obwodowi:

1) Isaiah Thomas - przedłużam go o 3 lata: 21$ +6$ nadpłaty, płacę od razu = 27$; 28$; 31$;

2) Jeremy Lin - keeper jednoroczny: 8$;

3) Avery Bradley - również keeper jednoroczny: 6$.

 

Zatem na 3 keeperów wydam 41$, więc na draft zostaje mi 159$.

 

Mam nadzieję, że rywalizacja w tej lidze będzie emocjonująca i już nie mogę doczekać się draftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale jeszcze w wymaganym terminie podaję moich keeperów :)

 

Rose 3/3 - 33$

Noah 2/3 - 8$

Irving 2/2 - 35$

Bogdanovic 2/2 - 1$

 

Łącznie za ten sezon 77$. Pozostaje 123$ na draft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawiam

Schroder na 2 i 3 rok - odpowiednio 12 i 17

Smart na 2 i 3 rok - odpowiednio 13 i 17

 

na draft zostaje 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to podsumowanko: MJ1 wszystko podał prawidłowo

 

Pokor88:

Rose 3/3 - 33$-3$ (zwrot nadpłaty z zeszłego roku)=30$

Noah 2/3 - 8$ - OK

Irving 2/2 - 35$ - tyle kosztowałby w opcii 2/3, jeśli keeper jednoroczny to 29$ - proszę o jasną deklarację

Bogdanovic 2/2 - 1$ OK

 

Bulls2006:

Schroder na 2 i 3 rok - odpowiednio 12 i 17 - OK

Smart na 2 i 3 rok - odpowiednio 13 i 18 a nie 17, kwota na draft się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystajac z tabelki Benona podaje swoich keeperow:

 

___________________________16/17___17/18___18/19_____19/20

Keeper 1 Whiteside__________ 20______27_______30

Keeper 2 Paul George ________ 29______37_______

Keeper 3 McCollum __________21______28_______

Keeper 4 Jokic_______________16______21_______28

Keeper 5 Embiid_____________8________11______15_________21

Keeper 6 Jabari Parker_______14

 

_________________SUMA_____108_____124______73_________21

 

na najblizszy draft zostaje mi 92$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jordan20 to chyba z jeden z najbardziej przerażających teamów w lidze przed draftem :)

 

małe uwagi co do wyliczeń:

- u George'a masz do rozliczenia zwrot nadpłaty w wysokości 3$, odjąleś 2$ - więc możesz odjąć jeszcze 1$ od dowolnego roku - ja przyjmuję, że od czwartego - więc wtedy kosztowałby Cię 37$

- czwarty rok Jokica to 28$ a nie 26$ jak wpisałeś

 

reszta jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeRozan 2/2 - 24$

Winslow 2/4 - 7, 10, 13$

----------------------------------

Na draft zostaje 169$

 

PS. Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego MJ1 mógł podpisać Isaiaha Thomasa, chociaż był on w ostatnim roku kontraktu jednorocznego? Jeśli tak to skąd się wzięło 21$ w pierwszym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mailu ze zmianami: "menadżerowie mają wyjątkowo i jednorazowo prawo do przedłużenia na nowych zasadach keeperów drugorocznych (którzy teoretycznie teraz trafialiby na FA) z dopłatą 6$ zaoszczędzonych wirtualnie poprzez brak przedłużenia w poprzednim sezonie (jednorazowo lub w rozłożeniu na pozostałe lata przedłużenia)"

 

Thomas (liczymy według nowych zasad poprzedni i nowy sezon)

14/15 10$

15/16 10$+6$=16$

16/17 16$*1.3=20.8$ i po zaokrągleniu 21$ plus dopłata 6$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeRozan 2/2 - 24$

Winslow 2/4 - 7, 10, 13$

----------------------------------

Na draft zostaje 169$

 

DeRozan jako keeper jednoroczny OK,

Winslow kosztował 2$ więc płace w dalszych latach to 8$; 11$; 15$)

Na draft zostaje 168$

 

Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego MJ1 mógł podpisać Isaiaha Thomasa, chociaż był on w ostatnim roku kontraktu jednorocznego? Jeśli tak to skąd się wzięło 21$ w pierwszym roku?

Dig dobrze wytłumaczył :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz oficjalnie: PRAWDOPODOBNY TERMIN DRAFTU: 23.10.2016 g. 21 ?

 

czy czekamy na reszte glosow ?

bo,wiekszosc ma tez inne drafty a i tak juz dlugo czekamy na glosy spoznialskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×