Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

O patrz, padłem ofiarą własnego lenistwa i braku zapisania reguł w wątku z zasadami. Podeślij mi link do wątku, w którym to stwierdziłem ale wygląda na to, że faktycznie masz rację. Zgadzam się, że zasad w czasie sezonu nie zmieniamy. Nie zmienia to jednak mojej obecnej oceny zasad, którą przytoczyłem wyżej i myślę, że w nowym sezonie powinniśmy zastosować reguły po modyfikacji.

 

Rozmiaru lig zmieniać nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem tylko dlatego, że nigdzie nie znalazłem zasad...

Znalazłem jedynie wpisy, które wcześniej podałem. Opierałem się o nie i było dla mnie zrozumiałym, że liczą się maksy.

 

Moim zdaniem jest to coś lepszego niż move, ponieważ one nie wskazują na większą aktywność w grze zawodnika który wykonał ich więcej. Przecież ten z mniejszą ilością też codziennie zmieniał składy, kombinował, pilnował aby w porę zdjąć gracza kontuzjowanego w ostatnim momencie itp. Tego ze statystyk się nie dowiemy. Niekoniecznie potrzebował wymieniać przy tym graczy z FA. W końcu 820 spotkań rozegrał.

Natomiast maksy wskazują, że jednak w czymś był najlepszy lub w przypadku ich braków był lepszy idąc w 11, 10 itp.

 

No ale nic. Jestem stroną w tym temacie to się już nie wypowiadam i w spokoju oczekuję ostatecznej decyzji :)

 

 

edit:

 

 

 

 

OK. Wszystko jasne. Gratuluję zwycięzcom, a bulkowi utrzymania. Walczymy dalej za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowi gratuluję!!! Mój plan - utrzymanie również pozytywnie zrealizowany. Także do zobaczenia za rok w I lidze.

Odnośnie tie breakera jestem za zmianą na ilość pierwszych, drugich miejsc w kategoriach, tak jak jest na yahoo a nie moves.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje. Trafione wymiany okazały się kluczem do zwycięstwa, bo tak jak pisał w połowie sezonu january poprawa przede wszystkim w punktach była konieczna aby w ogóle myśleć o mistrzostwie. Na moje szczęście wszystko wypaliło i mogę dzisiaj świętować zdobycie tytułu, który traktuję bardzo prestiżowo, tym bardziej że był to historyczny pierwszy sezon ekstraklasy. Dziękuję wam za wspólną grę, rywalizacja cały czas była bardzo zacięta i chyba nikt do końca nie narzekał na brak emocji. Pozostaje mieć nadzieję że kolejny sezon będzie równie udany, do zobaczenia we wrześniu!

 

PS. Osobiście również jestem za rozstrzyganiem remisów metodą opisaną przez cieglo. Szczerze to cały czas myślałem, że takie są właśnie oficjalne reguły i mocno bym się zdziwił gdyby to mnie dotyczyła taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon przegrałem wymianą Dragicia na Gortata.

Damn, patriotyzm w roto to błąd, nie spodziewałem się, że Marcin aż taka obsuwę zaliczy.

 

No ale 2 miejsce w sumie takie złe nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy. Walczyłem dzielnie, długo liderowałem, nikt we mnie specjalnie nie wierzył (nawet ja w moich grajków do końca nie wierzyłem), ale trzecie miejsce nie jest złe.

 

Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×