Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

Wygląda na to, że statsy z wczoraj są normalnie policzone. Popatrzyłem np. na limity meczów na pozycjach i ci, którzy wystawiali zawodników mają to uwzględnione.

 

Yup. Wygląda na to, że był fałszywy alarm z tym deadlinem. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwny z mojej perspektywy draft. Początkowe picki podobały mi się bardzo - w innych ligach mam Kurę i Kawhiego, więc chciałem oprzeć skład na jakiejś innej gwieździe, zdecydowałem się na Davisa(59$).

 

Chwilę później dołożyłem za dość drogą cenę Lillarda(47$) i miałem już podwaliny składu. Niemniej kasy poszło dość dużo, więc musiałem się pilnować. W promocji zgarnąłem Horforda (30$) i dość tanio zarówno Valanciunasa (17$), Dragicia (13$) jak i przede wszystkim Conleya (14$).

 

Czyli zostałem z 3 PG i 3 centrami - bardzo silny core, ale trochę brakowało mi pozycji SG-SF. No i zaczęła się 2 część draftu, z której jestem bardzo niezadowolony. Właściwie podoba mi się jedynie wybranie Erica Gordona i JM Greena, a pozostałe picki uważam za kiepskie, więc zacznę zaraz rzeźbić na FA. Zwłaszcza, że Deng to mój jedyny SF obecnie...

 

Podczas draftu już wstępnie sondowałem możliwości wymian i dość szybko sfinalizowałem deal z Bulkiem (Lillard+Hield za CP3). Cenowo przyzwoita wymiana, nawet korzystna dla mnie a ja szukałem bardzo STL więc biorę eksperta w tej dziedzinie - CP3.

 

Na handel są właściwie wszyscy - zapraszam do negocjacji jak coś. Oddam najchętniej Noah jak ktoś szuka centra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiepsko rozpocząłem, ale ta drużyna ma w sobie wystarczająco dużo talentu, by choć powalczyć o środek tabeli. Na proposa trejdu zgodziłem się, bo myślałem, że Hield wygryzie ze składu Moore'a. Poczekam parę meczy, jeśli to nie zda egzaminu, będzie trzeba wywalić go na FA, a wtedy wymiana Paula na Damiana "what is the steal" Lillarda nie wygląda tak fajnie. Plus chociaż, że cholernie lubię tego grajka, lubię opanowanych gości ;)

Pilnie poszukiwany dobry środkowy. Sprzedam Oladipo, R-Cova, pomyślę nad Jokiciem. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy :D

Niemniej po drafcie byłem zadowolony i nadal jestem. W przyrodzie nic nie ginie, wszak to tylko kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym nie dyskutowaliśmy. To pomysł na kolejny sezon.

W takim razie znowu mamy rozbieżność, bo w 3A budżety mają powiększone :D.

Spoko, możemy to ustawić. W przyszłym sezonie dopiszemy to do reguł by nie było wątpliwości bo to w sumie dobry pomysł.

 

Ps. Budżety FAAB zaktualizowane o resztki z draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre licytacje na waiverach poszły - zgarnąłem Hibberta i JJ, zmieniając im faab bidsy na wyższe w ostatniej chwili :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem mocno zadowolony z Chandlera, który robi naprawdę dobrą robotę (dzisiaj 18 zbiórek). Oby nie zepsuł się zbyt szybko. Czekam też na Reggiego, jestem optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moi dzisiaj zanotowali fatalny dzień, więc potrzebne były zmiany. Dalej utrzymuję się w ścisłej czołówce, ale January cosik uciera reszcie stawki. Panowie, chyba trzeba się zmobilizować, nie pozwólmy tu na jakąś dominację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na tym etapie sezonu nie powinniśmy w ogóle mówić o pozycjach w lidze a już tym bardziej o dominacji :) January skorzystał mocno na Davisie, który grał za niejedną całą drużynę. Dzisiaj już tak różowo nie miał :) Ja wciąż liczę na wysypkę Pana Brwi, gość jest nieziemski ale łamliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabela nie oddaje prawdy, bowiem ja mam już 52 sloty wykorzystane, a January o 8 mniej. Wszystko niebawem wróci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Davis zdrowy, ale Horford pilką w łeb na treningu dostał i już nie grał 2 spotkań ehh :/

 

No INJ Davis by namieszała w moim składzie, z tym że początek sezonu w wykonaniu mojej ekipy dość udany. Czekam na Conleya (dość słaby start), jakąś poprawę u Vala i Ala no i oczywiście liczę na powrót Danny'ego Greena w formie (dopóki nie zobaczę formy to na ławce siedzieć będzie :D ).

 

No i wiadomo - za wcześnie na wyciąganie głębszych wniosków, za kilkadziesiąt spotkań (w sensie jak każdy 100 gier przekroczy z userów) już będzie dobry czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ prośba - jak ktoś odrzuca ofertę niech napisze co mu się nie podoba. Nawet jeśli propozycję uważał za uwłaczającą (nie składam raczej takich ;) ). Bo tylko tak się da w razie czego dojść do porozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ prośba - jak ktoś odrzuca ofertę niech napisze co mu się nie podoba. Nawet jeśli propozycję uważał za uwłaczającą (nie składam raczej takich ;) ). Bo tylko tak się da w razie czego dojść do porozumienia...

W moim przypadku Durant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ prośba - jak ktoś odrzuca ofertę niech napisze co mu się nie podoba. Nawet jeśli propozycję uważał za uwłaczającą (nie składam raczej takich ;) ). Bo tylko tak się da w razie czego dojść do porozumienia...

W moim przypadku Durant :D

Nie spodziewałem się wtedy, że tak będzie grał :D

Ale odpowiedź poszła, dzięki czemu wiedziałem co jest nie tak w Twojej opinii^

 

+ wiadomo - zazwyczaj się nie składa na początku max oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewałem się wtedy, że tak będzie grał :D

Ale odpowiedź poszła, dzięki czemu wiedziałem co jest nie tak w Twojej opinii^

Ja się w miarę spodziewałem, wiedziałem, że Durant pomoże mi w wysforowaniu się w górę tabeli, nie myślałem tylko, że tak szybko ;)

 

+ wiadomo - zazwyczaj się nie składa na początku max oferty.

A na to są dwie szkoły. Ja też nigdy od razu nie daję maxa, ale zbyt niska oferta grozi tym, iż druga strona uzna, że wszelkie dysputy są bezcelowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zaszalałem. Redick miał być u mnie i jest. Nie udało się w drafcie więc upewniłem się, że nie ucieknie z sideł kiedy ktoś nieopatrznie wyrzucił go na wolny rynek :) Wiem, zapłaciłem sporo (90 wobec innej najwyższej oferty na poziomie 43 dolców) i teraz nieco zamuruję się na rynku ale prawda jest taka, że w trejdzie dużo łatwiej bym go nie wyrwał. Szczerze mówiąc nie pamiętam bym kiedykolwiek wydał aż tyle na FA. Koleś łata jednak jedną istotną dziurę w moim składzie - 3PM. Rozkręca się. Bardzo się cieszę, że to przeszło. Teraz czekamy na Reggiego. Trzeba przetrwać posuchę (rozwalony Barton, Korver coś nie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grubo poleciałeś. Też miałem chrapkę na JJ'a ale na taką kwotę to nie wpadłem :)

Poszukuję trójek także jak ktoś ma na zbyciu to zapraszam do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kisić ogóra a wielu zostawia grube dolary nawet na koniec sezonu - teraz jest najlepszy moment by robić z nich użytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×