Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Polecane posty

Lód odpuszcza - dzisiaj wrócił Jamison. Co prawda zdecydowałem się na posadzenie go na ławce na ten pierwszy mecz a tu 31/10, ale dobrze wróży to na przyszłość. Strzeżcie się! :)

 

Czekam na Gordona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dario napędził mi stracha, udało się wygrać - sam nie wiem jak - ostatniej nocy. Niewiele brakowało by było 4-5 dla przeciwnika...Liczy się wynik, idziemy do przodu - każde zwycięstwo inne niż symboliczne 5-4 cieszy podwójnie.

 

Zaskakuje mnie porażka w zbiórkach - myślałem, że będę mocniejszy w tym elemencie.

 

Z pozytywnych niespodzianek - Danthay Jones po prostu niszczy. Wyciągnąłem go z FA i teraz korzystam - koleś gra naprawdę rewelacyjnie, a przede wszystkim jest równy, niezmiernie równy. Mam nadzieję, że utrzyma formę do końca sezonu. Zawsze miałem go za jedynie defensywnego kolesia, bez specjalnego wpływu na wynik fantasy. A tu proszę - w Indianie rozkwita także ofensywnie! Do tego regularnie prezenty w postaci przechwytów i bloków. Słodko.

 

Martwi niezmiernie West. To cień samego siebie. Mam nadzieję, że to chwilowy zastój. Brak Paula na pewno nie pomaga...

 

Czy Penetracja Husarii stanie się faktem? Odpowiedź już w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do właściciela Grave Diggers - po pierwsze, nie jestem twoim ziomkiem, więc mnie tak nie nazywaj. Po drugie, nie bluzgaj, kiedy odpowiadasz mi na ofertę wymiany. Po trzecie, nie ubliżaj mi, skoro ja ci nie ubliżyłem i nie masz ku temu najmniejszego powodu. Potraktuj to jako niewinne ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brrrr..... powialo groza.. lubimy te klimaty - nekanie w snach, maltretowanie w wymyslnej machinie mlodego fetysza, siekanie na plasterki itp itd. Grabens nie nalezy do milosnikow poezji spiewanej - dig your own hole Gravediggersie;) oczywiscie rozumiem przeslanki - zbytnie spoufalanie jak najbardziej zasluguje na slynny finiszujacy cios "z obrotowy w kostke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wynik 8:1. czyżby pierwszy w tym sezonie ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo oferta Hughes za Iguodale jest lekko przesadzona. Zazwyczaj reaguję spokojnie, ale nie na taki bezsens.

 

Cholera, mam za dużo kontuzji panie Penetrator. W tym tygodniu polegnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AI jest na 44 miejscu na Yahoo pod względem średnich, Hughes na 52. Faktycznie, wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co poszło, ale musisz wiedzieć, że GRB znany jest z bezczelnych propozycji :) Zakłada - słusznie zresztą, że nie proponując nic trudno coś ugrać. A nóż ktoś się na daną wymianę złapie? Przecież o to się wszystko rozbija i trudno mieć pretensje. Przecież można odpowiedzieć na różne sposoby - zjechać humorystycznie, odpowiedzieć podobną propozycją, w ten deseń. Bluzg nie polecam :)

 

Swoją drogą, fajnie, że przytoczyłeś propozycję GRB - klasyk. Myślę, że można założyć nawet osobny temat i tam wklejać te incydenty z propozycjami :D Pozycja Hughesa w rankingu nie odzwierciedla jego lichości - porównywanie rankingów jest po nic.

 

Co do naszego meczapu - nauczyłem się nie zakładać nic z góry - nawet kiedy sytuacja pozornie to uzasadnia. Wiele razy się przejechałem, nie zamierzam powtórzyć błędu :) Nie ukrywam, że mierzę w Penetrację, ale jak będzie - okaże się. Na razie remis, tydzień będzie długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iggy - 42.2 fg%, 1.1 3p, 71.3 ft%, 6.7 rpg, 5.9 apg, 2.1 spg, 0.7 bpg, 3.1 to, 18.3 ppg

Hughes - 39.5 fg%, 1.1 3p, 81.3 ft%, 4.4 rpg, 4.6 apg, 2.1 spg, 0.6 bpg, 1.6 to, 11.8 ppg

 

Moim zdaniem propozycja wymiany takich graczy - jakkolwiek z lekką korzyścią dla mnie - nie usprawiedliwia reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GBR

 

ok, ale w dłuższej perspektywie Larry Hughes nic mi nie daje, nic oprócz meczów w kratkę. Iguodali można zaufać, praktycznie bezwzględnie. Do tego Bricka nie cierpię, typowy czarnuch, z $$ zamiast oczu.

Wartość Iggiego teraz spadnie, bo AI zje mu minuty. To samo stanie sie z Lou. Wkurza mnie to, jednak obecnie mam całą trójkę i zobaczymy.

Ja z takich propozycji się nie śmieję, bo uważam że mi ubliżają. Proszę nie rób tego więcej.

 

@mr P

 

nie mam ławki:) gram bez add/drop zobaczymy, liczę na nadprzyrodzone umiejętności moich graczy:)

Pewnie przegram tę bitwę, ale ja tu gram by wygrać wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde mozna sie tutaj przednio usmiac.. Grabens ma naprawde poczucie humoru proponujac taka wymiane - moze gdyby dawal Ellisa albo Lopeza to bym sie zastanowil.. Mr Marcelo natomiast bawi bezwzgledna wiara w Iversona - widze skosil go w naszych obydwu ligach - szczerze ja bym tu w cuda nie wierzyl. to juz nie te lata.. koles by wielki ale powinien sobie odpuscic juz przed sezonem a nie robic blazenady z koncowki swojej kariery.. i ciekawi mnie w jaki sposob Allen mialby wplynac na ilosc minut Iggyego? pogra przez te pare tygodni gdy nie bedzie Lou, rozwali team-spirit, pare razy beknie jakimis 20 pkt na kiepskim procencie i tyle. potem sie obrazi i pewnie nie dokonczy nawet sezonu gdy trafi na lawke, gdzie jego miejsce w najlepszym razie.

 

z mniej zabawnych rzeczy - to ladne lanie serwuja mi Zajmon Boys - rewelka jak na debiutanta (na espn tez niezle pogrywa). inna sprawa ze u mnie dolki formy Gasola i Jenningsa ktorzy pieknie ciagneli wyniki w poprzednich tygodniach. wynik na razie 8-1 - ale roznice nie sa jeszcze nie do przeskoczenia - moze uda sie wyciagnac chociaz do 5-4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i udało Ci się wyciągnąć 5-4 :) gdyby nie kontuzja odena byłoby inaczej, to się nazywa pech, akurat jak się rozgrywać zaczął ;(. Co do mojej postawy, to też trochę zdziwiony jestem, ale w sumie, składu pilnuje, perełek szukam, a na koszu się trochę znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6-2-1 - to tak w ramach chwalenia Zajmona. Już nie chcę żadnych trejdów :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tu ciiiszzzzzza :) Wszystkiego dobrego w nowym roku i jak najmniej kontuzji.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś z nudów pobawiłem się w statystyka i zrobiłem zestawienie rekordów po 11 kolejkach (a więc przed fazą rewanżów). liczy się oczywiście tygodniowa produkcja w danym mach-upie

 

Rekordy Ligi A po 11 kolejkach:

 

MAX:

 

FG%

1. 0,550 ("5", 6 kolejka) - rekord 3-lecia (tyle lat póki co podliczałem wyniki) Sznurowadła - no chyba że Dywizja B dysponuje lepszym osiągiem

FT%

1. 0,881 (Owrzodzenie, 11)

3PTM

1. 56 (Polish Mastery, 11)

PTS

1. 698 (Penetrator, 8 & Bukkake, 10)

REB

1. 287 (Penetrator, 8)

AST

1. 184 (Grave Diggers, 11)

ST

1. 57 (Headhunters, 2)

BLK

1. 42 (Chyże Rosomaki, 5 & Headhunters, 10)

TO (tu wiadomo MIN jest lepszy)

1. 45 (DaBulls, 7)

 

 

MIN:

 

FG% - 0,403 (Zajmon Boyz, 9)

FT% - 0,621 (Chyże Rosomaki, 11) - tu też mamy rekord 3-lecia;)

3PTM - 10 (Penetrator, 9 & "5", 9)

PTS - 279 ("5", 4)

REB - 116 ("5", 4)

AST - 54 (Penetrator, 3)

ST - 15 (Penetrator, 9)

BLK - 7 ("5", 4)

TO - 102 (Bukkake, 11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam graczy po długiej przerwie,

 

Jeszcze początek roku, więc życzę "menadżerom" samych udanych transakcji w nowym sezonie.

 

Gratki dla goozmana za ciekawe statystyki.

 

Muszę szczerze przyznać, że mój brak aktywności na forum poza permanentnym brakiem czasu spowodowany był ciągle rosnącą frustracją na moich zawodników. Ale po pokonaniu nr 1 (z drobną pomocą kontuzji K8), moje szanse na play off trochę wzrosły.

 

Swoją drogą poza jednym czy dwoma wyjątki, ten sezon wydaje mi się naprawdę zaciętą rywalizacją - może dlatego wszyscy są na niej skupienie a nie na tym forum. :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą poza jednym czy dwoma wyjątki, ten sezon wydaje mi się naprawdę zaciętą rywalizacją - może dlatego wszyscy są na niej skupienie a nie na tym forum. :R

 

to są tak zwane mieszane uczucia :D

co mogę powiedzieć o swojej drużynie, ostatnio jakoś zwolniła i naprawdę muszę się nakombinować żeby wynik w okolicach remisu utrzymać, nie wiem co się dzieje za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzenie meczyku (Kings-Warriors) podziałało stymulująco na poszukiwania talentu wśród FA w naszej lidze. Monta ma pauzować jeszcze parę gier - nie mam nic przeciwko temu by Watson usadził jeszcze choćby po 20 pkt. w każdym z nich. Garcia - przy braku Martina - może rozwinąć skrzydła. Ilość minut będzie rosła - ważne, żeby się znowu nie połamał. Kolejny dodatek to Gibson - powinien dać kilka bloków oraz solidną porcję zbiórek pod nieobecność - oby jak najdłuższą - Noah.

 

O mój obecny meczap się raczej nie boję - zwycięstwo jest raczej pewne. Zależy mi bardziej na tym, żeby było ono wysokie. To już prawie koniec RS i teraz najważniejsze to załapać się do PO. Walka może być do ostatniej kolejki i wysokie zwycięstwa będą w tej sytuacji jak zbawienie. W PO - nawet z faworytami - wszystko jest możliwe. Wystarczy jedna kontuzja by nawet gigant poleciał na łeb, wypadł z PO a w efekcie spadł do 2. ligi! Liczę na awans i penetrację faworyta. Kto by nim nie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olewacz solo otrzymał medal za porzucenie sezonu. Oznacza to oczywiście ban na rozgrywki w przyszłym sezonie. Nie bawcie się w fantasy z userami oznaczonymi wykrzyknikiem...

 

Co do końca sezonu - nie dość, że mam odpowiednio 3,4 oraz 6 miejsca ligi jako moje meczapy w ostatnich 3 tygodniach RS to jeszcze DaBulls (którzy gonią mnie z 9. miejsca) grają z olewusem - wygra łatwo, przyjemnie i wysoko :R

 

Póki co nie ma wielkiej tragedii i z wielkiej ligowej trójki z headhunters gra mi się chyba najlepiej. Będę zadowolony z minimalnej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×