Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Polecane posty

Czyżby billypilgrim przysnął i nie wystawił na dzisiaj składu? Nie chcę takich prezentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrus mimo sympatii jaka Cie darze nie sadze bys wygral wyscig o 8 miejsce - bo pierwsza 7ka jest juz raczej bezpieczna. w play-offach bylbys bardzo niewygodnym przeciwnikiem - obejrzalem sobie schedule pierwszego tygodnia i masz po prostu masakryczna przewage (przynajmniej nade mna;)) w meczach do rozegrania.. ale faktycznie los Ci nie podarowal najlatwiejszych matchupow w koncowce RS.. cos mi sie zdaje ze kwestie 8 miejsca roztrzygna w pojedynku miedzy soba Rosomaki i Bulls w ostatniej kolejce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dostanie się do PO - nawet przy założeniu, że otrzyma się baty od pierwszego seeda - pozwala na utrzymanie nadziei na awans do 1 ligi po tym sezonie. Skoro awansuje czołowa szóstka to porażka w pierwszej turze PO niczego nie przesądza. Druga - owszem.

 

Póki co mam 3 mecze przewagi nad rywalami do 8 miejsca. Utrzymanie remisu z billym pomogło by utrzymać się w wyścigu. Nie wiem skąd wnioski o masakrycznej przewadze w ewentualnym naszym meczapie. Przecież to nie ta faza (jeszcze) - trudno zakładać takie rzeczy na tym etapie...

 

Wkurza mnie podejście sola - widzę, że skład ma mocny i myślę, że z powodzeniem mógłby powalczyć z DaBulls - nawet o zwycięstwo. A tu taka zlewka...Myślę, że system kilku lig jednak powinien z czasem przynieść korzyści - wyższa liga będzie oznaczać większą mobilizację i brak (miejmy nadzieję) takich kwiatków. Jeśli dorobimy się kiedyś dodatkowych lig to jedna z nich może pełnić rolę buforową tj. identyfikować destruktorów rozgrywek. Wypaczy to - jak teraz u nas - wyniki w tej lidze, ale w skali całych rozgrywek będzie to duży pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, wrzuccie tutaj aktualna sytuacje w lidze A. z tego co widze to ciekawie u Was:) U nas juz raczej ósemka jest jasna, jeszcze tylko pozostaje kwestia rozkładu PO.

 

pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest faktycznie bardzo ciekawa - po ostatniej kolejce nie znamy nie tylko losów 8. miejsca, ale i 7 :) Wbrew temu co pisał Gooz, grave diggers po ostrym laniu od Bukakowca (1-8!) znajdują się wciąż na 7. miejscu jednak ich przewaga nad 8. (to ja) stopniała do raptem 3 zwycięstw. Podobnie wesoło jest niżej - obecna dziewiątka ma tylko 2W zaległości, dziesiątka - 4W.

 

Z tego powodu jest duża szansa na to, że ostateczny kształt plejofowej ósemki poznamy dopiero w poniedziałek po ostatniej kolejce RS :) To lubię - nawet jeśli nie uda mi się awansować to właśnie sytuacje, dla których gra się w fantasy :)

 

Patrząc po przeciwnikach dla naszej (walczącej) czwórki wydaje mi się, że racje miał Gooz - mam najmniejsze szanse na awans. Obstawiam Grave Diggers oraz DaBulls (Penetrator oraz Rosomaki zostają w drugiej lidze) ale to tylko suche kalkulacje. Więcej powiemy na pewno przed ostatnią kolejką.

 

Ważne jest to, że wysoka wygrana/przegrana będzie tutaj miała kolosalne znaczenie. Screen z tabelą wkleję później (chyba, że ktoś inny da radę w tym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chwalipięcko (bo całkiem dobry tydzień miałem:) wstawiam nowe rekordy Ligi A po 18 kolejkach (bez 16 niepełnej):

 

MAX:

 

FG%

1. 0,550 ("5", 6 kolejka)

FT%

1. 0,881 (Owrzodzenie, 11)

3PTM

1. 58 (Bukkake, 18)

PTS

1. 871 (Bukkake, 18)

REB

1. 311 (Bukkake, 18)

AST

1. 184 (Grave Diggers, 11)

ST

1. 62 (Bukkake, 18)

BLK

1. 45 (Da Bulls, 13)

TO (tu wiadomo MIN jest lepszy)

1. 28 ("5", 15)

 

 

MIN:

 

FG% - 0,403 (Zajmon Boyz, 9)

FT% - 0,621 (Chyże Rosomaki, 11)

3PTM - 2 ("5", 15)

PTS - 234 ("5", 12)

REB - 70 ("5", 12)

AST - 54 (Penetrator, 3)

ST - 15 (Penetrator, 9)

BLK - 4 (Husaria, 17)

TO - 102 (Bukkake, 11; Husaria, 14)

 

czy już lepiej wypadamy w porównaniu do Ligi B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz moge powiedziec. u nas jednak te roznice sa mniejsze. ale czy swiadczy to o wyzszym poziomie czy o niszym ciezko tak 'korespondencyjnie' stwierdzic. Pewnie dowiemy sie dopiero za rok;)

 

pozdro i powodzenia!

 

ps. komisarzu bierz sie w garsc i walcz do konca! czym bedzie 1 liga bez komisarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie miała swojego komisarza :) Chcę tam być oczywiście i bynajmniej nie dla komisarzowania :)

 

Nie mogę się doczekać najbliższych 2 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

goozman, especially for You

na spóźnione Walentynki :D:D:D

 

32695052_h2h_po_18_ligi.jpg

 

tabeli min nie robiłem bo nie wiem jak potraktować 16 tydzień

no i generalnie tabela min jest jakby mniej wymowna

lepsza by była tabela średnich wyników, ale Wasza liga takowych nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostateczne porownanie nastapi za rok;) 16 tygodnia nie wliczamy do statystyk stara peruwianska zasada ze niepelne tygodnie sa niemiemiarodajne (musi byc co najmniej 5 dni gry)

 

ale u nas sie dzieje - beda jaja gdy Gravediggers nie awansuja do PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jak to ktoś już napisał "8" jest już raczej "nie do ruszenia".

Kwestia jest tylko ustalenia kolejności.

 

A jakbyś chciał się porównać np w tym sezonie z DyrDyrem (naszym liderem)

musiałbyś mi podać wszystkie swoje cotygodniowe wyniki i mogę to zrobić.

Jeśli nie to przyjdzie (tak jak mówisz) poczekać do przyszłego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze - porownania jakie tworzysz przyznajac punkciki - przynajmniej dla mnie sa maloczytelne i niemiarodajne - ale gawiedzi sie podobaja

Zdaje się że ktoś nas obraża, ale co tam :D

nie takie gwiazdorstwo przeżylismy, prawda? proszę gawiedzi :D

 

Edit.

A jeżeli czegoś nie rozumiesz to zapytaj, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie. to jak analizy Nalesnicka przekładaja sie na wyniki to jedna sprawa. Mi tam lepiej idzie w "realu" niz w Nalesnikowych porównaniach co mnie bardzo cieszy bo oznacza ze moja taktyka sie w jakis tam sposób sprawdza.

 

Nigdy bym jednak czegos takiego nie napisał bo doceniam czas i prace w to włożoną.

 

co cóż jak to mówią "chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy"

 

pozdrawiam gawiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - niedenerwujcie sie misiaczki; nie bylo moim celem urazanie kogokolwiek ani gwiazdorowanie - po prostu szczerze (chyba moge) wyrazilem swoje obiektywne odczucia.. szczerosc w oczy przede wszystkiem - moze nie bylo to odpowiednio ukwiecone, no ale taka juz ze mnie wiesniaczyna (dziekuje panie KRAKOWIAKU za przytoczenie cudnej madrosci ludowej) ze wale prosto z mostu..

dla jasności Naleśniku - jestem niezwyklym szczesliwcem gdyz rozumiem Twoje zestawienia ale nie rozumiem co wnosza - w lidze FP moze ma sens wybieranie mistrza tygodnia a w H2H? - strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybacz, byc moze zle to ujałem. Pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy. Chamstwo wszedzie sie trafia.

 

a co do zestawien Nalesnika to mysle nikt nie traktuje ich jako wyroczni. Bardziej w kategoriach ciekawostki. Jesli nie trafiaja one w twoje wysublimowane gusta to zwyczajnie ich nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h

dla jasności Naleśniku - jestem niezwyklym szczesliwcem gdyz rozumiem Twoje zestawienia ale nie rozumiem co wnosza - w lidze FP moze ma sens wybieranie mistrza tygodnia a w H2H? - strata czasu

 

a co do zestawien Nalesnika to mysle nikt nie traktuje ich jako wyroczni. Bardziej w kategoriach ciekawostki. Jesli nie trafiaja one w twoje wysublimowane gusta to zwyczajnie ich nie czytaj.

 

Dokładnie.

A powiedz mi goozman po co w to gramy?

Ja np tylko i wyłącznie dla zabawy.

Ale skoro zwykła liga to troszkę mało tej zabawy to bawię się statystykami, coby tej zabawy było więcej i więcej i ....

Oczywiście w niewielki sposób jest to miarodajne ale pomaga więcej czasu spędzić przy analizowaniu i wyciąganiu różnych wniosków.

No i statystyki masz tak troche bardziej na wierzchu.

Pozdrawiam cieplutko i "przyczepności" (nie mylić z czepialstwem) dzisiaj, bo zima znów drogowców zaskoczyła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Statsy Nalesnicka są fajne, ubawiają naszą ligę (ligi). Warto je wklejać mimo, że nie przekładają się bezpośrednio na faktycznie wyniki w meczapach.

2. Trochę zbyt mocno wzięliście sobie do serca rzucone przez Gooza słowo "gawiedź". Ja tutaj nic obraźliwego nie widzę, tak się po prostu mówi - zaryzykowałbym, że to nawet pieszczotliwe określenie ogółu, większości :)

3. Luzik Panowie. PO idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie PO nakręcają taką atmosferę, ciśnienie rośnie :)

PO ostatnio rzeczywiście bardzo nakręca u mnie negatywne emocje. :D

Chyba od czasu ostatnich wyborów.

No i jest gwiazdka PO z Lublina - po prostu lukierkowy kogucik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się standingsy ostatecznie nie zaktualizowały, ale z tego co widzę mamy następującą sytuację: Penetrator, Grave Diggers z 88 W, Chyże oraz DaBulls z 87 W. Nie wiem jak się mają do pozycji remisy, ale działają raczej pozytywnie (na zasadzie: więcej remisów - mniej porażek). Tutaj przewagi mają odpowiednio Grave D oraz DaBulls. To mogą być ewentualne tiebreakery.

 

Na tydzień przed początkiem PO mamy więc 4 chętnych a tylko 2 miejsca wolne :) Będzie ciekawie, tym bardziej, że DaBulls grają w ostatniej kolejce właśnie z Rosomakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he - pierwszy raz bardziej interesują mnie wyniki czyichś matchupów niż swojego. pierwsza 4ka juz nie powinna się tasować - różnice są już raczej bezpieczne. o 5 miejsce i możliwość walczenia z Zajmonem walczy Owrzodzenie z Polish Mastery - przegrany zagra sobie w 1 rundzie PO z Headhunters. na dzien dzisiejszy 7 miejsce mialby Penetrator, 8 - Chyże Rosomaki, ale tu krew się będzie lała do niedzieli między 4 teamami;) uh i like it. troche mnie martwi, że poznam rywala 1 rundy PO dopiero w poniedziałek rano - i szczerze nie chciałbym trafić na Piotrusia - wziął Thompsona za darmochę (buuuu) i jak już pisałem wcześniej ma taki schedule tygodnia 21, że nikomu go nie polecałbym za przeciwnika - jeśli Penetrator dowiezie awans do PO to śmiem twierdzić, że awans do drugiej rundy ma w kieszeni. no ale bez pomocy Stuckey'a i Jamison'a którzy się lekko posypali - trudno będzie utrzymać dobry wynik z Zajmonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie sytuacji przed PO :) Moje uwagi:

- Thompson - nie jest to aż tak wielka gratka jak można by przypuszczać. Mnóstwo wokół niego szumu, ale jak mu się przyjrzeć to już bez rewelacji. Trochę taki Haslem tylko z blokami. To taki typ, który niewiele wnosi do mojego składu, ale nie można dopuścić do tego, by przydał się rywalom :) Gdyby można było trajdować - na pewno szukał bym dealu :)

- Stuckey - mam nadzieję, że te swoje kłopoty ma już za sobą i jednak w środę zagra. Jamison - w sumie nic poważnego się nie działo - sam mówi, że mógł grać. Nie przejmuję się raczej sztywnym kolanem - co innego jak powiedzą, że jednak skręcił czy inne tendinitisy wykryli. Stuckey to moje zmartwienie numer jeden,

- sytuacja w lidze jest niesamowita, szczególnie jeśli chodzi o dwa ostatnie miejsca premiowane awansem do PO. Może zdarzyć się dosłownie wszystko. Ja sam mimo prowadzenia w tym momencie nie czuję się pewnie - Zajmon to mocny zawodnik. Dlatego też, trudno liczyć tutaj na zwycięstwo, a co dopiero na jego wysoki wymiar, który jest chyba dla mnie wymagany by wejść do PO. Zobaczymy.

 

Życzę sobie niepewność do poniedziałkowego poranku :) No i oczywiście odkrycia, że to ja jestem jednym z dwóch szczęśliwców :)

 

Co do mojego schedule na 21 tydzień - biegnę zobaczyć bo szczerze mówiąc nie wiem czym się podniecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuccie tabelę i zestawienie par ostatniej kolejki bo jakoś tak nie do końca wiem o czym piszecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×