Skocz do zawartości
goozman

[2016/2017] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nie wiem szczerze mówiąc, nie zagłębiałem się ale to wydaje się najbardziej prawdopodobnym wyjściem.

 

Tak, będzie skrócony o poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które statystyki liczą się do matchupu jak zmieniłem zawodnika?

 

Sprzed zmiany - zawodnik zmieniony daje swoje staty?

a po zmianie, ten który go zmienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zmieniłeś? Wyrzuciłeś go ze składu i dodałeś na jego miejsce nowego? Jeśli tak, dopóki tamten był w Twoim składzie i był wystawiany na pozycjach, które "grają" - masz od niego punkty. Z chwilą kiedy się go pozbywasz - utrzymujesz prawo do punktów, które dla Ciebie wypracował. Kliknij sobie na zakładkę Matchup i zobacz pod tabelkami z zestawieniem rywalizacji jacy zawodnicy i ile statsów zdobyli - na liście powinien być także ten, którego pogoniłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8-1 w pierwszym tygodniu, a teraz 7-1...

Pierwsze śliwki robaczywki, ale....idę po seed nr 1 Panowie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, widzę, że Sopranos jadą ostro ale ja też jestem zadowolony z początku rozgrywek :) Dwa pierwsze meczapy wygrane i dobry początek trzeciego. Miles okazuje się świetnym pobraniem z FA (dzisiaj 5 trójek!) a dzisiaj dodatkowo wykaże się kolejna świetna akwizycja (Chandler, może znowu 18 REBs? :) ) odrabiając straty w zbiórkach (wespół z Nurkiciem i Howardem). Troszkę do życzenia pozostawia Rondo, liczyłem, że będzie masakrował asysty z miejsca a tu lekki niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, dwa pierwsze meczapy do przodu, ale teraz Hill, Crowder i Barton wyeliminowani i nie zapowiada się już tak ciekawie. Mam nadzieję, że na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że mam dość kulawy grafik gier na ten tydzień ale widzę, że u Ciebie z kolei inny problem. Trudno się mówi, w tym sezonie nie ma sentymentów, jedziemy agresywnie bez chwili oddechu. Cel to powrót do 2. ligi, nie będę ukrywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i tak rozstrzygnie play-off - tam się trzeba dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy widzę pierwsze przypadki potencjalnych olewaczy u Was. na ten moment ostatnie wizyty:

Drednor Fri Nov 11 11:53pm EET - tu juz ewidentny ban w tym momencie

Flagrant Floppers Mon Dec 5 4:06pm EET - komisz proszony o monitorowanie tego manago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Drednora już przyuważyłem. Na Floppers też zerkam. Ręka na pulsie :)

Ej ej! Bez takich

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Drednora już przyuważyłem. Na Floppers też zerkam. Ręka na pulsie :)

Chyba mi nie nalicza logow z komorki, chyba że coś gdzies konkretnie musze wejsc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dokonałeś żadnych zmian w składzie (mowa o wystawianiu meczowej paczki) przez ostatnie 2 tygodnie. Dalej nie szukałem. Co Ty mi tu o logach kiedy nie zaglądasz w ogóle do swojego składu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dokonałeś żadnych zmian w składzie (mowa o wystawianiu meczowej paczki) przez ostatnie 2 tygodnie. Dalej nie szukałem. Co Ty mi tu o logach kiedy nie zaglądasz w ogóle do swojego składu?

Jak uważasz, wyniki sprawdzam :Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdajesz sobie sprawę, że sprawdzanie wyników nie jest równoznaczne z uczestniczeniem aktywnie w rozgrywkach ligi? Musisz wystawiać regularnie skład meczowy, który będzie punktował dla Twojej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW w IV roto tez Cię nie było ponad 2 tygodnie. fajnie, że zaglądasz tutaj i się może opamiętasz. chyba warto byłoby poczytać reguły rozgrywek :P w H2H trzeba dzień w dzień wystawiać skład meczowy złożony z aktywnych graczy, bo w przeciwnym razie przeinaczasz wyniki cotygodniowych pojedynków. to nie jest tak jak w roto czy fantasy points, że wystarczy raz na jakiś czas wystawić najlepszych graczy w aktywne sloty i spoglądać od czasu do czasu co ugrali (zakładając minimalny wysiłek GMa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW w IV roto tez Cię nie było ponad 2 tygodnie. fajnie, że zaglądasz tutaj i się może opamiętasz. chyba warto byłoby poczytać reguły rozgrywek :P w H2H trzeba dzień w dzień wystawiać skład meczowy złożony z aktywnych graczy, bo w przeciwnym razie przeinaczasz wyniki cotygodniowych pojedynków. to nie jest tak jak w roto czy fantasy points, że wystarczy raz na jakiś czas wystawić najlepszych graczy w aktywne sloty i spoglądać od czasu do czasu co ugrali (zakładając minimalny wysiłek GMa)

 

Jasne, moja wina. Szkoda tez, że pierwszym komentarzem na forum od ponad miesiąca było upomnienie sie o bany, zamiast np. Po tygodniu dać jakies wskazówki dla "nowych" ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy wszystkich, szczególnie tych nowych. Nie wiemy jakie macie doświadczenie. Inicjatywa powinna być po Waszej stronie, pomoc jest dostępna w ogromnych ilościach. Pamiętaj, że możesz uderzać do nas w wątku czy bezpośrednio mailem albo pw, pomożemy bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capela, Love, Hill wyautowani i jak tu wygrać z Sopranos którzy mają do tej pory 52-16? No jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się :V

 

Capeli nie odczujesz, bo w blokach i tak wygrasz. A dzięki jego absencji zyskasz w %FT :>

 

Masz bardzo dobry team. Jeśli będzie zdrowy w PO to zaczynam się mocno obawiać o swoje zwycięstwo w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

Brak meczów w sobotę i mniej GP po mojej stronie w niedzielę zdecydowały. Niby 2-7, a przegrałem o 2 punkty, 2 bloki, 5 przechwytów i 6 3PTM.

 

Gratuluję mSala...w PO nie będziesz miał już tyle szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę szczęścia było :)

Myślałem że bez 3 dobrych grajków nie mam żadnych szans w tym matchup-ie

W sumie tylko 1 mecz więcej rozegrałem, a tu taki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spuszczenie Gaya na FA było najgłupszą decyzją jaką podjęłem w życiu w fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×