Skocz do zawartości
goozman

Liga Roto Keeper - Sezon 2016/2017

Polecane posty

A już chciałem napisać, kto tu tankuje :D

 

Ja mogę zawetować, ale muszę wiedzieć, czy Jordan już nie chce tej wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CP3 is out na 6-8 tygodni, więc nasz trade z jordanem ma dla niego fatalny timing - temat był dogadany dosłownie parę godzin przed kontuzją. żeby być fair,
ja zawetowałem

, zachęcam do tego również innych

 

dziekuje za gest-super sprawa ! prosze jednak o NIE WETOWANIE- rownie dobrze CP3 mogl sie polamac dzien PO przejsciu trade`u-jesli przez jego absencje nie wygram ligi to trudno,tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dogadaliście się zanim było info, że opuści 6 tygodni? W takim razie ja nie wetuję, oceniam wymianę w momencie jej przeprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliska sprawa z tą wymianą... ja mimo wszystko zawetowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - jeżeli Jordan23 tego nie chce, nie należy bawić się w jego adwokata i to wetować. Gdyby jeszcze wymiana była nierówna, godząca w interesy jednej ze stron w chwili jej przeprowadzenia, no to tak, ale w momencie trejdu Jordan zyskiwał gwiazdę na teraz, a Gooz bardzo fajnego keepera nawet na max kontraktu.

 

Dla mnie Gooz postawił sprawę uczciwie, natomiast Jordan wybrnął z tego z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem trade`u love za korvera i morrisa

bulek walczy o mistrza,slabo stoi w asystach i ft a oddaje super goscia do ft (love,ktory ma fajna keeperowa cene) a dostaje mega sredniaka morrisa i goscia z pogranicza fa (korver)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jordan20 - niestety przekroczyłeś salary o 10$ licytując po Feltona

zgodnie z przepisem:

"przekroczenie salary cap - Jeśli ktoś nieuważnie przekroczy swój 250$ salary cap, bo np. złoży ogromną ofertę za gracza z listy FA (powiedzmy, że moich 13 graczy łącznie obciąża mi budżet 240$ a ja następnie nieuważnie licytowałem J. Lina za 25$), to licytowany gracz nie trafia do mnie, a wydane przez mnie $ przepadają"

jestem zmuszony wrócić Feltona na FA a Ty bezpowrotnie tracisz 20$..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Jordan to chyba lepiej dla Ciebie, co?

 

Mi na asystach nie zależy. A Morris to nie jest taki pierwszy lepszy gracz tylko ktoś, kto w ostatnich spotkaniach gra na naprawdę wysokim poziomie. Poza tym daje jakieś steale czy bloki, co kompletnie nie jest domeną Love'a.

 

Mi wszystko sfajczyła kontuzja Gaya, bo straciłem bardzo ważnego gracza w rotacji.

 

Sprzedam keepera LaVine'a. Najlepiej za PG ze stealami i małą ilością strat, albo centra z blokami i niezłym FG%. PG nie musi mieć trójek, a center może mało rzucać pkt.

 

Gooz, wytłumacz mi jakim keeperem ma być Temple? Bo wygląda mi to na zadośćuczynienie niefortunnego trejdu z z Porterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz, wytłumacz mi jakim keeperem ma być Temple? Bo wygląda mi to na zadośćuczynienie niefortunnego trejdu z z Porterem.

 

a czemu od razu pozyskiwany gracz musi być keeperem? ranki się zgadzają a Temple miał już w tym sezonie długie okresy porządnej gry co pod nieobecność Gaya znowu może się zadziać i daje mi więcej bloków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu od razu pozyskiwany gracz musi być keeperem? ranki się zgadzają a Temple miał już w tym sezonie długie okresy porządnej gry co pod nieobecność Gaya znowu może się zadziać i daje mi więcej bloków

No proszę Cię, nie powiesz mi, że robisz trejdy z myślą o tym sezonie...

Sam miałeś zastrzeżenia do trejdu Jordan vs Gay, Teague bo Bullsowi to nic nie daje pod kątem keepera. Pomijając to, że Gay się połamał na dobre i wyszło na to, że to ja bardziej straciłem, teraz to samo ja mogę przypisać temu trejdowi.

Nie mówiąc już o tym, iż tracisz na rzecz Jordana keepera Harrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale harris nie moze byc moim keeperem,bo w tym sezonie konczy mu sie 2 letni kontrakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię, nie powiesz mi, że robisz trejdy z myślą o tym sezonie...

Sam miałeś zastrzeżenia do trejdu Jordan vs Gay, Teague bo Bullsowi to nic nie daje pod kątem keepera. Pomijając to, że Gay się połamał na dobre i wyszło na to, że to ja bardziej straciłem, teraz to samo ja mogę przypisać temu trejdowi.

Nie mówiąc już o tym, iż tracisz na rzecz Jordana keepera Harrisa.

 

jeśli Ty porównujesz skalę tradu Gay/Teague - Jordan (czyli dwaj gracze z top50 za jednego z top 50 z kończącym się kontraktem) do Gary Harris - Temple (czyli gracz z top 120 z kończącym się kontraktem za gracza z top 120) to o czym my w ogóle rozmawiamy :) do tego dołóżmy wielkość ligi i specyfikę Jordana w roto - to była grabież w biały dzień, którą potem zweryfikował los :P

 

u mnie każdy jest do wzięcia - jak ktoś coś widzi można śmiało wysyłać oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, nie popatrzałem, że Harris ma kończący się kontrakt. Myślałem, że był wybrany w drafcie.

W takim razie my bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że będę musiał wycofać ostatni trade (McCollum za Lillarda i Gallo) wskutek przekroczenia salary przez team jordana20 o 20$. nawet po wyrzuceniu CP3 na waivers jego kontrakt pozostaje w salary jordana20 do momentu ewentualnego przejęcia go z FA przez kogoś innego (bo jest to kontrakt keeper - o tym zapomniałem, gdy rozmawialiśmy o wyrzuceniu CP3, aby trade przeszedł). nawet jeśli ktoś przejmie prawa do CP3 ale za mniej niż dotychczasowa kwota 62$ to różnica między wylicytowaną kwotą a 62$ też będzie pozostawać w salary jordana20

pozostaje jeszcze amnestia kontraktu CP3 przez jordana. co prawda miała to być możliwość zejścia z niewygodnego kontraktu w offseason ale chyba w obecnej sytuacji można by było na nią zezwolić i ogólnie rozszeszyć to prawo na cały sezon. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam zwisa, ale jestem za tym, by trzymać się zasad.

Potem możemy je zmienić, ale po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na to pytanie nawet Gooz nie zna odpowiedzi :D

 

Jeżeli Gooz błędnie poradził Jordanowi wywalenie Paula, dla mnie nie ma problemu, by mu go przywrócić. Ale nie podoba mi się tylko takie naginanie zasad amnestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekamy na opinię głównych zainteresowanych. ja jeszcze przed dzisiejszymi meczami albo cofnę ten trade i przywrócę CP3 do drużyny jordana20 albo "przykleję" CP3 do tego trade'u i dołączę go do drużyny chandlera22, który ma miejsce w salary, by ten kontrakt "łyknąć". także dopiero, gdyby Pingwiny zechciały wyrzucić Paula na FA będzie on dostępny w cotygodniowej licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy:

1. GMowie używający kont pocztowych z yahoo - czy możecie potwierdzić czy dostajecie pliki z rosterami? od jakiegoś czasu dostaję zwrotki, że jest jakiś problem (chyba o2 rozpoznawane jest jako spam)

2. przypominam, że deadline do pobierania z listy FA/Waivers potencjalnych keeperów na kolejne sezony będzie w przyszłym tygodniu tj. 12.03.2017. zawodnicy pobrani potem będą mieli status NK (not keeper) i będą mogli zostać w Waszych składach tylko do końca tego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×