Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 1. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Czołem.

 

Oto lista drużyn, które - na podstawie wyników rozgrywek w zeszłym sezonie - mają prawo do gry o najwyższe cele, czyli w pierwszej lidze :)

 

* - pogrubieni - potwierdzeni

 

[warning]1. goozman (Bukkake) (A)

2. POLISH MASTERY (POLISH MASTERY) (A)

3. Sarni (Husaria) (A)

4. GRB (Owrzodzenie) (A)

5. billypilgrim (headhunters) (A)

6. Zajmon (Zajmon Boyz) (A)

7. bogans (it's game time) (B)

8. zmijor (???) (B)

9. Andrew23 (???) (B)

10. Nalesnick (PseudoSonics) (B)

11. knt (???) (B)

12. Treppe Trepelli (???) (B)[/warning]

 

Nazw drużyn z ligi B niestety nie mam - bazowałem na standingsach userów wklejonej przez bogansa - tam brakowało tej informacji. Proszę o uzupełnienie, wtedy poprawię.

 

Oczywiście strategiczna kwestia w tym momencie to wybór komisarza. Pozostawiam Wam wolną rękę - kandydować może każda osoba na liście :) Im szybciej zdecydujecie - tym lepiej. Mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu - na liście nie brakuje osób z doświadczeniem w tej kwestii. Kto nigdy nie był komisarzem również może spróbować - nie jest to trudne.

 

Po wyłonieniu komisarza to on przejmie pieczę nad tym wątkiem i będzie odpowiedzialny za potwierdzanie uczestnictwa, ewentualnie zgłaszanie zapotrzebowania na zawodników z drugiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie doszło do pytania o konkretne tytuły, bo wydaje się, że jedynym papierem, z jakim koleś miał do czynienia, raczej nie był ten służący do propagowania czytelnictwa :D

 

A tak na marginesie, gram oczywiście dalej, komisarzował też może będę (rzecz jasna jeśli nie znajdzie się nikt komu na tym będzie bardzo zależało), ale jeszcze chwilę się muszę nad tym zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba ustalić deadline na potwierdzanie uczestnictwa w naszych ligach. Trzeba ustalić ewentualne niedobory i zdecydować, kto ewentualnie awansuje na to konto z ligi drugiej do pierwszej oraz z listy rezerwowej/trzeciej ligi do ligi drugiej.

 

Nie wiem czy to nie za późno, ale proponuję datę 1 października jako nieprzekraczalny termin potwierdzania udziału w tegorocznych rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas decydował ślepy traf i myślę, że tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo dyskutowaliśmy, by było odwrotnie do kolejności w lidze tylko że mamy dwa pierwsze miejsca, dwa drugie, dwa ...

Wracamy do dyskusji na temat kolejności czy zostaje "chybił/trafił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tutaj też nie należy nic zmieniać. Było losowo - powinno pozostać losowo. Jest to najbardziej sprawiedliwy system. Premiowanie ostatnich miejsc jest bez sensu. Dlaczego ktoś miałby mieć handicap? Niech los zdecyduje. Poza tym ewentualna dyskusja powinna być ogólna, ponad podziałami ligowymi - identyczny system powinien być w całej lidze a nie jedynie w wybranych.

 

Nie ukrywam, że dodatkowym plusem losowo ustalanych picków jest dramaturgia - to fajne uczucie wejść w niepewności do draft roomu i odnaleźć swojego nicka na pierwszym miejscu. Nigdy mi się to jeszcze nie udało, ale nie porzucam nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostawiłbym nasz los w mocy automatu losującego jahu :)

 

A żeby choć jedną wątpliwość wyjaśnić, jestem gotów kontynuować moją komisarską karierę na sznurowadle :) , chyba że ( jak wspominałem ) bardzo chciałby się tym zająć ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja się nie upieram. Ale są argumenty za wprowadzemiem ustalonej kolejności w drafcie

tak jak w rzeczywistym drafcie w NBA i chyba nie musze tłumaczyć jego zasadności.

 

Poza tym, z tego co pamiętam, to chyba w lidze FP mamy to już uzgodnione, że jest draft wg kolejności zajętych miejsc w ostatnim sezonie - chyba, że znów się mylę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy już, że Andrew będzie commishem, bo się chłopak kryguje, a widać, że chce ;) Ja nie zgłaszam veta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick: myślę, że znowu się mylisz, chyba, że tym razem ja się mylę. Trzeba by sięgnąć do źródła czyli do komisarza MJa (dla porządku we właściwym wątku, tutaj nawet nie zajrzy bo nie ma po co).

 

Oficjalnie komisarzem ligi 1. zostaje Andrew23. Odpowiednia ikonka w profilu to wyróżnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak

Faktycznie, chyba tuttaj byla dyskusja o kolejnosci draftu

No nic, nie ma sensu tego wałkować

Mię tam rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello hello :)

 

Potwierdzam swoj udzial w I lidze, gratuluje Andrew utrzymania "wladzy", a jesli chodzi o draft to uwazam, ze opcja losowej kolejnosci jest jak najbardziej sprawiedliwa, poza tym eliminuje ryzyko "kombinacji" i odpuszczania na koniec sezonu w celu uzyskania wiekszego handicapu na kolejny sezon :]

 

Pozdro,

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ok gram. tez jestem za losowym, zawsze to jakas niewiadoma i urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Pierwsza liga już prawie pełna, nieźle. Okaże się, że nikt z drugiej nie będzie potrzebny. To mi się podoba.

 

Mam nadzieję, że pozostała trójka (w tym nasz rodzynek :) ) jednak dopisze. Andrew: czy Ty nie masz przypadkiem kontaktu z Trepe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym - zaocznym - potwierdzeniu udziału przez Sarniego, liga numer jeden jest prawie w komplecie. Brakuje nam weterana Billiego Pielgrzyma. Mam nadzieję, że go nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że liga B jest juz w komplecie i zdysciplinowana to proponuję zamiast

tych trzech dziwnych znaczków w nawiasach może by podac ich nazwy teamów.

Bo troche wygladamy jak jakaś "doklejka" przy lidze A.

No i może utworzyć takie dywizje jak były ligi. Jakiś dodatkowy smaczek w rywalizacji. ;)

 

a przypomnę jedną z klasyfikacji

32695052_h2h_po_18_ligi.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×