Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 1. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nalesnick mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie znowu będziesz zasypywał Nas statystykami :)

Ja zawsze z niecierpliwością ich oczekiwałem.

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie proszę zestawienie nick-nazwa drużyny to naniosę odpowiednie poprawki.

 

Co do dywizji w lidze - tutaj dyscypliny wewnątrz rozgrywek nie musimy trzymać, to mało istotne ustawienie - przekonujcie swojego komisarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesnick mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie znowu będziesz zasypywał Nas statystykami :)

Ja zawsze z niecierpliwością ich oczekiwałem.

taa, bo w większości wygrywałeś :D

he he

chociaż chyba nie

w lidze tłukłeś niemilosienie ale w tych zestawieniach już tak nie przodowałeś

 

cieglo: juz podawałem ale przypomne

jak w profilu

PseudoSonics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja jestem za dywizjami a podzial bym proponowal np taki:

 

Wschód

1a - 6b

2b - 5a

3a - 4b

 

Zachód

1b - 6a

2a - 5b

3b - 4a

 

tylko propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już Andrew zakładał ligę na yahoo, ale myślę, że można już to śmiało zrobić. Dostałem info od billypilgrima, że na pewno do końca września dołączy i będzie grać. Dopóki się tutaj nie wypowie nie będę go potwierdzał, ale reszta może już zasilać ligę.

 

Dla Waszej wiadomości - utworzyłem grupę użytkowników Pierwszoligowcy h2h. Za każdym razem kiedy chcecie zakomunikować coś uczestnikom ligi na pw - używajcie właśnie tej grupy zamiast palcować każdego usera z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To se pomockaj ;)

 

Dzięki cieglo za zadbanie, żebyśmy w 1 lidze byli w komplecie :) . Dziś mam dzień zawalony, ale koło północy, albo jutro rano ligę założę i porozsyłam namiary, aby wszyscy podczas weekendu mogli dołączyć.

Dwa pytania dla pewności:1)Rozumiem, że ustawienia dotyczące samej rozgrywki pozostają bez zmiany, a dowolność mamy w konstruowaniu dywizji ? 2) Na kiedy będziemy mieli ustawiony trejdowy deadlline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewność składu 1. ligi to i pewność co do 2. ligi :)

 

Co do zasad: nieistotne w skali całej ligi (rozgrywek w sensie). Trade deadline czy dywizje - ustalajcie sobie wewnętrznie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o tych niezmienionych ustawieniach miałem na myśli także liczbę osób w PO, a jak widziałem w innym wątku, nie jest to jeszcze do końca pewne. Poza tym może więcej osób chciałoby się wypowiedzieć co do dywizji. Jeżeli jednak są to ustawienia, które można zmienić już po założeniu ligi, to jak pisałem mogę ją zakładać i rozsyłać jutro zaproszenia, ale co do tych możliwości modyfikacji właśnie nie jestem pewien. Orientujesz się cieglo jak z tym jest ? W zeszłym sezonie poszło wszystko gładko więc nawet nie musiałem się dowiadywać w tej kwestii :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przed startem rozgrywek można to jeszcze zmienić. Dużo rzeczy jest konfigurowalnych, to - z dużym prawdopodobieństwem - też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nazwa mojego zespolu to "Old'n'Dirty ZMIJOWCE".

 

Uwazam, ze podzial na dywizje zupelnie nie ma sensu. Czy ktos kto jest za takim podzialem moglby jakos umotywowac jego sens?????

 

Pozdro :)

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, dziewczyny, to jak już wszystkie jesteśmy zdeklarowane, to może zaczniemy się umawiać na draft? Rozumiem, że zgodnie z przyjętymi na Sznurowadle zasadami draftujemy online, co oznacza konieczność porozumienia się co do terminu imprezy.

 

Moja propozycja - jak najszybciej;)

 

Aha, i niech dwaj maruderzy, którzy jeszcze nie zapisali się do ligi, nadrobią to zaniedbanie!

 

Chyba że bawimy się w draft offline'owy i wybieramy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale draft jak najszybciej to jednak troche ryzyko:

kontuzje, przebłyski dobrej czy złej formy. Można poobserwować mecze przedsezonowe.

Ale ja jestem za jak naszybszym draftem.

Jeżeli godzina 21.00 to mi każdy dzień odpowiada poza 1, 2 3 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja sie dostosuje do kazdego terminu ale wolalbym wybierac w godzinach poznych popoludniowych niz wieczornych. tak od 16 - 19 jakby dalo rade to bylbym happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolałbym draftować w jakiś weekend ( np. za dwa tygodnie ), bo na obecną chwilę wiem, że jedynie wtedy będą mógł tak manewrować czasem, żeby dostosować się do godziny, która większości pasowałaby.

 

Dzięki za wypowiedzi odnośnie ustawień. Z szybkiego przeglądnięcia tematu wynika, że nie ma chyba zbyt dużego sensu utrzymania podziału na dywizje, dlatego zapewne zostaną one zlikwidowane, trade deadline pewnie też. Co do liczby osób w PO, kilku z was poparło wariant 6+6 ( za którym właściwie ja też się opowiadam ) i pewnie przy nim zostaniemy.

 

Wygląda na to więc, że najbardziej dyskusyjna będzie kwestia ograniczeń dotyczących FA i nad nią musimy się jeszcze zastanowić ( pomogłyby tu

głosy kolejnych osób ). Są 3 opcje:

 

1) brak ograniczeń- za GRB, zmijor

2) ustalony tygodniowy limit zmian- za bogans, Andrew23

3) waivers- za Nalesnick, POLISH MASTERY, goozman

 

Piszcie, jeśli kogoś źle przyporządkowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew23: może po prostu ankiete zrób.

Tylko nie da sięt am uzyskać chyba tego że ja w sumie jestem za jakimś ograniczeniem.

Nie musza to być "w pełni" waivers, mogą byc tylko 1, 2 dniowe waivers jak to ktoś napisał.

 

Może najpierw po prostu zrób wybór pomiedzy jakimkolwiek ograniczeniem a brakiem ograniczeń w ogóle.

 

Pittrekk: co Ty masz za skojarzenia? :D

Świat jest pełem ograniczeń, zakazów i nakazów. Wszystkie Ci się tak kojarzą? :D

Ja skolei myślę sobie, że powinno to być jak najbliżej "natury" czyli przepisów i samego grania w NBA.

Tam nikt nie wymienia zawodnika na jeden mecz. No i tam draft jest tak ustawiony, żeby pomagac słabszym.

Ale o drafcie już cisza, bo już uzgodnione.

Myslmy o tym "tasowaniu składu z FA".

A na swoją obronę dodam dla tych co nie wiedzą, że też bardzo korzystałem z tego "tasowania" i dlatego wiem czemu to służy. No i uważam, ze troche to psuje zdrową sportową rywalizację.

Ale się opisałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

teraz sobie pomyslalem ze w sumie bez zadnych ograniczen jest ciekawiej i praktycznie kazdy ma szanse na koncowy sukces. nie jest najwazniejszy jeden dzien kiedy wybieramy zawodnikow tylko caly sezon i chyba na tym to powinno polegac.. jak chcesz wygrac to rotuj! jak wszyscy beda sie zajmowac graniem a nie spaniem to wtedy i draft bedzie mial znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) brak ograniczeń- za GRB, zmijor, bogans

2) ustalony tygodniowy limit zmian- za Andrew23

3) waivers- za Nalesnick, POLISH MASTERY, goozman, Zajmon

Aktualizacja po 8 głosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie musza to być "w pełni" waivers, mogą byc tylko 1, 2 dniowe waivers jak to ktoś napisał.

 

jak beda waivers dwudniowe to bedziesz musial kombinowac trzy dni naprzod bo wtedy dopiero ten zawodnik by u Ciebie zagral. a mamy 7 dni grania wiec to jest dla mnie bez sensu. a jeszcze nie wiadomo czy go wogole bedziesz mial bo moze ktos z nizszym numerkiem waivera Ci go zapierniczy i dwa dni czekania pojda na marne..

po co waiver skoro nastepnego dnia i tak podebrany zawodnik moze wyladowac na FA??? nikt Gasola czy Bryanta nie bedzie wyrzucal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem tylko przykład.

Jeżeli to się nie sprawdzi to może jakieś inne ograniczenie.

Nie jestem zbyt doświadczony w tę grę więc rzucam tylko ogólniki.

Może ktoś z bardziej doświadczonych coś wymyśli.

Ja tylko uważam, że coś by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×