Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 1. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ja tam zdania nie zmieniam uważam, że waiver 2 dniowe byłoby naprawdę sensowne.

 

Ale chyba nie wszyscy wiedzą na czym to polega. :? Vide bogans i Nalesnick.

 

Jeżeli zawodnik jest na FA to możesz go brać od razu i rotować tak, jakby nie było żadnych ograniczeń. :)

 

Zdaje mi się, że chyba z jednym wyjątkiem - po drafcie wszyscy zawodnicy są waivers. Ale akurat tego nie jestem pewien. :? Prawdopodobnie jest to opcja do wyboru dla komisarza ligi.

 

W toku normalnych rozgrywek zasada Waiver wchodzi w rachubę dopiero gdy, jakiś zawodnik został odrzucony przez jakiegoś gracza. Wówczas przez dwa dni jest tym właśnie waiverem i o tym kto go weźmie decyduje pozycja na liście waivers. Jeżeli przez dwa dni nikt go nie zechce (jak to brzmi - :C ) to staje się FA, i możesz go brać od razu.

 

Zatem ogólnie rzecz biorąc waivers nie uniemożliwiają codziennego rotowania składu, jednakże z opcją 2 dniową uniemożliwiają pick, drop, pick tego samego zawodnika dzień po dniu. Natomiast różnych zawodników, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypiszcie mnie zatem do waivera.

 

Na razie oczekiwania względem terminu draftu bardzo rozbieżne. Jedni chcą na tygodniu, inni w weekend, jedni wieczorem, inni popołudniu.

 

Jeśli chodzi o możliwe kompromisy z mojej strony, to mam opcję na popołudnie tylko w weekend, na tygodniu pracuję. Do tego na pewno będę miał pracującą jedną niedzielę w październiku, więc wtedy i ona odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wszyscy się zorientowali, cieglo zadecydował, że akurat ustawienie dotyczące FA będzie globalne. Zatem ja również zapraszam tych którzy jeszcze tego nie zrobili do zagłosowania w ankiecie w odpowiednim wątku i tam toczenia dalszej dyskusji na ten temat.

 

My tutaj chyba możemy się skupić na ustalaniu terminu draftu. A w tej kwestii trochę się dzisiaj u mnie pozmieniało. Możliwe, że będą się do godzin wieczornych ( lub późnych popołudniowych ) mógł dostosować nie tylko w weekend.

 

Jak zawsze, pewnie w przypadku wielu z nas, możliwe będą kolizje z innymi draftami. Jednak skoro tutaj zaczęliśmy dyskusję już teraz, to trza będzie kombinować w tych innych ligach :) .

 

Aha, jeśli to już ten etap, że zaczynamy rzucać proponowanymi terminami draftu ;) , to może np. 9 ( sobota ) około 18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro "licytacja" rozpoczęta, to ja proponuję sobotę 16 o 18.

 

Zawsze to tydzień dłużej gier preseason i możliwości podglądania formy a i może przede wszystkim tydzień mniej na złapanie przez wydrafotwanych graczy kontuzji kończącej sezon jeszcze przed sezonem, co się niestety nie tak rzadko zdarza i może mocno przeszkodzić chociażby w utrzymaniu się w 1 lidze.

 

Ale oczywiście postaram się dopasować do terminu, który będzie pasował większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

godzina mi pasuje i sobota tez wiec moge wybierac w obydwu podanych terminach.

 

Ale chyba nie wszyscy wiedzą na czym to polega. :? Vide bogans i Nalesnick.

 

Jeżeli zawodnik jest na FA to możesz go brać od razu i rotować tak, jakby nie było żadnych ograniczeń. :)

 

tylko ze jak bedzie duza rotacja to pol zawodnikow z FA bedzie na waiverze takze wiem na czym to polega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardziej ważna jest kwestia godziny niż dnia.

Około 20.00 zazwyczaj mam czas na kąpiel młodej, tak z godzinke.

Dlatego od 21.00 to praktycznie codziennie.

A o 18.00 to róznie, ale dostosuję się jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem osobą pracującą, więc weekendy staram się wykorzystać w inny sposób niż ślęczenie nad kompem. Zatem sobota absolutnie odpada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he

Nie chciałbym marudzić ale

Ja wolę po 21.00 - bogans 16.00-19.00 - obaj codziennie

GRB w dni powszednie - Andrew23 w weekendy

Czyli dosyć szybko mamy PAT

Ale czekamy na resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dobry termin to środek października. co do godziny to raczej póżniejsze koło 20. dzień w sumie obojętnie, chyba że mi coś wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 16 X o 18 zdecydowanie nie pasuje GRB, a POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick ( powinieneś zdążyć z tą kąpielą, a jak nie to pewnie z pół godziny dałoby się uhandlować ;) ) i ja moglibyśmy zjawić się wtedy na drafcie ?

 

U mnie z kolei niestety absolutnie odpada weekend 22-24 X. Ciężko będzie...

 

( Jakby co, kolejny zaproponowany termin miał być między 18 a 21 X o g. 21. więc piszcie jak ta opcja by z kolei pasowała ).

 

Edycja: Zajmon, drugi termin rozumiem, że ok, a jak pierwszy ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie opcja jest niesłychanie prosta. Jeśli draft zostanie ustawiony w terminie, w którym nie będę mógł w nim uczestniczyć, to nie gram.

 

18-21.10 o 21:00 mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobra mi tam wszystko jedno ale dalej jestem za wczesniejsza porą poki mozg jeszcze jakos pracuje a nie mysli o spaniu :)

GRB kazdy moglby tak powiedziec i do draftu wogole by nie doszlo. co roku tak stawiasz sprawe czy tylko teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie mamy jedno ultimatum i dwa proponowane terminy:

 

1) 16 X g.18 - POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick(?), Andrew23

 

2) 18 - 21 X g. 21 - GRB, Zajmon, Nalesnick, Andrew23

 

Jeśli chcecie kopiujcie powyższy fragment tego posta i poprawcie jeżeli was źle przyporządkowałem bądź dopisujcie, za którą opcją się opowiadacie ( A jak nie, to ja będę aktualizował ). Jak ktoś ( po ustępstwach, które będzie w stanie zaakceptować ) da radę zjawić się na drafcie w obu terminach, niech dopisze się przy obu opcjach.

 

Opcje te rzecz jasna nie są ostateczne, ale gdyby zdecydowana większość za którąś z nich się opowiedziała, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko ta 20.00 godzina nie pasi.

Ale też jakby co to sie dopasuje.

Także ja już nie zabueram głosu, mi sie pewnie uda dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wykazanie woli kompromisu dla dobra ogółu :) Czekamy na kolejne opinie.

 

Pogrubiłem opcje, które były ( jak mi się zdawało ) tymi bardziej pasującymi. Nie wiem czy będzie to do czegokolwiek potrzebne, ale tak na wszelki wypadek nie zaszkodzi :)

 

Uzupełniona lista:

1) 16 X g.18 - POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick, Zajmon, Andrew23

 

2) 18 - 21 X g. 21 - GRB, Zajmon, Nalesnick, bogans, Andrew23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie dostosuje - ale lekko bardziej optuje za opcja 2; z sobotami roznie bywa

 

a co do ustawien:

- jestem jak najbardziej za waivers,

- przeciwko bezsensownemu, nic nie wnoszacemu podzialowi na dywizje,

- jestem za 8 druzynami w PO - 4 ostatnie miejca beda same sobie winne ze zabawa konczy sie dla nich wczesniej - w przypadku 6 druzyn drazni 2 free tickety - klasyczne kazdy z kazdym jest po prostu sprawiedliwsze

- co do trade deadline - wsio mi rawno - zazwyczaj pielegnuje swoja druzyne i trudno mi sie z kimkolwiek rozstawac;) - czyli nie biore raczej udzialu w wymianach a posilam sie FA; ale zeby ograniczyc mozliwosci ewentualnych przekretow - lepiej moze go wlaczyc jakies 2 tyg przed PO - albo rowno z prawdziwym NBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie opcja jest niesłychanie prosta. Jeśli draft zostanie ustawiony w terminie, w którym nie będę mógł w nim uczestniczyć, to nie gram.

he he

piaskownica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piaskownica tylko realizm. Po co mam tracić swój czas na granie przez kilka miesięcy drużyną, której zawodników przydzieli mi komputer? Mam wystarczającą ilość drużyn w innych ligach, żeby sobie w razie czego odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mi tam wszystko jedno ale dalej jestem za wczesniejsza porą poki mozg jeszcze jakos pracuje a nie mysli o spaniu :)

GRB kazdy moglby tak powiedziec i do draftu wogole by nie doszlo. co roku tak stawiasz sprawe czy tylko teraz??

 

Zawsze tak stawiam. A jak Twój mózg o 21 myśli o spaniu, to współczuję serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRB: hhmmmm, nie pamiętam, żebyś stawiał takie ultimatum na e-nba ;) Jeśli rozważasz rezygnację to powiedz już teraz (w tą czy w drugą stronę) bo to nie fair wobec pozostałych, nie tylko w tej lidze. Być fair nie tak łatwo, wiem. Realizm :)

 

Z drugiej strony chłopaki pracujcie nad kompromisem. W interesie każdego w lidze powinna być jak największa frekwencja na drafcie.

 

Gooz: co do ustawień, pisz w wątku ogólnym. Powiem tylko, że tak naprawdę można stwierdzić, że dwie pierwsze drużyny z wolnym losem (w przypadku PO 6+6) również są sobie same winne. Tak? Jaka to sprawiedliwość, że w danym momencie bawi się ósemka a reszta na rybach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawsze tak stawiam. A jak Twój mózg o 21 myśli o spaniu, to współczuję serdecznie.

 

kazdy ma indywidualny zegar biologiczny. wspolczucia dla Ciebie ze masz problemy ze snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały trash talking nie jest zły. :D

Obaj Panowie lekko przesadzacie ale to Wasza sprawa.

Nikt na siłę raczej do Was sie nie będzie dostosowywał.

Ale oczywiście fajnie by było wypracować jakiś kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaki trash talking :8

co do mnie to tylko zaproponowalem wczesniejsza pore, nic nie narzucam.

fajnie by bylo wczesniej ale musialby mi internet pasc zebym opuscil draft takze jestem elastyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i okaże się że każdy tak naprawdę jest elestyczny tylko testuje pozostałych,

na ile może im narzucić swój termin :D

GRB też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×