Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 1. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

wspolczucia dla Ciebie ze masz problemy ze snem :D

 

Bo o 21 nie chce mi się spać?!?! Zdradź nam, masz 4 lata czy po prostu lepisz rogale w piekarni i wstajesz o 4 rano?

 

Cięgło: Zrezygnuję, jeśli zapadnie decyzja o terminie draftu, który mi nie pasuje. Wyraźnie to chyba wyartykułowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło znów byc z Wami. :D

Troche mi brakowało tych przedsezonowych pyskówek.

 

I tak sobie pomyślełem, że mi najbardziej pasuje termin 16.10.2010 o 18.00

Po prostu termin wręcz idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo o 21 nie chce mi się spać?!?! Zdradź nam, masz 4 lata czy po prostu lepisz rogale w piekarni i wstajesz o 4 rano?

 

jezeli tak lubisz prace o zmroku to popros szefa o zmiane grafiku albo zmien branze. moze napady, rozboje??

 

Zrezygnuję, jeśli zapadnie decyzja o terminie draftu, który mi nie pasuje. Wyraźnie to chyba wyartykułowałem?

 

no fajnie. dales trzy dni i godzine i wszyscy maja sie podporzadkowac. my nie zlote rybki, my ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRB: Na żarty Ci się zebrało? :)

 

Jeśli wyrażasz chęć gry w rozgrywkach to automatycznie liczysz się z sytuacją, że nieobecność na drafcie jest prawdopodobna. Wszyscy starają się wypracować jakiś kompromis ale nikt nie stawia ultimatum bo na to tutaj nie ma miejsca.

 

Zastanów się nad swoim podejściem do tematu i do 1 października zdecyduj czy podpisujesz się pod tym co wyżej. Jeśli nie to sorry misiaczku - musimy skreślić Cię z listy i zastąpić kimś z drugiej ligi.

 

Tak czy inaczej, zachowujesz się nieładnie. Popraw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho

Szefo pogroził paluszkiem :/

Ale ta 21.00 bogansa to tez .... :D

W tamtym roku napisał mi że o tej godzinie poluje na takich chłopców jak ja :D

Że też gustuje w takich starych zgredach, ale co kto lubi :)

Dobra, juz niepyszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szefo a współuczestnik. Nie grożę a przypominam o rzeczach oczywistych. Co nam po graczu, który da nogę w pierwszej chwili, kiedy mu się coś nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRB: Na żarty Ci się zebrało? :)

 

Jeśli wyrażasz chęć gry w rozgrywkach to automatycznie liczysz się z sytuacją, że nieobecność na drafcie jest prawdopodobna. Wszyscy starają się wypracować jakiś kompromis ale nikt nie stawia ultimatum bo na to tutaj nie ma miejsca.

 

Zastanów się nad swoim podejściem do tematu i do 1 października zdecyduj czy podpisujesz się pod tym co wyżej. Jeśli nie to sorry misiaczku - musimy skreślić Cię z listy i zastąpić kimś z drugiej ligi.

 

Tak czy inaczej, zachowujesz się nieładnie. Popraw się.

 

Oczywiście, że się podpisuję i zgłaszam akces do ligi bez względu na wszystko. Tylko co Ci to da, jeśli się podpiszę, a potem i tak oleję ligę?

 

Sam nie chcesz draftować w soboty, więc powinieneś mnie poprzeć, a nie się wymądrzać. A w ogóle to sio do swojej ligi, tu jest miejsce dla najlepszych menedżerów :E

 

jezeli tak lubisz prace o zmroku to popros szefa o zmiane grafiku albo zmien branze. moze napady, rozboje??

 

I tu przestałem Cię rozumieć kompletnie. Swoją drogą, już jest po 13, może powinieneś powoli szykować się do snu i dlatego bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że niektóre terminy (czy dni) nie pasują mi wybitnie. Ale partyzantki nie uprawiam - jeśli się nie uda być na drafcie to trudno. Co więcej, w zeszłym sezonie raz łzy płynęły z tego powodu :)

 

Na bieżąco nie możemy reagować na porzucenie drużyny, jasne, że tak. Ale banować takie czarne owce możemy po fakcie! A co! Poza tym to trochę nielogiczne rezygnować z uczestnictwa (niezależnie od fazy rozgrywek) akurat w ekstraklasie gdzie mistrzostwo jest w zasięgu ręki ;)

 

Faktem też jest, że jestem menażerem drugiego sortu wszak gram w drugiej lidze. Ale jako jej komisarz chcę mieć potwierdzony skład - ruchy w pierwszej lidze mi to mocno utrudniają. A że przejmuję się komfortem zabawy w całej naszej lidze to już nie poradzę :)

 

Co do dyskusji bogans-GRB to akurat przyjemnie się czyta. Trashtalk jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, myślalem, że jestem w miare na bieżąco ze sznurowadłem a tu proszę - nie bylo mnie kilka godzin i naprodukowaliście w tym czasie 2 strony postów:D:D

 

GRB: tekst z rogalami mnie rozjebał poprostu :D:D:D

 

Ciegło: no coż, jeśli termin draftu nie wypadnie po myśli GRB to sprawa jest jasna - rezygnuje i tym samym robi miejsce dla jednego managera z 2 ligi. Oby tylko sie to wszystko odbyło przed pierwszym draftem... Tylko w tym przypadku ciezko bedzie jednoznacznie wytypować kto mialby go zastapic. W 'mojej' grupie siodmy byl z tego co pamietam Donek. a w drugiej grupie? i jak ich porównać? rekord po RS? czy sumaryczny RS+PO?

 

a w drugiej lidze jakis taki spokój, cisza, wogole poki co 4 managerów sie zalogowało tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co gdybać - GRB będzie grzeczny, termin draftu wypadnie po myśli wszystkich i co więcej wszyscy będą z niego zadowoleni :)

 

Aktywność w drugiej lidze faktycznie mała. Mam nadzieję, że wzrośnie bliżej okresu draftowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie bede sie z klakierem klocil bo po co mi to. sklepie go 9-0 i skonczy sie telenowela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakier - osoba wynajęta do oklaskiwania widowiska

 

Nikt mnie nie wynajął co prawda, ale widowisko z Ciebie przednie, więc niniejszym oklaskuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uzupełniona lista:

1) 16 X g.18 - POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick, Zajmon, Andrew23

 

2) 18 - 21 X g. 21 - GRB, Zajmon, Nalesnick, Andrew23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knt, to nie jest 18 lub 21, tylko 18 do 21. 19 i 20 też wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejas,

 

Jesli chodzi o termin draftu to pasuja mi podane dni z wyjatkiem 21 X (tzn w ostatecznosci dam rade ale wolalbym inny dzien lub jesli musi byc wtedy to jakos pozniej moze od 22.00), poza tym sie dostosuje.

 

Co do wymieniania zawodnikow to jestem za opcja braku limitow (badz w ostatecznosci 1 day waiver) poniewaz taka opcja pozwala wiecej kombinowac i zmieniac swoj sklad dostosowujac go do przeciwnika, a jesli ktos nie chce zmieniac tak czesto to przeciez nie musi tego robic. Poza tym wstawianie slabszych zawodnikow nie jest wbrew pozorom takie latwe bo dziala jak miecz obosieczny :] Z jednej strony mamy wiecej PTS, REB, AST, STL, BLK ale z drugiej mamy wiecej TO i z reguly nizsze % bo gracze z dalekiej rezerwy raczej w % nie bryluja, wiec kazdy takowe zmiany robi na wlasne ryzyko :)

 

A poza tym to juz tak mi sie chce grac, ze dzisiaj nawet mi sie snilo ze byl juz draft i byl to piekny sen bo mialem pool position przy wyborze :]]]

 

Pozdro,

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja draftowego głosowania:

 

1) 16 X g.18 - POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick, Zajmon, goozman, knt, Trepe Trepelli , zmijor, Andrew23

 

2) 18 - 21 X g. 21 - GRB, Zajmon, Nalesnick, POLISH MASTERY, goozman, knt, Trepe Trepelli , zmijor, Andrew23

 

Skoro co do 21 są jakieś zastrzeżenia, to gdyby przeszła druga opcja, draft zrobimy między poniedziałkiem, a środą ( 18 - 20 ). Fajnie byłoby, jakby jeszcze Sarni i billypilgrim się opowiedzieli, bo na razie nadal wygląda na to, że bogans lub GRB będzie niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) 16 X g.18 - POLISH MASTERY, bogans, Nalesnick, Zajmon, goozman, knt, Trepe Trepelli , zmijor, Andrew23

 

2) 18 - 21 X g. 21 - GRB, Zajmon, Nalesnick, POLISH MASTERY, goozman, knt, Trepe Trepelli , zmijor, Andrew23

 

Ok w takim razie myślę, że moglibyśmy ukonkretnić drugą propozycję: 18 X g.21.

 

Na tych, którzy jeszcze się nie opowiedzieli ( Sarni i billypilgrim ) można by jeszcze tydzień ( do 10 ) poczekać. GRB, bogans - nie da rady któryś trochę ustąpić, byłaby szansa na 100 % frekwencję na drafcie :) ( choć oczywiście na razie wciąż nie wiemy, co przypasi dwóm jeszcze nie głosującym osobom, najwyżej wyśle się "zachętę do zabrania głosu" nr 2 ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×