Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Co do "łapanek" z FA wszystko OK jeśli jest to wymiana kilku zawodników na tydzień.

Pisałem juz o tym i napiszę jeszcze raz.

Naszą ligę w ubiegłym roku zdominowały "masówki" z FA.

Tak ligę wygrał bogans czego mu gratuluje. Tak grałem ja i tak grało jeszcze paru.

Mistrz RS właśnie padł przez te masówki (pozdrówka knt).

Nie jestem za zakazem "łapanek" ale może jednak jakieś ograniczenie.

Na szczęście mądrzejsi i bardziej doświadczeni ode mnie gracze z ligi B też podnosili ten temat.

Czekamy zatem na jakieś propozycje.

Od Ciebie cieglo (jako ogolnego dowodcy) i od Andrew jako naszego komisarza.

Może na początek jakieś niewielkie ograniczenie, coby nie było wielkiego krzyku ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo: ja nie grałem w ligach publicznych, w roto od 6 lat gram z grupka znajomych, tzn niektorzy z nich to znajomi znajomych:) i wlasnie wsród tej grupy znalazł się na ogół jakiś olewus, który nie potrafił dobrac sezonu do końca. Ale nawet jeśli wszyscy grali do końca to i tak najcześciej miesiąc przed końcem sprawa majstra była juz rozstrzygnięta i trzeba było sie pasjonować walką o niższe miejsca. dlatego wole h2h:)

 

Benon: rozumiem, że grywałes w h2h tylko w formułach 'weekly' gdzie ustawiasz skłąd na cały tydzień z góry? Tu na sznurówce bawimy sie w "daily" wiec nie musisz skreslac gracza ktory gra 2 mecze w tygodniu. Mozesz go wykorzystac a na inne dni wystawic innych. To jest moim zdaniem duza przwaga 'daily' nad 'weekly', gdzie przez 6 dni w tygoniu jestes tylko 'obserwatorem'.

 

Naleśnick: jeśli bedzie parcie na ograniczenie ilości ruchów na FA to niech tak bedzie, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Sztuczne ograniczanie czegokolwiek jakos tak źle mi sie kojarzy... z dawnym ustrojem... Przecież każdy może dowolnie rotować skłądem, to nie jest tak że jeden może wymieniać FA a drugi nie. Przypomne, że taka mocna rotacja FA to nie jest tylko sam miód. Przecież tacy gracze na ogół rzucaja na słabszych % i nabijają Ci straty. Tak wiec jest to jakis tam element taktyki, który każdy z nas sobie obiera.

 

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za ograniczeniem FA, każdy powinien mieć swobodę ruchu. Natomiast deadline jak najbardziej wskazane, żeby na kilka dni przed koncem sezonu nie dochodziło do masowych rotacji na rynku FA.

Poza tym nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że im więcej luda gra w danym dniu to zawsze lepiej. Właśnie niekoniecznie. Takie taktyki grania wszystkim co się rusza są często zbędne. Zwłaszcza na 2-3 ostatnie dni w tygodniu warto kombinować, jaki element statystyczny najlepiej sobie podreperować, a jaki odpuścić. Bo co z tego, że ktoś wystawi Howarda, który zrobi 20 pkt i 15 zb, jesli wynik w tych elementach jest juz dawno przesądzony, za to trafi 1/10 z wolnych i zanotuje 5 strat, co może mieć znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za nieograniczaniem ruchów na Fa.Jak się bawić to się bawić,trzeba nagradzać aktywnych graczy,a eliminować "Lamy".

 

Rok temu gralem w lidze w której można było zrobić 4 zmiany w tygodniu i było okej,a jak jest u nas na tą chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

glosujcie w temacie "ligi h2h plany na sezon 10/11" za ktorym wariantem jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za nieograniczaniem ruchów na Fa.Jak się bawić to się bawić,trzeba nagradzać aktywnych graczy,a eliminować "Lamy".

 

Rok temu gralem w lidze w której można było zrobić 4 zmiany w tygodniu i było okej,a jak jest u nas na tą chwilę?

No w tym wlasnie problem.

4 zmiany czy 6 zmian byłoby do przyjecia.

A w naszej lidze w poprzednim sezonie chyba nie przesadze jak powiem ze bywalo i ponad 20 zmian.

Tak dobrze ponad 10 to sam robilem a byli o wiele lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - dyskutujcie o tym w temacie ogólnym. Do dyskusji podłączy się więcej osób.

 

Odpowiem jednak na komentarz Nalesnicka - 20 zmian to mało. Ja w sezonie uzbierałem chyba z 50 a byli i lepsi (ponad 100?). Oczywiście w ciągu sezonu.

 

Ale pytanie piotreksuper było chyba inne - obowiązujące ustawienie w naszych ligach to brak limitu. Rotujesz ile potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naleśnik chyba miał na myśli 10-20 zmian w tygodniu. Rzeczywiscie spokojnie tyle bywalo, jak sie rotowało 3-4 graczami codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

question: czy istnieje mozliwosc z braku uczestnikow gry w mniejszym skladzie w lidze 3? czy tylko pelny 12-osobowy sklad obliguje do startu ligi?

tak z ciekawosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli nie uda się uzbierać 12 osób i nie będzie wewnętrznych sprzeciwów - można spokojnie startować, nawet z ósemką.

 

Oczywiście trzeba mieć świadomość tego, że składy będą bogatsze, więcej gwiazd będzie do wyciągnięcia z FA. Nie każdy to lubi - to musicie ustalić sobie sami, najlepiej w tym wątku.

 

Warto jednak poczekać - 4 osoby to już niewiele, myślę, że się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również licze,ze znajdą się jeszcze chetne osoby, ale w razie co, to ja w formie 8osobowej tez jestem za startem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak apropos kto zaklada lige & when?

mysle,ze 9 w 3 lidze to nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Heronim z e-nba dał mi znać, że dołączy, już się zarejestrował i pewnie lada moment wypowie. Pewnie tutaj. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie dołączył. W sumie bardziej podoba mi się Fantasy na ESPN, ale skoro chętni są tylko na Yahoo to czemu nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołącze do ligi. Liczę, że to będzie ciekawa rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komplet (jeśli trzymamy się optymalnej dwunastki) już prawie mamy (liczę na Heronima). Po tym możemy zamknąć rekrutację (wtedy ewentualnie otwieramy czwartą ligę :)) albo powiększamy rozmiar tej ligi. Wasz (trzecioligowców) głos jest generalnie bardzo ważny (jak postąpić) no ale poczekajmy i zobaczmy ilu będzie dodatkowych chętnych.

 

Możecie powoli przymierzać się do wyboru komisarza i ustalania terminu draftu (po potwierdzeniu dwunastego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgłaszam się, dzięki wielkie cieglo za zaproszenie, nie wiedziałem o istnieniu tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zamykasz stawkę :)

 

PS. Założyłem nową grupę na forum na cele komunikacji wewnątrz Waszej ligi (Trzecioligowcy h2h). W przypadku pw do trzecioligowców (np. wysyłania zaproszeń do lig przez komisarzy) - wybierajcie w polu odbiorcy grupę zamiast każdego usera z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×