Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto 10/11

Polecane posty

Co prawda troszkę późno ale dopiero teraz jestem po wszystkich poprawkach i zaliczeniach ;)

 

Cieglo polecił mi w innym temacie organizację ligi Roto więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Doświadczenie mam zerowe więc w razie trudności oczekuję pomocy pomocy :)

 

Poszukujemy przynajmniej 10 zespołów. Ustalenia wstępne są takie:

- 13. rundowy draft

- sloty: PG, SG, G, SF, PF, F, 2xC, 2xUtl, 3xBN

- punktowane kategorie: FG%, FT%, 3PTM, PTS, REB, AST, STL, BLK, TO

- 82 mecze na slocie

 

Oczywiście wszystko jest do negocjacji bo to co tu podałem tylko moje widzimisie :E

 

Roto to może najmniej ekscytująca rozgrywka ze wszystkich ale za to najsprawiedliwsza dlatego zapraszam wszystkich chętnych!

 

Lista:

1. Chicken

2. Cieglo

3. Benon

4. PH#1

5. Bulek

6. Tizz

7. Dariomeus

8. AIR_MJ

9. Gerard

10. Szogo

11. Andrew23

12. Bogans

13. Luke.marcolin

14. Links

15. Siepu

16. Ptb

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisz mnie :)

 

Co do zasad - zaufam Tobie. Doświadczenie w roto to u mnie raptem dwa lata rozgrywek w ligach publicznych. Nuda przyznam, ale z bardziej realnymi przeciwnikami powinna być inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Również chętnie się zapiszę - przywiało mnie tu z e-nba, dzięki obywatelowi cieglo. Całe moje doświadczenie to również ligi publiczne. Typowe ustawienia z Yahoo dla mnie pasują.

Przedyskutować możnaby kwestię draftu - ewentualne dwie ligi, jedna z draftem klasycznym, druga z licytowanym, to też przecież jakaś opcja, na którą osobiście ja bym się pisał. :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie moge zagrać ale to byloby nas 6? wystartuje ta liga w takim skladzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 drużyn to minimum, jeśli tylu nie uzbieramy to nie ma sensu startować z rozgrywkami. Czasu jeszcze trochę jest więc bez nerwów, może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki nie mamy kompletu uczestników to nie mamy też terminu draftu, odwrotnie się tego zrobić raczej nie da ;)

 

Co prawda jednoznacznie się nie zdeklarowałeś ale dopisuję Cię do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lepiej zaczekajmy na komplet a dopiero potem martwmy się o termin draftu. Założenie jest takie, że szukamy maksymalnego kompromisu więc szansa, że jednak termin draftu będzie ok jest duża. Nikt tego odgórnie nie ustala - każdy proponuje swoją datę (ewentualnie dni, godziny) i coś razem ustalamy.

 

Swoja drogą jeśli roto tutaj wypali to również będzie to dla mnie 5. liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie jednej osoby tylko brakuje kure..

ja zazwyczaj ogarniam maximum 3-4 ligi zeby na kazdej skoncentrowac sie odpowiednio a nie,e ktoras tam odpuszcze bo np. gorzej mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zostalo mi jedno miesjce wolne...ROTO nie gralem od hmm 4 lat!. Co mi szkodzi sprobowac :>

 

Count me in !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy komplet :P

 

Ligę założyłem i zaraz wezmę się za rozsyłanie namiarów. Jeśli ktoś jest chętny do pełnienia funkcji komisarza to chętnie przekażę pałeczkę bo sam nie mam w tym żadnego doświadczenia ;)

 

Draft wstępnie ustawiłem na 19.10, godzina 20

 

Oczywiście termin jest możliwy do zmiany więc dajcie znać czy Wam taka data pasuje.

 

EDIT: Wysłałem PW, jeśli do kogoś nie doszło proszę krzyczeć :P Podobnie jeśli ktoś zauważy jakiś błąd w ustawieniach ligi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo prosiłbym nie wcześniej niż o 20.30 (i w razie czego nie w sobotę).

 

Widzę też, że jeszcze nie założyłem grupy roto na forum - już nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osama cie zajebie na pokładzie.

 

draft na chwilę obecna mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi draft nie pasi zupelnie, wtorek.. jesli juz w tygodniu to sroda lub czwartek 20-21 pazdziernikus jakos kolo 21..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym uniknąć soboty i jeżeli się da to piątku.

Na razie mam zajętą niedziele 17.10 i zdaje się że draft ligi budżetowej jest w najbliższy wtorek 05.10. Poza tymi terminami postaram się być , choć mam jeszcze 2 ligi w zapasie z nieustalonymi terminami.

Przy okazji pytanie: gramy standardowe 9 kategorii?

Ed - Nevermind, już widzę że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego problemu. Za sekundkę wyślę namiary na ligę. Jeśli jeszcze ktoś byłby chętny to zapraszamy ;)

 

Skoro Tizz we wtorek nie może się pojawić to proponuję alternatywny termin draftu:

20.10, godzina 21

 

Jak komuś nie pasuje to proszę o sygnał i będziemy kombinować dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×