Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Niech żyje Sugar Ray! 5 trójek i skuteczność +50%. Teraz zobaczymy co dalej.

dobrze (dla nas), że Ray nie jest aż tak regularny ;-)

 

a moje grajki coś się nie spisują, po ostatniej nocy 1:8 w matchupie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4:4 z grzetomem to nie to co tygryski lubią najbardziej, ale jeszcze moge to wygrać.

 

Tożto jest rywalizacja dwóch topowych teamów, więc mam szczerą nadzieję na emocje do samego końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień temu byłem przekonany, że mająć Derona i Nasha spokojnie powalczę w asystach z Superteamem i jego Rondo+Westbrookiem ;-)

 

Nasha chętnie bym przetrejdował, najlepiej za innego PG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje jakiegos przeskurwiela od pkt i asyst, najlepiej w jednym no ale i w dwu osobach tez byc moze hie hie

w kazdym starciu odpuszczam dwie statystyki a jedna pozostawiam losowi co i tak da mi 6 mozliwych do wygrania z czego mam dwie niepewne wiec by wygrywac starcia musze jedna z nich mocno podreperowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a grzetom to w ogóle jeszcze gra? Proponowałem mu kilka trejdów w tym tygodniu i żadnej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odrzuciłem z wiadomego powodu:).Jak do tej pory jestem zadowolony ze swoich wyborów,pierwsza wygrana w ładnym stylu wisi w powietrzu :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie krakać to nad moim obecnym rywalem mam miażdżąca przewage :o

pomyslec,ze gdybym mial jeszcze jakiegos pg z duza iloscia asyst i mala strat bylo by zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się na ostatnie mecze Stefan Kura wyłożył i przewaga poszła w piździu. Nawet gdybym Barnesa z FA nie ściągnął to i tego remisu bym nie uchował. Szkoda tylko, że Blake, którego również na ostatni dzień wycharatałem żadnej trójcy nie przywalił... Trudno... lepszy remis, niż przegrana.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma jakieś większe znaczenie kto wygrał w pojedynczym matchupie? Chodzi mi o to, że np. jedna drużyna wygra w I i II tygodniu po 5:4 (bilans 10:8), a inna wygra w I 9:0, a kolejny przegra 1:8 (identyczny bilans). I w takim przypadku pierwsza drużyna ma jakąkolwiek przewagę nad drugą ze względu na swoje 2 zwycięstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma jakieś większe znaczenie kto wygrał w pojedynczym matchupie? Chodzi mi o to, że np. jedna drużyna wygra w I i II tygodniu po 5:4 (bilans 10:8), a inna wygra w I 9:0, a kolejny przegra 1:8 (identyczny bilans). I w takim przypadku pierwsza drużyna ma jakąkolwiek przewagę nad drugą ze względu na swoje 2 zwycięstwa?

 

Praktycznie nie ma to znaczenia. Problem jest tylko jeżeli na koniec sezonu 2 zespoły mają identyczny bilans, wtedy decyduje jak wysoko wygrali ostatni matchup oraz jeżeli w playoffs zagrają na remis, wtedy decydują bezpośrednie pojedynki między nimi z regularnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w przypadku remisu z play-offs decyduje wyzsza lokata po sezonie zasadniczym, ale moge sie mylić.

Ale skoro jest 9 kategorii to remisy na przestrzeni tygodnia zdarza sie bardzo rzadko, a szkoda.

 

U mnie jest ok, wygrana z grzetomem, teraz walcze o kolejne zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w przypadku remisu z play-offs decyduje wyzsza lokata po sezonie zasadniczym, ale moge sie mylić.

 

Wyciąg z regulaminu Yaśka:

 

In the event that a playoff game ends in a tie, the deadlock is broken using the following system:

 

1. Winning percentage against this opponent during the regular season.

2. Playoff seed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem poczatkujacy i mam ostnio malo czasu nie znam jeszcze jeszcze wszystkich reguł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reguła tutaj nie jest trudna - wystawianie wszystkiego, co gra danego dnia, a przynajmniej większosci. Są to wszystkie pozycje + util. Gdybyś był bardziej aktywny, zapewne wynik z el-maniaquiem miałbys dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne warto wygrywać przewagą :]

 

a zasada jak wspomniał ktoś wczesniej jest [prosta bo nie ma limitu slotów

 

 

a i tak apropos, szukam jakiegos grajka grającego sg/sf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcesz J.R.Smitha? Już chyba wszystkim go proponowałem oprócz Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponowałes :]

 

j.r. w tym sezonie to cienki bolek na h2h, nie wiem dlaczego go poprostu nie wywalisz ale cos Ci zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do opchnięcia syna prezydenta jeffersona za kogoś sensownego na pozycje 2/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RJ mi by sie mogł przydać ale za sensowna cene a z trzonu druzyny to Jefferson nie jest warty zadnego z moich grajkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do opchnięcia syna prezydenta jeffersona za kogoś sensownego na pozycje 2/3.

 

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RJ mi by sie mogł przydać ale za sensowna cene a z trzonu druzyny to Jefferson nie jest warty zadnego z moich grajkow :D

 

 

Nie masz tez sg sf a o takiego grajka mi chodzi samo sg mnie nie specjalnie jara. czekam na odpowiedz od gerrarda bo jestem juz sklonny mu oddac RJa wiec jak ktos chce go przebic a proponuje on hamiltona to smialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×