Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

RJ wędruje do łysych komarów w zamian za Hamiltona który znajduje spokojne miejsce w składzie degrengolady. Bulek jak wytrzeźwiejesz to przybij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RJ wędruje do łysych komarów w zamian za Hamiltona który znajduje spokojne miejsce w składzie degrengolady. Bulek jak wytrzeźwiejesz to przybij.

Hmmm? Żeby wytrzeźwiec, trzeba mieć po czym :E

Ja wchodzę na yahoo codziennie, ale nie widzę potrzeby, żeby co 10 minut to odwiedzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lajt napisałem se tak se.

 

 

Co do trejdu to potrzebowałem sg bo do cholery juz ze dwa razy musiałem zostawiac na benczu grajka przez zbyt mala ilosc obroncow do tego nie wierze ze jefferson utrzyma taki poziom przez dluzszy czas chociaz nie zdziwie sie jak bedzie robil troche lepsiejsze statsy na koniec sezonu niz hamilton.Ale jendo jest pewne rj nie bedzi trafial 65% swoich rzutow caly rok ;] Rip natomiast wroci na swoj poziom staly jak mniemam bo z tej bandy patalachow z pistons na swojej pozycji jest po prostu najlepszyi.To mi w sumie wystarczy a przynajmniej daje wieksza mozliwosc rotowania skladem i o to mi chodzilo. Z trejdu powinnismy byc obydwoje zadowoleni na koniec roku. Dziekuje za uwage i polecam sie na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

 

Co do trejdu to chyba nie będzie zarzutów, że przybiłem to od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież rip jeszcze przedwczoraj był FA i mogłes go spokojnie wziac za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę dzisiaj na transakcje i widzę że Bulek wziął Jamisona. Myślę, ki diabeł? Przegapiłem jak go ktoś wyrzucił? Ale sprawdziłem od początku sezonu nikt go nie dropnął. Czyli nie był wzięty w drafcie i leżał sobie cały czas na waiverach? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Jamison został wyrzucony przez Misfisa za... Rudy'ego ;) Jak dla mnie gwóźdź programu, no ale nie mój problem, ja tylko postanowiłem skorzystać z okazji.

 

Równocześnie postanowiłem łyknąć Kirka, myśle sobie, przyda się w "trójkach". Bo wynik z nerd herd zdecydowanie mnie nie zadowala, tutaj plany mam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Jamison został wyrzucony przez Misfisa za... Rudy'ego ;) Jak dla mnie gwóźdź programu, no ale nie mój problem, ja tylko postanowiłem skorzystać z okazji.

 

Faktycznie, czyli jednak przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież rip jeszcze przedwczoraj był FA i mogłes go spokojnie wziac za free :D

 

Ale mi to umknęło. Zdarza się.

 

Najwyżej zostane wyruchany przez gerarda w drugim trejdzie już biorąc pod uwagę dyspozycje robina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trzech lig na sznurowadle tylko tu mi w miare jeszcze idzie, z 3:6 z theo doprowadziłem do 6:3, ale walka dopiero sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczę, że dzisiaj za sprawą Zacha znowu się wszystko odwróci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydawało,ze to ja miałem jamika ale to nie ta liga :D wtopa straszna z nim ale bulek nic nie ryzykuje biorac go z fa

 

ja to tak zastanawialem sie co ten rip robil na fa tak dlugo ale juz wiem po dzisiejszym meczu z ptb no ale tak cienkio nie moze byc przez caly sezon raczej

 

martwi mnie troche moj wynik z bydzia bulls, kolejny przeciwnik, ktorego powinienem połknac a tu coraz marniej mi idzie.. ah te asysty..no ale to dopiero poczatek tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłem Jamisona po słabiutkim początku sezonu i kolejnej kontuzji. Poprostu skończyła mi się do neigo cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem 7:1 udało się wyciągnąć, sorry bulek ;) Myślę jednak, że jakbyś wykorzystał wczoraj chociaż połowę ze swoich pozostałych 4 acquisitions to mógłbyś spokojnie powalczyć nawet o zwycięstwo.

 

A teraz tydzień z cyklu "a może grzetom wreszcie zacznie grać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało to mogę nazwać pechem. U mnie wczoraj grał tylko Parker, nie było szans ugrać więcej. Natomiast skład mam mocny, wiec nie planuje poważniejszych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos dobrego PG z asystami ok 7-8 na mecz i punktami ok15 ktroy potrafi rzucac za 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, ale Wall za Okafora?

 

Mimo wszystko czekam na wyjaśnienia usera teamu "dżdżownice z morholt", jak i opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu wyjasniac, w pelni swiadomie podejmuje ryzyko. A kto nie ryzykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też mam wrażenie, że Wall idzie za pół darmo ale jak ktoś chce to proszę bardzo, vetować nie będę.

 

W zeszłym sezonie w jednej lidze ustaliliśmy, że każda ze stron ma możliwość zrezygnowania z trejdu przez te 2 dni kiedy jest czas na veto. To powodowało, że jak ktoś zobaczył nierówną wymianę to mógł jednej ze stron złożyć lepszą i wtedy ten ktoś wycofywał się z poprzedniej oferty i przyjmował lepszą. Moim zdaniem było to nawet ciekawe i można by to w przyszłości rozważyć tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w sezon tym coraz bardziej boli mnie tyłek od wydymania gdy patrze na trejd gasol- duncan lopez

 

Lopez grał padake jakich mało do tego sie połamał duncan może jeszcze nie najgorzej ale pau gra na takim poziomie ze bym sie po nim w zyciu nie spodziewał.

 

Fajny meczap z Tizzem do końca była szansa że mi sie uda go przegonić w asystach i przechwytach ale tylko w przechwytach się udało zremisować. No ale cóż pierwsza porażka w plecy a teraz będzie tylko ciężej.

 

EDIT:

 

jednak przechwyty do przodu asysty 1 wiecej na korzyc tizza...

 

 

EDITzwei:

 

Yahoo jest pojebane i jednak w przechwytach remis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stl i blk lepszy jest Duncan mimo że gra sporo mniej. Poza tym nikt nie zakładał, że Lopez będzie grał aż taki piach. A jak niedługo wróci Bynum to Gasol powinien trochę wyhamować.

 

Teraz moja kolej na maczap z liderem. Mam nadzieję, że Dywan trochę posiedzi na IL ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stl i blk lepszy jest Duncan mimo że gra sporo mniej. Poza tym nikt nie zakładał, że Lopez będzie grał aż taki piach. A jak niedługo wróci Bynum to Gasol powinien trochę wyhamować.

 

 

Taaa ja wiem w momencie trejdu to ja ogólnie myślałem że nikt specjalnie nie straci ale jednak rzeczywistość jak na razie na twoja korzyść i to zdecydowanie. Ale w sumie składa się to na całokształt moich genialnych decyzji i wyborów we wszystkich ligach fantasy w tym roku. Idzie mi no tak delikatnie mówiąc tak se ;) Nadzieja w tym że sezon jeszcze młody i sporo rzeczy może się jeszcze odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wiecie jak dlugo ma puzowac brandon roy i yao ming? zwlaszcza chodzi mi o info o royu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×