Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Pisze w jego profilu na yahoo, iż w piątek może już zagrać.

 

Tymczasem moja ekipka powoli wraca na właściwe tory. Misfisa pokonać po prostu trzeba, jeśli chce się myśleć o play-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaszłym tygodniu pokonałeś mnie - mission "rewanż za budżetówkę" completed - gdybym w ostatni dzień nikogo nie wystawił, to być może bym to wygrał (?), a na pewno uskubał punkt więcej - coż... takie jest H2H.

 

W tym tygodniu na rozkładzie Grzetoms Blue Stars i jak na razie się męczę, a gdyby nie dzisiejszy monster game McGee, to byłoby naprawdę krucho - niemniej jednak jestem dobrej myśli i właśnie odlądam Bulls - Lakers. Go Bulls!!!!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznac,ze ostatni maczup to jak keczup troche bo musialem wycickac maxa z niektorych a mialem nawet w opcji nie wystawiac finalnie wszystkich, coz mosialo byc inaczej bo PH postawil mi warunki spore ale to tez ogromna zasluga kontuzji dłejna, bo posypała mi sie wtedy punktowa kategoria, do konca trzeba bylo cisnąć,

 

teraz kolej na gerarda, narazie dobrze idzie ale nie mi haha ale to się zmieni,

 

faktem jednak jest,ze juz tak nie miażdże jak początkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został mi zaproponowany bardzo ciekawy trejd przez Gerarda i potrzebuje więcej czasu do namysłu ;) Co myślicie chłopaki bo wygląda to dość nieźle

 

Billups<--->Arenas, Turkoglu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiara Gerarda w możliwości tego starego pryka jest niepojęta. Ten trejd zakrawa o "reject trade" nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem ten trejd, teraz decyzja należy do was.

 

Billups jest na pewno wiecej wart niż Arenas i Hedo z osobna. Poza tym do tej pory borykał się z jakimiś drobnymi kontuzjami więc może zacząć grać lepiej. Więc każdy coś zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Billups jest aktualnie może na poziomie hedo, ale od arenasa dziela go aktualnie lata świetlne. Porównamy:

 

punkty - 13,8 Billups, 16,5 Arenas

skutecznosc rzutów za 2 - 34% Billups, 39% Arenas

skutecznosc rzutów za 3 - 32% Billups, 40% Arenas

rzuty wolne - 91% Billups, 80% Arenas

zbiórki - 1,9 Billups, 3,8 Arenas!!!

asysty - 4,7% Billups, 5,2 Arenas

straty - 2,9 Billups, 3,6 Arenas

przechwyty - 1,2 Billups, 1,4 Arenas

bloki - 0,2 Billups, 0,6 Arenas

 

Gdzie ta wyższośc Billupsa nad Arenasem? Rozumiem, że każdy patrzy pod kątem własnego interesu, ale obiektywność sie przydaje...

 

I do tego jeszcze coraz lepiej grajacy Hedo...

 

Czekam na argumentację Gerarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, nie ja proponowałem trejd. W każdym razie wiadomo że Billups się rozegra prędzej czy później. Kwestia kiedy. A z ciekawości skąd bierzesz staty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i się Billups rozegra, ale kiedy to nastąpi? Jutro? Za miesiąc? Za rok? Trudno przewidzieć, poki co rozegrał ponad 10 meczy i w żadnym nie zaimponował. Po MŚ wyraźnie przeżywa regres.

 

A staty biorę z yahoo po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - trejd jest trochę na przeczucie, że Billups będzie grał lepiej. Jeżeli uważacie, że jest nierówny to możemy jeszcze go dopracować z Misfisem [o ile będzie chciał :-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta wyższośc Billupsa nad Arenasem? Rozumiem, że każdy patrzy pod kątem własnego interesu, ale obiektywność sie przydaje...

 

Gilbert zawsze może sobie strzelić w kolano ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

albo postrzeli sie w wacka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak - z racji tego, że słabsza druzyna się wzmacnia mogę to puścić. Wyrównana liga jest solą tej gry. Chcę tylko wiedzieć Gerard, czy jestes absolutnie zdecydowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze tak - z racji tego, że słabsza druzyna się wzmacnia mogę to puścić. Wyrównana liga jest solą tej gry. Chcę tylko wiedzieć Gerard, czy jestes absolutnie zdecydowany?

 

Puszczaj, raz się żyje, nie można zawsze wygrywać ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miles/Williams/Gordon do oddania osobno bądź w pakiecie za cosik pod kosz żeby dawało zbiórki i bloki.

 

Dobra za williamsa jednak na spróbowanie wziałem peje więc i chce go jednak przetestować więc tylko miles i gordon są na liście transferowej... chociaż oczywiście rozważę każdą inną propozycję również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie patrzę na moje Team Stats na Yahoo to mnie trochę krew zalewa i nie wiem skąd mój mizerny wynik, póki co...

 

FG% - .475 - trzeci

FT% - .772 - ósmy

3PTM - 132 - trzeci

PTS - 2169 - drugi

REB - 767 - czwarty

AST - 441 - piąty

ST - 127 - siódmy

BLK - 123 - pierwszy

TO - 302 - dwunasty

 

Zajmowana pozycja - dziewiąty z wynikiem 16-19-1

 

Mam nadzieję, że teraz to już tylko lepiej być może...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Kewin Love do wzięcia za dobrego specjaliste od PTS. Czekam na oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ptb - co to się stało, że jednak zaakceptowałeś trejd? ;)

 

@all - co sądzicie o trejdzie Love'a za Jacksona? Zaproponowałem kilka dni temu Jacksona, choć w sumie nie liczyłem, że to przejdzie i faktycznie, został szybko odrzucony. A tu przed chwilą przyszła propozycja identyczna transferu. Z racji tego, że jestem wyżej w tabeli to najlepiej jakby się kilka osób wypowiedziało na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@theo

jak bys czytal komentarze do trejdow to bys wiedzial dlaczego w poniedzialek ten trejd odrzucilem, a dzisiaj go zaakceptowalem. po prostu do dzisiaj nie dostalem lepszej oferty i podjlem te ryzykowna decyzje

@benon dlaczego nie Bergnani. bo nie chce wymieniac jednego wysokiego na drugiego wysokiego. potrzebowalem kogos od Pts z wysokim % FT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ptb - musiał w takim razie jakiś błąd wystąpić, bo od yahoo nie dostałem żadnego komentarza ani w poniedziałek ani dzisiaj. Aż nawet stwierdziłem w poniedziałek, że skoro nic mi nie odpisałeś to faktycznie niezbyt rozsądna ta moja propozycja musiała być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ theo

no, to teraz mozesz sie cieszyc. choc mam nadzieja, ze jesli Wielki Brat zaakceptuje ten trejd to obaj bedziemy mieli pozytek z tej wymiany :D

jesli przed sezonem mialem watpliowsci co do idei vetowania trejdow, to teraz mam pewnosc- To glupota :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi vetovać trejdy...

 

Co do tego trejdu, gdyby to było fantasy point, by to nie przeszło. Ale jakby zastanowic sie szerzej, Love to głównie punkty i zbiorki, bo skutecznosc juz podobna, choc love jest podkoszowym.

Jest nierówny, ale trzeba wziąc pod wzglad, ze h2h rzadzi sie innymi prawami niz fantasy point. Dogadaliscie się, ok, ale jak zobacze podobną wymiane pomiedzy Wami dwoma, to juz nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze Arenasa 1-10 z gry to tęsknie za Billupsem ...

 

PS. Co do trejdu to raczej obie strony zyskają dużo więc bym się nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×