Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Kurcze, nie dałem w ustawieniach trade deadline, szczerze nawet nie wiedziałem, że być powinno. Sorry.

 

Więc mam pytanie - akceptujemy, czy zmienić wczesniejsze ustawienie poprzez commish tools?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz to już nie zmieniaj reguł ;)

 

Mój mały eksperyment o nazwie Teague&Ajinca(wtf?) zupełnie nie wyszedł, więc muszę teraz liczyć na Bonnera i powrót Kevina Miłość, bez nich może być naprawdę ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał jest, ale wywalczony niezwykle szczęśliwie. Z Deronem i Lovem bym nie miał najmniejszych szans. Ledwo co wygrałem trojki dzięki Ellisowi.

 

Thx Theo za dostarczone emocje i powodzenia w walce o 3 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalenie Jaxa było nieodpowiedzialne, myślałem, ze jego kontuzja jest dłuższa, a tymczasem zagrał wczoraj a dzis go wział właśnie Gerard. Ech, szanse mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bonafide walczyłem, czym się dało - prowadzenie zmieniało się po kilka razy na dobę - czasami miałem wrażenie, że nawet jak nie ma meczów to coś się dalej zmieniało... :D

Jakby na to nie spojrzeć, to jest drużyna z pierwszej pozycji i gdyby tylko to nie były PO, to mógłbym powiedzieć, że jestem zadowolony...

Dzięki za fajną walkę, życzę powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gratulacje bulek i powodzenia w finale ;) Jeszcze miałbym szanse coś tam powalczyć, ale zmiany pod koniec tygodnia zupełnie mi nie wyszły no i oczywiście te kontuzje... No nic, teraz spróbuję powalczyć o 3. miejsce, zobaczymy jak pójdzie. Powodzenia Kuba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Theo, nie spisuj mnie za szybko na straty (nie w znaczenu fantasy:)) - juz mam 5:4 :) ale do konca jeszcze pare dni.

Dzieki Murzyn, przynajmniej tu cos pogralem bo w naszej Roto w tym roku mam masakre:)

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał nie stoi na wysokim poziomie. To znaczy suchy wynik to sugeruje, ale juz poszczególne statystyki niekoniecznie, niemal w każdej róznica jest wyraźna. Posune sie do stwierdzenia, iz ten kto wygra FG%, wygra cały finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finał nie stoi na wysokim poziomie.

 

Nie stoi na wysokim poziomie? To ciekaw jestem co w takim razie uważasz za wysoki poziom ;)

620 pkt, 199 rebs, 122 ass, 34 stl to szaleństwo jak na sobotę. Twoi gracze po prostu wymiatali, jak nie 30+ pts to triple double i tak dzień w dzień... A emocje, jak przystało na 4-5, będą do samego końca :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie moze cos tam robili, ale nie w tych kategoriach, w jakich trzeba :N. Z tym niewysokim poziomem chodziło mi o to, że wiekszosc kategorii juz jest rozstrzygniętych. Niestety dla mnie.

 

Ja już w zasadzie już teraz mogę Tobie pogratulować mistrza. Ja i tak jestem zadowolony z 2 miejsca, które szczerze powiedziawszy, uznaję za sukces. Najwazniejsze, że obaj awansowaliśmy, może za rok również nam obu to się uda, czego Tobie i sobie zyczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam może ostateczna kolejność, pomoże ona w wyłonieniu przez Cieglo "awansowiczów". Pewnych awansu wyróżniłem na zielono, ale gdyby ktoś sie wycofał z 2 ligi, moze istniec mozliwość dookoptowania piątego.

 

1. Łyse Komary Gerarda (Gerard)

2. GAD team (bulek)

3. Nerd Herd (theo)

4. Brose basket (Kuba)

5. Bonafide Hustlaz (Tizz)

6. Bydzia Bulls (El-Maniaque)

7. The Tramwajs 2 (Benon)

8. Woreq The Bill (Woreq)

9. TheHeatIsOn (Heronim)

10. Degrengolada (PH#1)

11. Kraków Warriors (Misfis)

12. Superteam (Piotreksuper)

13. Grzetoms Blue Stars (grzetom)

14. Dżdżownice z Morholt (ptb)

 

Wszystkim dziękując za sezon, informuję, iż z tej ligi na czarna listę nie wędruje nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję ;)

 

Szkoda, że już się sezon skończył, teraz muszę się na Fantasy Baseballa przerzucić. Oby tylko NBA wróciła w październiku... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bulek. Wzorcowe zachowanie komisarza. Lista przyda się bardzo, szczególnie, że zadbałeś też o ujęcie nazwy usera na forum. Super też, że wskazujesz odpowiednich olewaczy (również ich brak, co cieszy).

 

Tak trzymaj.

 

PS. Awans oczywiście tak jak napisał komish: co najmniej 4 czołowe drużyny 3. ligi. W razie wykruszenia się ludzi w wyższych ligach kolejka biegnie zgodnie z wklejoną listą. Podobnie rzecz jasna w przypadku ewentualnych debiutów w przyszłym sezonie - w pierwszej kolejności zasilamy nowymi dziury w składach ligi najniższej po uprzednim załataniu dziur w ligach wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych na pudle! (ja tez nie mam co marudzic :P )

Dzieki za dobry sezon, moj pierwszy w h2h. W przyszlym na bank pisze sie na lige wyzej i kurde juz wtedy na pewno zjawie sie na drafcie, zeby skaly sraly!

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie można się deklarować ale jak coś to jestem chętny do grania za rok i tutaj i w roto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przed rozpoczęciem sezonu (pewnie okolice września) będziemy - jak zawsze - zakładać tematy dla odpowiednich lig i tam będzie można deklarować (a właściwie nawet potwierdzać kontynuację) uczestnictwo.

 

Podstawowe założenie jest takie, że osoby nowe (całkowicie, na forum) ustawiają się w kolejce i albo zajmują miejsce starszych graczy (w gwarantowanych dla nich ligach) albo otwierają kolejną ligę.

 

Wystarczy śledzić forum, na pewno coś się pojawi.

 

PS. W planach - poza obecnymi formułami - także liga keepers. Warto się zakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że jak wycofa sie osoba z 1 ligi, to nowy uczestnik wchodzi na jej miejsce? Imho to nie najlepszy pomysł, nowi powinni normalnie zaczynać od najniższej ligi, tak jak każdy w zeszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli: pierwszeństwo w zapychaniu dziur w wyższych ligach mają dotychczasowi uczestnicy a nowi - w konsekwencji - zajmują miejsca awaryjnych awansowiczów w (naj)niższych ligach. Przykładowo, jeśli w pierwszej lidze wypadną dwie osoby a w drugiej jedna, dojdzie do awansu dwóch drużyn ligi drugiej (do pierwszej) oraz awansu trzech drużyn z ligi trzeciej (do drugiej). Powstałą w najniższej klasie rozgrywek dziurę zapełniają świeżaki, chyba, że jest ich tak dużo, że wystarczy na otwarcie 4. ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to mnie jahu załatwiło ładnie, nie mogłem w ogole rotowac i wymieniac grajkow przez te ich błedy i mistrzostwo poszło sie je..

 

zgłaszam sie na kolejne rozgrywki o ile sezon wystartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×