Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

No i teraz zagadka niczym z X -Files. Gdzie on jest? Czy znajdzie się chętny na jego miejsce? Co z pickiem jeśli nikt się nieznajdzie? Ile będziemy czekać aż ktoś się znajdzie? I czemu nie jesteśmy sami we wrzechswiecie ??

13 minut temu, Benon napisał:

No to mamy temat dla Mouldera i Scully, bo rzeczywiście ostatnio jak widać w profilu był zalogowany dobry rok temu...

Jednak to nie przeszkadzało mu napisać posta w sąsiednim temacie 10 sierpnia.

Jaja...

Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz wypracował też w ligach na e-nba. 

Co do logowania, to on zazwyczaj loguje się anonimowo, więc nie ma się co sugerować datą. 

No ale zniknął i nie daje znaków życia w żadnej lidze od dawna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Ostatnio byl zalogowany rok temu z tego co widze. Nie odpisal mi na wiadomosc wyslana 4 dni temu.

Swoja droga ciekaw jestem jak w takim razie doszlo do tego ze uznano ze bedzie gral dalej i ze nie szukano GMa ktory przejalby jego druzyne...

Ja pisałem do niego 2 tyg temu w sprawie wymiany i do tej pory nie odczytał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny deal (ciekawe czy ten tez uznacie za kontrowersyjny) 

Demar DeRozan za Josh Richardson+Dwight Powell

Bulek powinien potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, od teraz w związku z przebudową teamu szeroka lista zawodników dostępnych do wymiany. Mile widziane w zamian picki oraz młodzi zawodnicy :)

Zapraszam do rozmów, w przeciwieństwie do niektórych, szybko odpowiem na każdą wiadomość i z pewnością dojedziemy do kompromisu ;)

2 Lou Williams 31 47,05           

5 Kentavious Caldwell-Pope 24 37,90           

6 Kent Bazemore 28 36,50           

8 Markieff Morris 28 32,85           

9 Robin Lopez 29 30,45           

10 Jerian Grant 25 29,10           

11 Milos Teodosic 30 28,85 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KosiHoops napisał:

Chciałem dac więcej :)

Chciales dac pick #10 (czyli albo polamany Porter albo ktorys z braci Bridges) i Smarta ktory przy zdrowym Irvingu i Haywordzie bedzie napewno nabijal mniejsze cyferki wrecz odwrotnie do Richardsona ktory raczej bedzie nabijal coraz wieksze.

Liczylem ze uda mi sie za niego wiecej dostac ale w pozostalych negocjacjach ostatecznie sie to nie udalo.

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Przy czym sam nie jestem przekonany do tego trejdu, ale cóż, liczę, że DeRozan w SAS będzie liderem, choć w systemie Popa może tak nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze wyrzucam ze skladu J.Martina.

Znow troche sie dzialo jesli chodzi o wymiany do tego jestesmy w pokowie draftu wiec prosba do bulka zeby w wolnej chwili zaktualizowal sklady wraz z salary.

Jesli chodzi o moje ruchy kadrowe to jestem wzglednie zadowolony. W minidrafcie udalo mi sie wybrac kilku mlodych graczy ktorzy maja szanse w niedlugiej przyszlosci a nawet w tym sezonie znacznie poprawic wyniki. W trakcie draftu wymiana z kapitanem planeta gdzie pozyskalem THJ i Hezobje tez uwazam za OK. 

Potem zrobilem dwie wymiany z czego jedna faktycznie nie byla udana (CP3) ale juz tlumaczylem z czego ona wynikala i dlaczego sie na nia zdecydowalem. Aktualna wymiana (Derozan) miala na celu odmlodzenie skladu i pozyskanie kogos perspektywicznego oraz przy okazji jeszcze minimalne obnizenie salary. Jak pisalem wczesniej, liczylem na wiecej ale nie chcialem sie pozbywac pocku w w przyszlorocznym drafcie a glownie tego chcieli inni GMowie albo krzyczeli moim zdaniem za wysoka cene.

Na tym raczej zakoncze zmiany w skladzie. Walla ktorego bylem gotowy wymienic zostawiam jako trzon druzyny ktory bedzie tworzyl razem z Drummondem. Sklad mam mlody jestem ok 20,00 ponizej salary co daje mi swobode ruchu na FAsach czy waiverach zwlaszcza na poczatku sezonu gdzie czesto mozna jeszcze pozyskac wartosciowych graczy . Patrzac na projekcje z fb ninjy wiekszosc moich graczy moze nabijac lepsze cyfry niz w poprzednim sezonie. Ciezko mi ocenic swoje szanse w sezonie i w ktorej czesci tabeli moge sie znalezc ale wydaje mi sie ze miejsce #10 jest w moim zasiegu i nawet dobrze bo wtedy bede mial w miare wartosciowy pick w drafcie. Ale oczywiscie duzo moze soe zmienic w trakcie sezonu bo zamierzam byc raczej aktywny jesli chodzi o wymiany gdzies w polowie sezonu.

Tyle z pozytywow a jesli chodzi o minusy to zaluje ze nie udalo mi sie pozyskac pick w top 6-8 tegorocznego draftu i ze tak malo dostalem za CP3. 

Swoj offseason oceniam (w skali 1-6) na 3+/4-.

P.S

Ciekawe co bedzie z Tizzem. Jesli chodzi o draft to troche go przyblokuje bo bedzie trzeba czekac 48h zanim przyposze mu sie pierwszego dostepnego z listy gracza ale co potem?zastepstwo w polowie wrzesnia?moze byc ciezko a jak sie nie uda to bedzie problem bo totalnie niekatywny Gzm bedzie troche wypaczal wyniki ibpsul zabawe. Ciekaw jestem stanowiska komisza w tej sprawie

Pzdr Y'all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz jest problemem, jeszcze poczekamy ale faktycznie może tak być że się nie pojawi. Swoją drogą zaskakujące jego zniknięcie, bo przez lata był regularnie na forum. Coś się musiało nieprzewidzianego u niego wydarzyć.

Może @matek zgodzi się w trybie awaryjnym przejąć jego team jak już nie będzie czasu czekać na niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli byl przez lata aktywny to warto poczekać choc jeszcze tydzień z decyzja. Jeżeli jednak się nie pojawi a Matek by chciał to byłoby ciekawe. Ma duze doświadczenie w fantasy nba i juz wgląd w ligę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek akurat Tizzowi zdarzały się już takie nieobecności i często miał pretensje że coś poszło dalej bez niego. 

Jest problemem, bo gra też w naszym keeperze + na e-nba na niego czekają. Mogę awaryjnie przejąć zespół i go poprowadzić, ale to tylko jedna liga, a pozostają jeszcze kolejne. Poza tym decyzja musiałaby być podjęta szybko, bo:

- teraz jest jego pick

- trzeba zejść u niego sporo z salary

W razie czego może w tej lidze trzeba ewentualnie poszukać kogoś, kto wziąłby jego drużynę w naszym keeperze? Decyzje muszą być podjęte szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie nic nie zależy, rzuciłem propozycję rozwiązania problemu :)

Dobra, w razie czego mogę ten zespół wziąć, nawet już wiem co bym handlował na szybko ;) czasu jest mało. W razie przejęcia miałbym prośbę, żeby czas na wybór w drafcie zaczął się liczyć dopiero od oficjalnego przyjęcia mojej kandydatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek jeszcze poczekajmy. Czas na zejście z salary ustawiłem do końca września, bo nie widzę podstaw, by się spieszyć. 2 dni po drafcie rookiech to zła data, gdyż jest niekonkretna, a ja nie lubię terminów ruchomych. Poza tym też nie po to spieszymy się z draftem, by mieć mniej czasu na zejście z salary - to by się kupy nie trzymało. Kolejna sprawa, drafty do lig jednosezonowych też są organizowane najczęściej w październiku, więc my też nie musimy mieć wszystkiego na tu i teraz.

Niemniej to, że Tizz jest tu, w sąsiedniej lidze, w FBX#2, #3 i w dynasty jest problemem. Czy wcześniej mu to się zdarzało tego nie wiem, nie zauważyłem po prostu tego. Na pewno jednak nigdy się to nie zdarzyło przed sezonem, bo właśnie teraz jest to najbardziej zauważalne.

Jest 8 września, powiem szczerze, ja na jego miejscu też byłbym niemile zaskoczony, gdybym się pojawił, a tu nagle by się okazało, że ze wszystkich lig jestem wyoutowany. O tyle teraz zastępstwa są niewskazane, gdyż na dobrą sprawę jeszcze nie ma podstaw do jego wywalenia. Niemniej nieprzypadkowo pisałem o następstwach - bo zawsze trzeba mieć alternatywę. Biorę pod uwagę to, że Tizz się już nie pojawi i wtedy to będzie czekanie jak na Godota. Proponuję, żeby końcówka września była dobra datą na podjęcie definitywnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas pomijasz kwestię tego, że teraz jest jego wybór w drafcie, a w naszej lidze też ma wybór. Co w takiej sytuacji? Stopowanie draftu nie ma sensu, a spływanie jego picku może być średnio atrakcyjne dla osoby, która chciałaby przejąć team. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie poruszyłeś istotną kwestię. Wiem, to wbrew regulaminowi, a już był taki, dla którego byłem Stalinem ( :) ) , ale może zrobić tak, że się ustawi grono tych najbardziej obiecujących i spośród nich się wylosuje?

Nie wiem, to tylko propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem to chyba temu kto nie zdazy wybrac w ciagu 48h przypisuje sie pierwszego dostepnego gracza z listy i narazie tak bym zrobil (traktowal nieobecnosc jako brak wybory/niezdazenie z wyborem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×