Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
szogo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - liga budżetowa

Polecane posty

Ja tylko z tobą dobrze zacząłem, Bulek. W późniejszych pojedynkach było już tak, że dopiero koło piątku wychodziłem na prowadzenie (pojedynki z MJ-Team i Opryszczką). Początki okrutnie słabe - w tym tygodniu 2 - 7 z GL TEAM. Nie popisały mi się Rude Geje, Wesleje Dżonsony i Dżejsony Rikardsony...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba lubię ciekawe mecze ostatnio. Najpierw superzaciety mecz z Bogansem, teraz walczę z Cieglo. Po beznadziejnym poczatku sytuacja robi sie jakby lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka o PO cały czas trwa ;). Cieglo ograny, ale w przechwytach i blokach równie dobrze mogło być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję już teraz dać Benonowi Mistrzostwo :)

 

Dzięki :P , ale niepotrzebnie, a poza tym w ostatnim tygodniu High Flying Circus 5 całkiem wyrównany bój mi zaserwował...

Dodatkowo to tutaj są chyba jeszcze plejofy i wiele się jeszcze może wydarzyć, niemniej jednak miło, naprawdę miło...

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, przegrana z teamem Nalesnicka to dla mnie jednak jest porażka w pełni tego słowa znaczeniu. Teraz trzeba uszczknac coś donkom. Dobrze, że Bogut wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ja muszę usmażyć naleśniki i przyprawić cukrem ;)

i jak smakowało?

 

 

Cóz, przegrana z teamem Nalesnicka to dla mnie jednak jest porażka w pełni tego słowa znaczeniu.

bulek, bez przesady - wżyciu bywają większe :D

to że lekko przelicytowałem Duranta nie znaczy że reszta ekipy to jakies mośki do bicia

jakby co to zapraszam na kolejne lanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nie usmażę naleśników ;)

 

Zresztą w moim teamie muszą nastąpić wzmocnienia, zbyt dużo dziur w składzie, pytanie tylko - kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przepłaciłem, zniżyłem budżet do 47$, ale nie miałem innego wyjscia, chcąc ratować sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden skopany dzien i nie zauważenie, ze Griffin gra wczesniej zadecydowal o tym, że z pogromcami donków baty.

Cóz, musze wygrać następny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie toczę wyjątkowo zacięty bój z Chicken Team, drużyną, która okupuje ostatnią pozycję w lidze - sprawa jest otwarta póki co i wygląda na to, że mogę przegrać. Na szczęscie, mogę też jeszcze wygrać, tylko murzyniątka nie mogą mnie zawieść tej nocy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh moje scruby zremisowały z Benonem :E

 

Heh pierwsze moje nie zwycięstwo - obym pierwszej porażki nie doczekał.

BTW czy to twoje ludziki tak szalały, czy moje tak dupy dały??

Ja w sumie mam w drużynie J-Richa, którego statline z tego tygodnia wygląda następująco:

 

Jason Richardson .214 .857 0 18 8 4 1 0 2

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry poczatek, ale z pogromcami donków było identycznie, a jak sie skonczyło. Teraz u goozmana graja Howard i Love, a wiec wygrac zbiorki bedzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu mam beznadziejny schedule i chorego Currego - a więc baty będą.. i tak się dziwię że juz do 9tego miejsca doczłapałem. zobaczymy czy się opłaci zawierzenie w rekonwalescentów z Minesoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh moje scruby zremisowały z Benonem :E

 

Heh pierwsze moje nie zwycięstwo - obym pierwszej porażki nie doczekał.

BTW czy to twoje ludziki tak szalały, czy moje tak dupy dały??

Ja w sumie mam w drużynie J-Richa, którego statline z tego tygodnia wygląda następująco:

 

Jason Richardson .214 .857 0 18 8 4 1 0 2

 

Pozdrawiam.

 

Bargnani rozegrał swój mecz życia, Lawson zaliczył dwa mocne występy a Crawford solidnie wykorzystywał brak Johnsona a reszta raczej bez większych fajerwerków. Szaleństwem bym tego nie nazwał ale w porównaniu do tego co się działo do tej pory to znacząca poprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah i Rondo out. Przy tak szerokiej lidze to jak zabójstwo.

 

Faktycznie trafiło Cie mocno. Ale Rondo w nowym roku już powinien wrócić, a gdybyś jakoś dociągnął do PO to zabawa zaczyna się od nowa. Liga, poza Benonem, jest bardzo wyrównana.

 

Ja przespałem we wszystkich ligach trejdy Orlando. Ciekawe jaka będzie rotacja w Magic i jak sobie poradzi Gortat w Suns. MJ męczył się z nim od poczatku roku, ale teraz chyba będzie mu to nagrodzone. Ja próbowałem tu niedawno wyciągnąć Walla, co teraz byłoby fajnym ruchem, ale Pafsen za dobrze wie jaką wartość ma Wall i chciał duuużo ;-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, nie mówię, że sezon stracony ale będzie bardzo trudno utrzymać się w zasięgu walki o PO :(

 

Co do Gortata, ja także przespałem ale ciekawostka jest taka, że wybrałem Marcina z pierwszym numerem w naszym drafcie za symboliczne (jeśli dobrze pamiętam) $2. Oczywiście zaraz potem się go pozbyłem. Kto mógł przewidzieć, że jego sytuacja tak bardzo się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zrobic zmiany w składzie na niedziele przed wyjazdem i wygraną z bukkake szlag trafił. Prince mecz życia, a u mnie niechcący na benchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieglo, może nie będzie tak źle. U mnie Kamana nie ma już dłuższy czas, Biedrins też sobie postanowił poodpoczywać, a reszta wygląda jak jakaś nieskładna zbieranina a nie drużyna z widokami na sukces.

 

Gerard - w jednej lidze zrobiłem wymianę - wziąłem Walla za Griffina bo wydawało się, że to Griffin jest bardziej kontuzjogenny, a tu dupa. Wall poodpoczywa teraz kilka tygodni, a Blake nie zwalnia tempa.

 

 

cieglo - przypomnij mi - w tej lidze tu nie ma keepers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma keepers. Po tym sezonie trzeba będzie się zastanowić nad dalszym kształtem ligi - wydaje mi się, że jest nieco przyduża (optimum jak dla mnie - 12 zespołów). Trudno łatać dziury w składzie i wykazać się skautingiem. Może dwie mniejsze ligi w przyszłym sezonie? Jeśli tak, musimy ustalić reguły spadków/awansów (myślę, że nie będzie problemu by zebrać te np. 24 osoby (2x12) w przyszłym roku).

 

Co do pozycji mojego składu - z zasady jestem optymistą, ale to już kolejny sezon, w którym dobre widoki niweczą kontuzje. Dzisiejsza noc jednak podnosi na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak od razu mówiłem, żeby zmniejszyć ilość graczy na drużynę, toś się ciskał. Wiedziałem, że będzie niemal zerowa możliwość manewrowania składem. W takich ligach wszystko zależy od draftu/trejdów, z FA nie poszalejesz za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×