Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
szogo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - liga budżetowa

Polecane posty

Zgadza się. Nie pamiętam dokładnie mojego ciskania, ale skoro tak było to przepraszam :) Inaczej to sobie wyobrażałem.

 

Dzisiaj dodałem do składu Perkinsa. Wiem, że nieco wcześnie, ale być może to już ostatni dzwonek i niedługo ktoś inny również o tym pomyśli. Zdrowy, grający solidne minuty Perk to gość, który może załatać wielką dziurę po Noah - blokuje, zbiera, dostarcza procenty FG. Mam nadzieję, że wróci wcześniej niż w przerwie All-Star.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym sezonie trzeba będzie się zastanowić nad dalszym kształtem ligi - wydaje mi się, że jest nieco przyduża (optimum jak dla mnie - 12 zespołów). Trudno łatać dziury w składzie i wykazać się skautingiem. Może dwie mniejsze ligi w przyszłym sezonie? Jeśli tak, musimy ustalić reguły spadków/awansów (myślę, że nie będzie problemu by zebrać te np. 24 osoby (2x12) w przyszłym roku).

 

IMO nie ma sensu robić 2 lig po 12 bo to tylko będzie powielenie już działających H2H. Lepiej przenieść co ciekawsze pomysły [draft aukcyjny] do tamtych lig i dać sobie spokój z tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że draft aukcyjny to dla mnie słaba opcja. Owszem, jest ciekawa ale bardziej jako odskocznia, uzupełnienia podstawowego trybu draftowania. Ten jest bardziej - powiedzmy - zabawowy, chociaż mam świadomość, że pewnie inaczej wyglądało by to w przypadku nieco mniejszej (właśnie np. 12 zespołowej) ligi. Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie innej formuły dla draftu dla naszych lig podstawowych sznurowadla - tam pozostanie jak jest.

 

Z drugiej strony faktycznie powielanie rozgrywek podstawowych (z lekko innymi zasadami) - nie ma sensu. Czy jesteśmy zatem skazani na jedną, za to wielką ligę budżetową?

 

Mam jeden pomysł - potraktujmy ją jako prestiżową ligę dla najlepszych: ograniczamy jej rozmiar do 12 drużyn i zezwalamy na uczestnictwo w jej rozgrywkach jedynie pewnej grupie zespołów (kryteria klasyfikacji - do ustalenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selekcji chętnych mówię: nie. Dla mnie, choc jestem w dole tabeli, to system aukcyjny się sprawdził i wiem, jakie błedy popełniłem. Jak dla mnie bez problemu mogą być dwie ligi, założmy, 14 zespołowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O PO jeszcze nie zapominam... mimo, iż mi sie nie wiedzie, a jennings sie połamał, jeszcze nie straciłem dystansu do pierwszej ósemki. Trzeba jednak zacząć odrabiac, a mecz z MJ to dobra okazja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogans odwalił dziwny numer (zerknijcie na stronę ligi i wywalonych zawodników). Czekam na jego wyjaśnienia i zastanawiam się co z tym zrobić. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest odpierdzielenie w bambus. Proponuje mu komisarzowo na nowo wstawic tych grajkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie najlepiej znosi porażki...

 

Propozycja Gerarda, jeśli możliwa do wykonania, wydaje się odpowiednia.

 

EDIT: Z tego co widzę w FBL na e-nba wykonał podobny manewr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hej sorki za zamieszanie ale koncze z fantasy i zeby mnie nie korcilo powyrzucalem kilku playerow. niech zostana na FA do konca sezonu i powinno byc ok

 

chicken nie raz przegrywalem i nie raz wygrywalem takze nie do konca o to chodzi. wlasnie skonczylem sezon w footballu na 1 i 2 miejscu, tutaj w fantasy points mialem realne szanse na mistrza, w budzetowce miejsce w 8 takze spokojnie.. powiedzialem koniec bo chce od tego odpoczac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wypaczanie rywalizacji poprzez takie cos to nie jest rozwiązanie...

 

Jestem przeciwny wyścigowi szczurów po pierce'a czy gallinariego. Wprowadzic ich na nowo do jego składu i niech gra wirtualny team.

 

Na FA nie mogą pozostac, ktos sie zapomni, weżmie ich i zrobi sie kibel. Zreszta wkurwia mnie nie tyle takie konczenie gry w trakcie sezonu ale uczynienie tego w taki bezceremonialny sposób. Mówię "nie" podobnym manewrom!

 

Teraz pokazałeś, iż trudno Ciebie szanować. Tak sie nie odchodzi, panie bogans.

 

Proponuje nie tylko komisaryczne wprowadzenie ich na nowo, ale zlockowanie teamu bogansa we wszystkich kwestiach: add/drops, trade itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej lidze (w ktorej zajmowal zaszczytne ostatnie miejsce i wlasnie dostal lanie 7-2 od Graby) odjebal jeszcze lepiej - do FA trafili - D. Lee, B. Lopez, S. Jackson, L. Scola i A. Brooks.. typ potwierdzil tylko to co ja i Grb wyczulismy na poczatku.. Panowie musimy teraz umowic sie w ramach dzentelmenskiej umowy że Ci kolesie wyrzuceni przez pizde w obydwu ligach są duchami i nikt nie może ich brać.. a temu kurwa mega ciocie jedynie w ryj się należy.. nalesniczku pobron troszke swojego pupilka, moze troche mniejsza kurwa jestes.. merry x-mas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalesniczku pobron troszke swojego pupilka, moze troche mniejsza kurwa jestes.. merry x-mas

gooz mylisz sie, jak myslisz ze znize sie do Twojego poziomu

moze po prostu za dużo w lustro patrzysz i taki komentarz Ci się wyrwal z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie kłóćcie się jeszcze Wy...

 

Ja zgadzam się z propozycją, by wywaleni przez niego zawodnicy wrócili do jego teamu i niech leci automat do końca sezonu. Kurewstwo straszne, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zaden automat nie bedzie lecial bo ich zbenchuje. mozecie zawiesic moje druzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wywalenie właściciela - dożywotni ban, przejęcie przez Komisarza władztwa nad drużyną, wcielenie wywalonych graczy z powrotem, ustawienie najlepszego możliwego składu i tyle. Zabawa już popsuta, ale trzeba ratować co się da, póki wynik rywalizacji całej ligi nie jest wypaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bogans, skoro rezygnujesz, to co Ciebie obchodzi, czy ekipa bedzie leciała na automacie czy też nie?

 

Rozumiem, że juz Ciebie to znudziło, ale nie trafia do mnie taki sposób "poinformowania". Tak trudno było przed dropowaniem napisać posta w tej sprawie, wówczas mozna byłoby to lepiej rozkminic. Ale nie, Ty wolałeś efektowne zakończenie. No to sie nie dziw reakcji goozmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie:

 

1. Na pewno trzeba pozbawić władzy nad zespołem bogans'a, bo może mu się kiedyś znowu coś ubzdura i zacznie robić dziwne manewry.

2. Najlepiej byłoby znaleźć zastępcę, który by poprowadził zespół. nie pamiętam jak to było z zapisami do tej ligi, czy była równa 16 czy więcej chętnych. Jeśli więcej to może ktoś z rezerwy byłby chętny przejąć zespół.... Ewentualnie może ktoś ma zaufanego znajomego, który by chciał pograć...

3. Jeśli nie udałoby się znaleźć zastępstwa to jestem za tym żeby grajkowie wrócili do drużyny, a nie byli na FA

4. Zastanowić się co zrobić z bogans'em (osobiście to ban)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastępca może i by sie znalazl, ale bogans by musiał choc trochę się zrehabilitować i udostępnic swoje konto. A nie wiem czy jest do tego zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ok to szukajcie zastepcy i oddam komus swoje konto. powstawiam na dzis i na jutro zawodnikow zeby ten tydzien nie byl wtopiony w swoich zespolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogans: brak słów, żenada.

 

Pozostali: Bogans nie powinien już mieć możliwości zrobienia czegokolwiek ze swoją drużyną. Graczy przywróciłem - ustawiłem skład, który będzie punktował codziennie. Jeśli znajdzie się zastępca - odblokuję drużynę i zmiany będą ponownie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PO jeszcze nie zapominam... mimo, iż mi sie nie wiedzie, a jennings sie połamał, jeszcze nie straciłem dystansu do pierwszej ósemki. Trzeba jednak zacząć odrabiac, a mecz z MJ to dobra okazja na to.

 

Trochę się przeliczyłeś kolego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, MJ, co innego plany, a co innego rzeczywistość. Okazało się, ze bez Jenningsa ani rusz, róznica chocby w przechwytach wskazuje, ze z nim wynik byłby inny. 3 steale w tygodniu zrobiłby bez problemu. Ale rywalizacja była wyrównana, a walczę nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z El-Maniaquiem, wstępnie byłby zainteresowany kontynuowaniem zabawy za bogansa.

 

Powinien dziś potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×