Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
GRB

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

League Champion

headhunters

 

2nd

Sylar's Team

3rd

Polish Mastery

4th

Bukkake

5th

Owrzodzenie

6th

PseudoSonics

7th

High Flying Circus 2

8th

Old'n'Dirty ZMIJOWCE

 

9. DyrDyr

10. Zajmon Boyz

11. Husaria

12. Bydgoszcz Bulls

 

Jak w końcu robimy z Bogansem? Ja nawet nie pamiętam, kto go zastąpił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja dwa czwarte miejsca w sznurowkowych ligach - bede palac chcecia odegrania za rok:) sezon bardzo wyrownany - szczegolnie w 1 lidze bo w budzetowce tylko duza rotacja mozna bylo nadrobic niedociagniecia z draftu (a za duza rotacja is not fun - ograniczenie do max 5 ruchow na tydzien powinno byc komisyjne). od nas spada 3 zespoly, w tym Bogansa - do calkowitej utylizacji. z 2 ligi awansuja do 1ej tylko medalisci, natomiast do 2iej awansuje pelna 4ka polfinalowa z 3ej (co by uzupelnic miejsce po druzynie Bogansa) - z drugiej spadaja 3 - wedle ustalen przedsezonowych. oczywiscie byc moze ktos jeszcze sie wykruszy wiec im wyzej zakonczylo sie sezon - tym wieksza szansa na ewentualny awansik.. i co tu teraz robic...:) kibicowac tylko staruszkom z bostonu by mlodziez za szybko ich nie rozjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie, dziękuję za sezon, bardzo miło mi zostać zwycięzcą. Końcówka bardzo szczęśliwa dla mnie, ale miałem za sobą bardzo dobry sezon zasadniczy, więc powiedzmy, że szczęście w playoffs było zasłużone. Dwie serie wygrałem jednym blokiem.

 

Sezon miałem dobry dzięki wyborom w dalszychh rundach draftu (Calderon i Brand), postawieniu na starych i przeważnie pomijanych starych wyjadaczy fantasy (Kidd, Allen), a później dzięki byciu aktywnym w puli wolnych agentów (bez Dalemberta nie wygrałbym playoff'ów).

 

Sezon był fajny, bo większość chyba była aktywna do końca, playoff'y były bardzo wyrównane i w sumie spokojnie pięć drużyn mogło wygrać całość. Do zobaczenia w przyszłym roku, pozdrawiam i życzę udanych playoff'ów w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam komplet medali :D

 

Muszę przyznać, że walka o 3 miejsce nie była łatwa i do końca szliśmy "łeb w łeb" - gratki GOOZ.

 

W każdym razie podziękowania dla wszystkich GM za dobrą rywalizację. W mojej ocenie poza jednym wypadkiem, wszyscy w 1 lidze reprezentowali b. wysoki poziom, co tylko uprzyjemniło ligę.

 

Ustawienia w postaci 5 pick upów, i waiver 2 dniowy również się sprawdziły i powinny pozostać dalej, co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

 

Do zobaczenia na drafcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×