Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

[2010/2011] Draft/rozgrywki - liga roto Yahoo

Polecane posty

W PHX dalej marnota... czas dac lopezowi drugą szansę. tym razem w tej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka zapowiada się ciekawie bo do walki o mistrzostwo włączył się jeszcze High Flying Circus, co wcześniej mi jakoś umknęło ;) Także Gerard będzie musiał odeprzeć ataki dwóch ekip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówka zapowiada się ciekawie bo do walki o mistrzostwo włączył się jeszcze High Flying Circus, co wcześniej mi jakoś umknęło ;) Także Gerard będzie musiał odeprzeć ataki dwóch ekip :)

 

HFC też przegapiłem, ale walka będzie między Wami. Ja się mogę najwyżej skupić nad obroną 3 miejsca, bo jeszcze Szogo naciska.

Trejd Granek-Tyreke był dla mnie dobry ale Lewis-JRue+DeRozan już zawaliłem, nie sądziłem, że Demar będzie tak wymiatał i przegapiłem problemy z kolanami Ryśka. Do tego w końcówce moja wataha zaczyna grać piach + kontuzja Duncana i niestety równia pochyła :( .

Za to chętnie pogram w przyszłym sezonie o ile taki będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni sezon ROTO na sznurowadle mamy za sobą. Klasyfikacja wygląda następująco:

 

1. Pogromcy Donkow (Szogo)

2. Chicken Team (Chicken)

3. High Flying Circus 6 (Andrew23)

4. Łyse Komary Gerarda (Gerard)

5. Okrutni Siepacze Zła (Siepu)

6. The Tramwajs (Benon)

7. Osama cie zajebie (PH#1)

8. MJ-TEAM (Air_MJ)

9. Sopockie Treliki (Bulek)

10. Chyże Rosomaki (Dariomeus)

11. Krety z Szeged (Ptb)

11. Bonafide Dawgz (Tizz)

13. Penetrator (Cieglo)

14. Ulrychów Crew (Links)

 

Na czarną listę trafia Links za olanie rozgrywek. Do pozostałych uczestników nie można mieć żadnych zastrzeżeń ;)

 

Jeśli za rok udałoby nam zebrać się 20 uczestników to zgodnie z tym co powiedziane było przed sezonem 2 ligę zasilą Ptb, Tizz oraz Cieglo. Jeśli jednak nie będzie tylu chętnych to mam nadzieję, że za rok widzimy się w takim samym składzie :)

 

Szogo, wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej pierwszej trójki.

Jak coś, to w przyszłym sezonie, jeśli takowy będzie :H , to piszę się na pewno...

Ze swej postawy nie jestem do końca zadowolony, ale rozpisywał się o tym nie będę...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygralem ROTO cos czego sie najmniej spodziewalem :D

 

Szkoda ze w 2 h2h mi juz tak nie poszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie niestety już nie pograsz :D

 

Co do przyszłego to myślę, że ekspansja nastąpi ale nawet gdyby skład się utrzymał to możesz zająć moje miejsce (prawdopodobnie nie będę atakował w przyszłym sezonie) - Roto w ogóle mnie nie kręci. Zresztą wynik mówi sam za siebie.

 

Oczywiście medale dla najlepszych przyznam jak tylko uda mi się znaleźć czas na ich utworzenie (mamy tylko dla lig h2h i points) - cierpliwości.

 

Dzięki za sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mógłbyś opisac na czym polega właśnie ta "rotacja" zawodnikami?

generalnie nie bardzo znam te zasady jedynie fak, że skład (czy raczej część składu) pozostaje z sezonu na sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka "rotacja"? Jeśli pijesz do nazwy formuły tj. "roto" to nie ma to wiele wspólnego z rotowaniem zawodnikami :) Chodzi - z grubsza - o posiadanie składu maksymalnie wyważonego w każdej kategorii. Kto jest najwszechstronniejszy - wygrywa.

 

Przykładowo: mamy jeden skład absolutnie dominujący w 5 kategoriach stat., ale najgorszy w lidze w 4 innych kategoriach. Drugi skład jest zupełnie przeciętny, zajmuje średnio w każdej kategorii 5. miejsce w lidze. W lidze h2h - przynajmniej teoretycznie - pierwsza drużyna (kontuzje zaniedbuję) jedzie jak walec do finału wygrywając minimalnie ale skutecznie 5-4. W roto większą ilość punktów zbierze druga drużyna.

 

Przykład oparty na lidze 12 osobowej.

 

Co do przechodzenia części składu z sezonu na sezon to z kolei mylisz to z liga keeper. O ile roto mnie zabiło, o tyle w keepera na sznurowadle chętnie bym zagrał.

 

Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do lockoutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jak zwykle coś pomieszałem.

Dzięki cieglo.

Oczywiście wolałbym tę ligę keeper.

Jeśli nie ma tej formuły na yahoo to trudno.

Jeśli nie ma na naszej sznurówce to trzeba stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mieszasz. Chyba muszę utworzyć i przyznać Ci nowy medal ;)

 

Dla jasności:

- yahoo oferuję opcję gry z keepers - jak najbardziej można skorzystać,

- na sznurówce ligi nie ma ale to kwestia utworzenia tematu i rekrutacji :) Myślę, że paru chętnych by się znalazło :)

 

Ogólnie jest to projekt długodystansowy - o ile pomiędzy sezonami w naszym zwyczajnym h2h nie ma ciągłości (tylko umowna na forum - spadki/awanse), o tyle w keepers niektórzy kluczowi gracze przenoszą się na kolejny sezon (przynajmniej tak było na espn). Grono graczy powinno być więc w miarę stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mieszasz. Chyba muszę utworzyć i przyznać Ci nowy medal ;)

no przepraszam, tym razem nie mieszałem

dałem dwie opcje i jedna z nich była prawdziwa

czyli "jeśli nie ma na nszej sznórówce to trzeba stworzyć" :)

czyli cieglasty - czyn swoja powinnosc (zakladaj temat czy cus) a chetni na pewno sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Fajnie że jeszcze ktoś tu zagląda i coś czasem napisze:)

Ja gram w roto od jakichś 7 lat i podobało mi się bardzo dopóki nie spróbowałem H2H:)

Niestety roto wypada w tym porównaniu słabo. Najcześciej ostatni miesiąc to już są takie różnice w wielu kategoriach, że brak jest motywacji do walki.

 

Oczywiście plusem jest to, że jest to liga najbardziej sprawiedliwa - wygrywa najlepszy na przestrzeni całego sezonu. W h2h wiadomo, można wygrać RS a potem mieć gorszy tydzien w pierwszej rundzie (kontuzje) i cały sezon w pizdu...

 

Jeśli chodzi o keepers to gram od 2 lat w jednej takiej lidze na espn i jest całkiem miło.

Problemem jest tutaj tylko to, że nie można by raczej zrobić ligi wielopoziomowej. Można by za to zrobić ligę większą (15-20 managerów) z mniejszą ilością slotów.

 

Ja bym się na kiperka sznurówkowego pisał:)

 

PS. gra ktos w Drive to the finals? Ja dziś zainwestowałem w STATa - 4 pkt, 5 zb, 1 as...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×