Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Oj tam, oj tam. Z 11 nie masz szans ;)

 

Trzeba się modlić żeby Murzynowo się jeszcze nie wzmocniło bo będzie po lidze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze nie, ale dla pewności lepiej niech komisarz zbada sprawę bo jesli koleś olał i w ten sposób próbuje mącić to trzeba reagować!!!

 

ps. gerald pewnie pójdzie do Donków://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj zmasowanej akcji wyrzucania zawodników, chociaż faktycznie jest to bardzo dziwne. Co by się nie działo z kostką Wallace'a - nie zamienia się go na House'a. Trudno jednak tego zabraniać, skala zjawiska nie jest taka jak u Bogansa. Chyba, że to specjalna zmowa z szogo. Szogo?

 

PS. Najwyższy numer waiver ma Murzynowo więc to ewentualnie on jest beneficjentem. Woody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nietstey to ja straciłem Wallace, było to przez pomyłke... nie tego zawodnika chciałęm zastąpić Hosuem, chciałęm go odrazu przywrócić, ale niestety waivers... i w zadnym wypadku nie olewam, tylko wlasnie chce walczyc o utzrymanie (niestety marne szanse ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak panie komisarzu? Robimy coś z tą pomyłką Figrina czy na dłużej zostaję szczęśliwym posiadaczem G-Force'a? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj możliwości cofnięcia transakcji. Trzeba niestety skupiać się nad tym co robimy, pomyłki się zdarzają i jest to część gry. Stało się, zostawiamy jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa: wywaliłem Fernandeza ze składu a ten zamiast na Waiver trafił od razu na FA. Fakt, że zrobiłem to dość szybko ale transakcja to transakcja. Skorzystał MJ. Przez chwilę żałowałem, że pozbyłem się Rudego ze składu ale MJ i tak miał wyższy waiver priority a do tego kolejny mecz Hiszpana już nie wywoływał ślinotoku. Czy ktoś orientuje się dlaczego akurat w ten sposób zachował się system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

mialem ten sam problem w lidze roto i koledzy tak mi to wyjaśnili, że jeśli weźmiesz gracza z FA i zrzucisz go tego samego dnia (bądź bez rozegrania przez niego meczu - nie jestem pewien) to nie trafia on na waiver tylko bezpośrednio na FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za info.

 

Co do wyników: jest coraz trudniej. Grałem z ostatnim w tabeli i liczyłem na znaczące podniesienie notowań - nici z tego. Cieszę, że minimalnie ale wygrałem. Śledziłem wczoraj rozwój wypadków non stop na stattrackerze i momentami miałem ciepło: wygrana Angels była bliska i w grę wchodził chyba nawet wynik 3-6. Ostatecznie pomógł Foye (słaby mecz jeśli chodzi o FG% ale w ostatnich sekundach umieścił wygrywającą kategorię trójkę) oraz Perkins (który wygrał dla mnie asysty :) ). Liczyłem na średnią Howarda w stratach (wtedy miałbym i TO) ale ten jak na złość żadnej piłki nie stracił!

 

Walka o PO będzie ciężka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie tak większość przegrywam, a to 5-4, czy 3-6, nie wiele brakowało do remisu, bo bodajże przegrałem w trójkach różnicą jednej tylko, a miałem w składzie np. House'a czy Miller'a ;] Cieglo masz szczęście, że u mnie Eric Gordon ma kontuzje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że miałem mega szczęście, że Godron nie grał - na pewno poległ bym w trójkach. Wygrana to wygrana i cieszy.

 

Dzisiaj powiększyłem moje grono kontuzjowanych do 2: poza Noah mam też i Mo Willa (tutaj mi się udało, przyznam). Ten drugi wróci być może już jutro a Noah po weekendzie All-Star więc mam nadzieję, że końcówkę RS będę miał mocną :) Dodatkowo, na szczęście (lub nie :) ) - poza Murzynowem - spotykam się w najbliższych tygodniach z bezpośrednimi konkurentami do awansu. Nie mogę sobie pozwolić na wypadnięcie z PO, chociaż sytuacja jest bardzo ciekawa i realną szansę udziału w ósemce ma wciąż 11 drużyn (Angels jednak nieco odstają i dodatkowo wynik w tym tygodniu mało obiecujący). Inaczej ujmując: o 3 ostatnie miejsca w PO walczyć będzie 6 drużyn (pierwsza piątka jest już chyba poza zasięgiem). Dodatkowo, bardzo istotne będzie ustrzeżenie się przed miejscami 7-8 bo tutaj na horyzoncie spotkanie z pancernikami naszej ligi.

 

Szykują się emocje - na tym nam chyba wszystkim zależy :)

 

Nasza tabela:

2h6d5dd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema!

 

mój team ma ostatnio jakąś lekką zadyszkę. Nie pomagają kontuzje Nene i Horforda, dwóch filarów. W ostatnim tygodniu zostałem zaćwiczony przez Donków i przyznaje, że nie bardzo widzę opcję aby ich ograć. Jednak z Murzynowem matchup wygrałem i nie boję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noah wracaj! Stawka się zacieśnia!

 

Nie pomogłem swojej sprawie przegrywając z goniącym nas DaBulls (a mogło być nawet 7-2 dla mnie). Teraz rywalizacja z wyprzedzającym nas z kolei Pafsenem. Penetracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, o co chodzi? Czyżby punktowanie w tym tygodniu - ze względu na All-Star - już się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2qjgg04.jpg

 

Sytuacja jest bardzo ciekawa, niestety ponownie - jak w zeszłym sezonie - ja jestem jednym z bohaterów zamieszania. W tym momencie jestem na 8. miejscu. Załóżmy, że 7. jest już poza zasięgiem i o udział w PO biją się 4 drużyny.

 

Zobaczmy kto ma najlepszy kalendarz (moje przewidywania w nawiasie: P to potencjalna przegrana, W - może być różnie):

- Penetrator (Chyże (W), Murzynowo (P), Chrzęszczyrzeworzyce (W)),

- DaBulls (Chicken (W), Murzyńskie Czarnuchy (P), Angels (W)),

- Chrzęszczy (MJ (P), Fedaykin (W), Penetrator (W)),

- Fedaykin (Murzynowo (P), Chrzęszczy (W), MJ (P)).

 

Przynajmniej teoretycznie w walce nie liczy się Fedaykin. Reszta ma całkiem sensowną rozpiskę. Jedno jest pewne: nie wystarczy wygrać, trzeba to robić wysoko :) Wtedy i obecne miejsca 5,6,7 mogą poczuć stres ;)

 

Mamy też miejsce 9., które zapewnia pozostanie w lidze na przyszły sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko że Penetrator wygrywa z Chrzęszczy... a dla odmiany

Chrzęszczyrzeworzyce wygrywają z Penetratorem. :D

A może remis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy też miejsce 9., które zapewnia pozostanie w lidze na przyszły sezon...

 

A własciwie to jak wygląda system spadków i awansów, tzn ile drużyn awansuje z 3 ligi? Trzecie miejsce też daje awans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

Awansuje i spada odpowiednio 3 najlepszych i 3 najgorszych.

Tzn z tego co ja wiem, ale zaraz cieglo Cie pewnie upewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa, dla mnie to kolejna przegrana bo rywalizację w tym tygodniu zakończyłem już dzisiaj :(

 

Zadna lipa, zadna lipa... Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :) Niech jeszcze Brandon Roy w koncu wroci jak zapowiadal a nie powinnno byc zle w play offs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×