Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nalesnick: oznaczałem, że "można powalczyć" tj. trudno z góry zakładać porażkę (jak w przypadku meczapów z naszymi mocarzami). Na pewno obie drużyny są w swoim zasięgu.

 

Gerard: spadają 3 ostatnie zespoły, awansują 3 pierwsze.

 

Pafsen: lipa lipa :) Myślę, że gdyby meczap trwał do końca tygodnia to zwycięstwa byś nie dowiózł! Liczę na rewanż w PO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgarnąłem Lawsona. Musi pomagać od zaraz. W sumie czaiłem się na niego od kiedy usłyszałem, że trejd z NYK doszedł skutku, ale bałem się, że startować będzie tam jednak Felton. Ostatecznie, wychodzi na to, że Ray może być wytrejdowany i pierwsze skrzypce na jedynce będą dla Lawsona. Trzymam za to kciuku i liczę na kolejne jego mecze jak wczoraj.

 

Muszę przyznać, że całą swoją uwagę skupiam w tym momencie na jednej swojej drużynie, w naszej lidze. Reszta przestała się nieco liczyć (chociaż słabe wyniki też grają tam sporą rolę) i teraz naprawdę zależy mi na awansie do PO. Robię co mogę, staram się uzupełniać skład, żonglować zawodnikami a jednak ciągle coś idzie nie tak. A to blokerzy nie blokują rzutów, a to skrócony tydzień...

 

Emocjonująca rozgrywka zawsze cieszy tylko dlaczego ja ponownie znajduję się w centrum bałaganu? :) Chciałbym dla odmiany mieć już w kieszeni pewny awans i obserwować dramaty innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starm sie Dario! B "The Blade" Roy is baaaaaaack :) Co prawda 5 pkt w pierwszym meczu ale sie chlopina rozkreci... mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sytuacja zamiast się wyjaśniać - komplikuje się coraz bardziej. Ja sam miałem jeszcze o 22:30 w niedziele widoki nawet na 9-0 z Rosomakami, ale ostatecznie wygrałem jedynie symbolicznie :(

 

Zostały dwie kolejki a liga prezentuje się następująco:

11l23kp.jpg

 

Teoretycznie szanse na ostatnie miejsce awansujące do PO ma wciąż nawet aktualny numer 11. Obecna szóstka także nie może czuć się bezpiecznie. Ale sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer Greena zabił go. Bierzcie go sobie. Wykorzystałem (po raz kolejny) limit pozyskań zawodników na tydzień ale mam nadzieję, że się opłaci:

- dziwnym trafem bezpłciowy ostatnio Jordan zyskał na powrocie Kamana (zbiera i blokuje aż miło) - jego bloki i FG% mogą przeważyć szalę w wyrównanym na razie meczapie z Murzynowem,

- Foye wraz z powrotem Gordona skończył się i nie było innej opcji jak zamienić go na kogoś innego (a szkoda bo miał niesamowite ostatnio strzeleckie wieczory i bardzo pomagał mi w punktach). Nie wiem jak to wcześniej przeoczyłem, ale w Cleveland znalazłem ciekawego startera w postaci Samuelsa. Mam nadzieję, że podtrzyma formę z wczorajszego meczu i że regularne 30+ minut będzie faktem (konkurencję ma słabą).

 

PS. Chłopaki, nie komentujcie naszej sytuacji tak intensywnie bo nie nadążam z czytaniem kolejnych wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpędzony walec penetruje :D Do 9-0 zabrakło kilku trójek...Bałem się o awans do PO a teraz są nawet - przynajmniej teoretyczne - widoki na 4. miejsce!

 

Została jedna kolejka i teoretycznie nie powinienem płakać jeśli trafię znowu na Murzynowo :) Zarówno dół jak i góra są jednak na tę chwilę na tyle niestabilne, że przewidywanie składu par po prostu nie ma sensu.

 

Dario wyprzedził mnie dzisiaj z Foyem, ale po spojrzeniu na swój skład nie przychodzi mi do głowy kogo mógłbym wywalić. Chyba po raz pierwszy od dłuższego czasu jestem z niego zadowolony i do pełni szczęścia brakuje zdrowego Jacksona. Inna sprawa, że Gordon raczej na PO wróci a wtedy Foye znowu do wyrzucenia.

 

-------

 

Raczej wiemy już kto będzie w PO. Nie wiemy jeszcze kto się w 2. lidze utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dla odmiany mistrzowskim manewrem udało się wyciągnąć na 9-0:))

o ile sie nie myle, pierwsze w tym sezonie w naszej lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej Peepe olewa sobie rozgrywki. Nie wystawia składu. Ostatnia kolejka przed PO to nie usprawiedliwienie. Mam nadzieję, że tylko wczoraj zapomniał i się poprawi (chociaż analiza poprzednich tygodni wskazuje na to, że problemy z wystawianiem składu miał już wcześniej). Konsekwencje są wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cięglarzu gówno prawda co piszesz, nie wystawiłem, ponieważ miałem ciężki okres, wcześniej niemal zawsze wystawiałem kolego (może ze dwa dni się w sezonie zdarzyły). Gram już parę sezonów na sznurowadle oraz przed sznurowadłem i wiesz, że nie olewam rozgrywek. Czasem jednak są rzeczy ważniejsze w życiu i mogę te kilka dni na cały sezon nie wystawić składu.

Więc koledzy po staropolsku "nie pierdolcie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc koledzy po staropolsku "nie pierdolcie" ;)

:D

tego nie znałem

a że to mój "mentor" to popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź peepe :) Oczywiście zwracam honor. Jesteś świetnym przykładem na to jak należy reagować w tego typu sytuacjach.

 

Twoja opinia z poprzednich rozgrywek jest nieposzlakowana (tego nigdy nie kwestionowałem), ale zawsze staram się monitorować bieżącą sytuację i reagować zanim będzie za późno (tj. zanim incydent przekształci się w regułę).

 

Żeby nie pozostawić wątpliwości: w naszych ligach nie ma świętych krów, mi też zdarza się nie wystawić składu (z różnych powodów) i oczekuję, że wyrobimy sobie na tyle dużą wewnętrzną dyscyplinę, że nawet najdrobniejsze odstępstwa będą sprawnie wyłapywane (we wspólnym interesie, by jak najmniej meczapów zostało wypaczonych). Stąd już tylko jeden krok do miana najlepszych rozgrywek na świecie i statusu oficjalnego partnera Yahoo ;)

 

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stąd już tylko jeden krok do miana najlepszych rozgrywek na świecie i statusu oficjalnego partnera Yahoo ;)

Ja to myślę, że ten krok już dawno zrobiliśmy, więc cierpliwie czekajmy tylko na splendory. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że awans do PO zapewniony, teraz liczy się tylko pierwsza trójka (to czy zajmę 5 czy 8 pozycję po PO nie ma już żadnego znaczenia). W tym duchu pozyskałem Gay'a. Mam nadzieję, że wróci do akcji w przyszłym tygodniu i pomoże wygrać pierwszą rundę; z kim bym nie grał - skład będzie nielichy.

 

Liczę się z tym, że zbiorę baty od peepe i wkalkulowałem to w mojej ocenie ryzyka. Inna sprawa, że ósmej pozycji chciałbym za wszelką cenę uniknąć - od Pogromców uciekam jak najdalej (ale tutaj pomoże starcie Chickena z Rosomakami - stracić powinien co najmniej jeden z nich) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chociaż w PO się tutaj nieco postów pojawi. Zapowiada się ciekawie, już jutro poznamy pary.

 

Mnie interesują w tym momencie dwie drużyny - Murzynowo i Murzyńskie Czarnuchy - z jedną z nich najprawdopodobniej się zmierzę (zależy to i od wyników "w czubie" i dole tabeli). Pierwszego już ostatnio zmiażdżyłem więc chciałbym powtórki z rozrywki. Oby już z Gayem na pokładzie.

 

Nie wiecie jak działa drabinka PO? Czy to, że wchodzę z numerem 6 lub 7 oznacza, że przy awansie unikam konfrontacji z drużynami 1/8 i 4/5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile stattracker nie kłamie, mamy taką oto sytuację na koniec RS:

 

r0sho4.png

 

W lidze zostaje na pewno DaBulls. Spadają Chrzęszczyrzeworzyce, Fedaykin oraz Angels.

 

Pary PO raczej oczywiste więc rozpisywać się nie będę. Pittrek: drżyj ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 najlepszych od was awansuje do ekstraklasy; Zajmon i Husaria spadają z pierwszej - to pewne - ale jako że Bydgoszcz Bulls to twór po drużynie bogansa - przestający istnieć to chyba z 3 ligi do 2 awansuje wyjątkowo pierwsza 4ka? swoją drogą mocna ta 2 liga - same uznane firmy - nowi cos nie powalczyli za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż mogę rzec, Komisarzu. ZJEBAŁEŚ!! Ja sie tu staram, kombinuje żeby wprzedzić rzutem na taśmę Murzynowo (dzięki Serge Ibaka- 7 bloków:)) a Ty mi tu spadasz na 7 miejsce??!! Jak szedłem spać po meczu PHO-ORL to byleś jeszcze 6ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitrekk: rozumiem, że obawiasz się spotkania ze mną? :) Przyznam się, że wolałem grać z Murzynowem bo ich mam zbadanych. Ty jesteś dla mnie niewiadomą, do tego wyciągnąłeś Krstica. Ten tydzień pokaże, mi na razie skończył się Douglas a nadzieja na Gaya przygasa.

 

gooz: nie miałem okazji się temu przyjrzeć, ale chyba dobrze prawisz. W takim układzie jedyne możliwe zasilenie braków w 1. lidze może być z 2. ligi. Dziwnie się czuję, że to piszę bo w takim wypadku wystarczy łut szczęścia w pierwszej rundzie PO i mamy awans. Przy awansie pierwszej trójki sytuacja wyjaśniała by się dopiero dwie rundy dalej. Nie poradzimy, sytuacja wyjątkowa ale to pokazuje jak warto dbać o wyrywanie chwastów z ogródka.

 

W takim wypadku oczywiście i z 3. ligi wyżej pójdą cztery zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no coś źle policzyłeś - z 1 ligi spada 3 ostatnie druzyny; do 1 awansuja 3 najlepsze z drugiej. jako ze druzyna bogansa jest widmem to niedobor bedzie w 2 lidze - i dlatego z niej spadna umowione wczesniej 3 zespoly - ale awansuja 4 z 3iej ligi (jeden jakby na uzupelnienie bogansa). musi tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem - założyłem, że drużyna bogansa wypada poza standardową trójką, którą degradujemy. Możesz mnie spoliczkować.

 

Czyli bijemy się w PO do końca :)

 

PS. Ibaka jest niezmierny. W niedzielę 7 bloków, wczoraj 8! Maszyna, sam wygra tą kategorię. Z drugiej strony Thornton rzucił dla mnie aż 42 pkt.! Masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Bogans zachował się jak się zachował nie może uderzać w innych graczy ,a w tym konkretnym przypadku we Mnie. Zająłem 9 miejsce więc według ustaleń utrzymałem się w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięgło: nie ukrywam, że tego właśnie oczekiwałem od Ibaki - że w pojedynke wygra mi bloki :) Póki co nie zawodzi:) Do tego widzę że CP3 7 steali zarzucił:)

 

Odpowiadając na Twoje pytanie: Nie że bym się bał, ale wolałem grać z Czikenem:) Jednak nie sposób było kombinować w niedziele bo przetasowania były zarówno na górze jak i na dole tabeli:)

 

PS. z tą nadzieją na Geja to dosypałeś do pieca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt: 9. miejsce i tak gwarantuje pozostanie w lidze. Spada 10,11,12 w normalnych warunkach. Nie znam Waszej sytuacji ale 10 drużyna powinna być w takim przypadku podmieniona przez bogansa (chyba, że ten znalazł się i tak w strefie spadkowej).

 

Pitrekk: mam nadzieję, że Ibaka nieco straci na powrocie Perka. Liczę też na kolejny wstrząs mózgu u Paula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×