Skocz do zawartości
bulek

Minidraft - 2020/21

Polecane posty

Fakt, te typy są, nie wiem, czemu ich pominąłem.

Moja propozycja. Omijamy Grahama, reszta nie jest az tak strategiczna nawet na tym etapie draftu?

Druga opcja. Zacząc od momentu, od którego Graham stanowiłby roznice. Czyli wiadomo nei od wyboru KAT-a z 1 nr ale pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bulek napisał:

Fakt, te typy są, nie wiem, czemu ich pominąłem.

Moja propozycja. Omijamy Grahama, reszta nie jest az tak strategiczna nawet na tym etapie draftu?

No już ogarnięte raczej, musielibyśmy wrócić teraz przed tamten mój pick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna to zrobić mały powrót. Zmarnowalibysmy raptem kilka godzin.

Osoby, ktore by go chciały - a wiadomo, ze dysponuje sporym fpg - musiałyby sie zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się dostosuję, ale teraz chyba żeby było sprawiedliwie to każdy by musiał napisać zamiast którego swojego picku by go wziął i byśmy musieli zacząć od tego najwcześniejszego od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graham zosrtał wybrany po wyborze Bryanta i Huertera. Moizna wrocic co najuwyzej o Huertera w góre. Nie wiem, czy ktos by go wybrał przed Bryantem. Ja na pewno nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie dogadaliśmy się , że wszystko idzie dalej i lecimy z draftem dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, antek napisał:

A nie dogadaliśmy się , że wszystko idzie dalej i lecimy z draftem dalej ?

No tak mi się wydawało, ale nie chcę robić problemów nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinuje tak - jesli Warren został wybrany przed Thomasem B., nikt by nie wybrał Grahama chyba wczesniej. Pozostaje Huerter tylko i J-Rich. Pafsen by musiał napisać czy chciałby Grahama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka ankieta kto jest za tym żeby lecieć dalej ?

1. Antek

 2.cvbe

@Tocheck oraz @Pafsen

Potwierdzcie czy wybieramy dalej (tak tez wstępnie rozmawialiśmy i draft poszedł dalej).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge komisaryjnie usunac posty od pewnego momentu by nie robic bałaganu jak co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ja na głowie mam 50 lig, nie rozdwoje się, teraz mam problem z keeperem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bulek napisał:

Ja moge komisaryjnie usunac posty od pewnego momentu by nie robic bałaganu jak co....

Poczekajmy na potwierdzenie od toczka i pafsena, ale to będzie formalność i kończymy zaraz draft.

Bulek pozwól nam, draftujacym wybrać. Ja np do Ciebie nie mam pretensji że nie było tych zawodników na liście, każdy może się pomylić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuje :)

Jeszcze Pafsen bo on mogł duzo stracic wyborem J-Richa zamiast Grahama. Nie wiem, na ile duzo bo J-Rich pojdzie pewnie w gore, w przeciwienstwie do Grahama, ale 13 pick to juz nie jest lepszy od guarda Hornets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrwa kim jest ten Graham, gość waży 50 fppg, dodano mu Balla oraz Haywarda do zespołu, myślę że zrobi 40-43 do ważąc więcej. Wszyscy we czterech ustaliliśmy, że jedziemy z tematem dalej. Nie możemy karać, że cvbe się mocniej zainteresował tematem i 'wygral' Grahama. To nie jest Harden czy Doncic żeby się było o co bic.

Ps mogę wybierac ?

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bulek napisał:

teraz mam problem z keeperem... :)

Sam go tworzysz wiercąc dalej w tej dziurze :) Panowie się dogadali, nikt o tego Grahama nie ma żalu, bo i nie ma po co, a ty tworzysz jakieś wagi dla zawodników teraz (chociaż każdy sam ich wycenia po swojemu).

Daj śledzić dalej zabawę, bo o mało nie brałem w niej udziału ?

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, grajcie dalej. Mam nadzieje, ze Pafsen nie będzie miał pretensji...

P.S. matek, Ty również wyceniasz wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się zgadzam, że ogólnie to Graham w tym roku to chuj nie asset, w innej lidze mogłem go mieć 1x1 za Thybulle ale zrezygnowałem bo przy pensji 50 i dodanym Ballu na jego pozycję to on będzie po 30 pewnie kręcił :D Ale jako że mój skład i tak mi się nie podoba to mogę sobie zaczekać rok na niższą pensję Grahama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@antek jedź dalej, bez różnicy już o ile się cofniemy (ale i tak się nie będziemy cofać na 99% bo Pafsen już to przecież klepnął wcześniej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie jest informacja nt salary rookies? Bo chyba tylko to się różni od fbx z enba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×