Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga H2H

Polecane posty

W tym temacie zbieramy chętnych na rozgrywki w formule head2head. Liczba osób do ustalenia, byle parzyście :)

 

--------------------

 

Aktualna lista uczestników:

 

1. cieglo

2. Chicken

3. GRB

4. Dariomeus

5. solo

6. billypilgrim

7. POLISH MASTERY

8. goozman

9. Sarni

10. peepe

11. Andrew23

12. Trepe Trepelli

13. szogo

14. Nalesnick

15. Pafsen

16. .KB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierzesz kamandę, która nie będzie się opieprzać, to zagram se, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, uczymy się na błędach z poprzedniego sezonu i założenie jest takie, żeby ekipa była maksymalnie rzetelna. Mamy czarną listę z poprzedniego sezonu i jej zawartość do ligi wstępu mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, oczywiście, bardzo fajne to były rozgrywki rok temu, teraz będą jeszcze fajniejsze. Nad points only się zastanowię. Jeśli zrobicie rotissiere to bez namysłu. Może ja sam zresztą zrobię taką ligę, chociaż na kilka osób... małe ligi też mają urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rottisierre? Czemu nie :) Jeśli tylko uzbiera się odpowiednia ilość chętnych - jestem bardzo za. Osobiście uważam ten typ rozgrywki za najbardziej nużący, mimo dość dobrych wyników. Do przemyślenia...

 

Jedna osoba może uczestniczyć w max. 4 ligach. Zastanawiam się gdzie - po dwóch ligach sznurowadlowych i jednej e-nba - zaciągnąć się do ostatniej. Może właśnie rottisierre? Tak czy inaczej - utworzę dodatkowy temat - jeśli zbierze się parę osób to wystartujemy i w tym trybie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to im więcej osób w lidze, tym lepiej. Może być i 18, jeśli się da. Byle wszyscy się ogarniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nie widzę przeciwwskazań na większą liczbę uczestników. Chwilowo na liście jest 12 miejsc, bo to uznałem za minimum. Im więcej tym lepiej, chociaż nie sądzę by uzbierało się aż 18 osób.

 

Z drugiej strony jeszcze nie ruszyły zapisy na yahoo a u nas już 7 osób na liście.

 

Witamy mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, zeby nie bylo wiecej niz 12 osob, bo bedzie za duzy tlok. Jak bedzie wiecej chetnych to stworzmy system 2 lig. Wszyscy starzy graja w Pierwszej Lidze, a reszta w Drugiej Lidze. Po roku 2 zespoly spadaja, a dwa awansuja? Co Wy na to? Ja tak gram w Fantasy Football i zabawa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko nie sądzę, żeby udało nam się zebrać 20 osób, które będą od początku do końca w pełni zaangażowane w grę. Jeśli się uda, to czemu nie, można działać w dwóch ligach. Może by tak połączyć się z tymi Twoimi amerykańskimi cudakami, bo kilku z nich ogarnia temat, mimo tego, że działają mi na nerwy :mrgreen:

 

I memo do Cięglary - weź zrób coś z tymi buźkami: :D;) - przecież na to się patrzeć nie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - może opublikujesz gdzieś czarną listę zeszłorocznych uczestników? Każdy sobie wydrukuje i będzie mógł rzucać w nią rzutkami. Jest nas już 9, więc całkiem godnie, potrzebujemy jeszcze jednej osoby i już od biedy można naginać. Przydałaby się też zeszłoroczna klasyfikacja, bo ja na śmierć zapomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pomysły. Ale po kolei:

- ja też nie sądzę, że uzbieramy te 20 osób ale wyjście na tą okoliczność już mamy :),

- Sarni: możesz porozumieć się z osobami pokroju jahudatkam - może faktycznie dopiszą się tutaj. Faktycznie niektórzy znają się na rzeczy i nie zawodzą pod kątem zaangażowania więc sznurowadlo tylko by skorzystało,

- buźki są ok. Na początku też mnie nieco raziły, ale się przyzwyczaiłem. Tobie radzę to samo. Ale niezależnie od tego i tak sobie poszperam - może akurat znajdę jakieś inne ciekawe to podmienię,

- czarna lista jest na razie tylko do wiadomości mojej i goozmena,

- już w tym momencie jest nas 9, wiem nawet kto od zaraz mógłby być 10, ale do startu jeszcze jakiś czas - nawet zapisy jeszcze nie otwarte. Spokojnie możemy więc zaczekać na ewentualnych innych zainteresowanych,

- zeszłorocznej klasyfikacji nie pamiętam, faktycznie można gdzieś tutaj strzelić. Mistrz oczywiście zasiada w loży VIP sznurowadlo.pl (nick na pomarańczowo), ale reszty nie pamiętam. Kiedy ruszy rejestracja to i to będzie można sprawdzić na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dwa z powyższych punktów wymagają odpowiedzi. Klasyfikację już znalazłem. Wystarczy wejść na swój profil w fantasy i są zarchiwizowane ligi z wynikami. Kurde, trzeci byłem na sznurowadle :mrgreen: Drugi punkt to buźki. 6 z nich jest z dupy - to te pociągłe. Apeluję do Twojego zmysłu estetyki (kiedyś słuchałeś dobrego hip-hopu, może jakaś krztyna Ci została). :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pociągłe dają radę, ale - jak pisałem - jak znajdę czas i dobry substytut dla nich to coś pomajstruję. Dobry hh też daje radę, ale na szczęście dobra muza nie ogranicza się tylko do hh.

 

Jeszcze koledzy, z pozdrowieniami: :D:);):(:o

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jest jeszcze Avril Lavigne przecież :mrgreen: A ja nie napisałem, że dobry jest tylko hip-hop, ale że słuchałeś dobrego hip-hopu (w domyśle - jest również zły, i to duuuuuuuużo).

 

Buźki zczekałtuj sobie na e-nba choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech offtop ten zakończy premiera (niniejszym) nowego zestawu buziek ;)

 

Czy ktoś się orientuje kiedy rusza rejestracja na yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wyprosiłem. Kropla drąży skałę ;) Co do startu zapisów, to na stronie Yahoo widnieje wrzesień, więc pewnie pod koniec miesiąca będzie można się zapisywać. Możesz sobie zamówić mailową informację o starcie rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chrzęszczyrzeworzyce zgłaszają swój udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optimum to 16, bo wtedy masz pełny play-off bez jakichś z dupy wolnych losów. Ale na to raczej nie mamy co liczyć. No chyba, że się połączymy z amerykanamy od Sarnusia. Jeszcze dwa tygodnie i ruszają obozy przedsezonowe. Zaczynam czuć podniecienie :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×