Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Zakładam, że sprawdziłeś, że Tizz jest pierwszym do awansu z 3. ligi.

 

W analogicznej sytuacji w lidze 2. awans do 1. uzyska Dariomeus.

 

PS. Trepe to kobieta, tak dla jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak to będzie bo u nas awansowało 4 z miejsca ja byłem jako pierwszy jakby rezerwowy dopiero bo ktos tam dyscyplinarke w ktorejs lidze wyzej chyba dostal.

 

 

trepe trepelli dziewczyna, potwierdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, będzie nam potrzebne potwierdzone info od komisarza 3. ligi z zeszłego sezonu - wtedy nie będzie wątpliwości. Jeśli komisarzem był bulek (nie sprawdzałem) to chyba info pewne i odpowiedź już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek, bo pamietam jego sumienne komiszowanie, zresztą jest tabela w archiwum :) w naszej lidze było wszystko tip top ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, sprawdzone - jesteś w 2. lidze (za Sarniego). Następni w kolejce: El-Maniaque oraz Benon czekają na Trepe oraz Żyrasa.

 

Mamy jakieś newsy od wspomnianej dwójki? Nie ukrywam, że nie zależy mi na maksymalnym wykorzystaniu wyznaczonego okresu na potwierdzanie uczestnictwa. Jeśli wiemy na pewno, że startować nie będziemy - dajemy znać i nie wstrzymujemy ligi (a nawet lig). Ja już bym podraftował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony najlepiej poczekać z draftami maksymalnie, bo sporo się może jeszcze pozmieniać w składach. Z drugiej strony pewnie wszystkie ligi zrobią podobnie i wtedy zagęszczenie draftów może być takie że się skonczy tym czego nikt z nas nie lubi - autopick. A z trzeciej strony też bym już podraftował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to napewno jeszcze jedna osoba napewno wejdzie lige wyżej. Z Trepe to ktoś mial tu lepszy kontakt ale który to to nie pamitam :)

 

ja bym też podraftował, bo wolałbym niknac kumulacji róznych draftow acz moze nie teraz jeszcze ale nie na sam konciec z drugiej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Trepe kontaktuje się Andrew, pisałem też do niej osobiście. Czekamy.

 

Z autopsji wiem, że nie warto nadmiernie wydłużać oczekiwania na draft. Przetasowania zawodników i tak będą a umiejętność przewidywania ruchów zawodników to też część naszego rzemiosła, nieprawdaż? Myślę, że warto nagradzać to, że jesteśmy na bieżąco, czytamy newsy, potrafimy przewidzieć pewne zachowania rynku. Element niespodzianki zawsze będzie istniał, niezależnie od decyzji o terminie draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gronie drugoligowców witamy El-Maniaque. W pierwszej lidze wykruszyła się niestety Trepe. Od decyzji Żyrasa zależy czy z 3. ligi awansuje dodatkowo Benon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre info dla Benona....

W imieniu Żyrasa: w tym roku nie zagram.

 

Powoli nam się składy krystalizują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy jasność:

- Benon wchodzi za Żyrasa

- Dario (to już pisałem w wątku 1. ligowym) wchodzi za Trepe

 

Składy 1. oraz 2. ligi mamy zamknięte, można umawiać się na draft. Ligę założę do końca tygodnia, namiary na nią prześlę w pw na forum.

 

Czekamy na propozycje terminu draftu. Z mojej strony może to być każdy dzień po 22:00, w poniedziałki, wtorki, środy mogę zaczynać już o 20:00.

 

PS. Liga utworzona, namiary wysłane na pw. Czekam na załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo cieglo

 

There was a problem

There is not room in this league if all teams from last year return. To join, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning. (Error #638)

 

hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam error, próbowałem też w innej lidze i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na propozycje terminu draftu. Z mojej strony może to być każdy dzień po 22:00, w poniedziałki, wtorki, środy mogę zaczynać już o 20:00.

 

Bardzo bym prosił nie 20 grudnia. Wtedy o 21.00 mam już zaklepany jeden draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o draft to wieczorami sie dostosuje o ile nei bedzie mi kolidowal z innymi draftami. Na chwile obecna niestety jeszce zadnych ustalen nie znam. Mozna przyjac ze kazdy dzien/godzina odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej to samo :D

 

Jeśli chodzi o draft to mi by najbardziej pasowało jeszcze przed 20-tym zrobić, bo w kilku innych ligach też się drafty online zapowiadają i wszyscy chcą tuż przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nową ligę, problematyczną skasowałem. Nowe namiary - ponownie - na pw. Próbujcie i powiadamiajcie w razie problemów.

 

Draft proponuję w tygodniu 12-16 grudnia. Co powiecie na wtorek 13go?

 

cieglo: TAK (godzina 20:00 wzwyż)

theo: TAK (21:00)

bulek: TAK (21:00 wzwyż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o lige to I'm in (dzieki cieglo za poprawke i namiary) ale niech ktos mi potwierdzi dla pewnosci czy mnie tam widac.

 

co do draftu, od poniedzialku do czwartku wlacznie luz, niedziela ewentualnie ale nie za późno.

co do godzin to poczekam na propozycje i jakos to dogadamy mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy mały trzon. Zaproponowałem 13.12.2011 (wtorek). Na podstawie wypowiedzi mamy:

 

cieglo: TAK (godzina 20:00 wzwyż)

theo: TAK (21:00)

bulek: TAK (21:00 wzwyż)

Tizz: TAK

Szogo: TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×