Skocz do zawartości
goozman

[2023/2024] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

Czy uklad rosteru (PG, G…etc) z 5 x BN jest na kazdym poziomie ligi identyczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim,

 

Kiedys dostalem link do Waszego forum bo gralem pare lat w fantasy h2h, pozniej z roznych przyczyn mialem przerwe, ale chcialbym wrocic do gry (niestety moje konto na yahoo wygaslo i musialem zalozyc nowe).

 

Jesli macie jakies miejsce w lidze h2h to bylbym chetny na start w rozgrywkach.

 

Dzieki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kozi Knicks napisał:

Czesc wszystkim,

 

Kiedys dostalem link do Waszego forum bo gralem pare lat w fantasy h2h, pozniej z roznych przyczyn mialem przerwe, ale chcialbym wrocic do gry (niestety moje konto na yahoo wygaslo i musialem zalozyc nowe).

 

Jesli macie jakies miejsce w lidze h2h to bylbym chetny na start w rozgrywkach.

 

Dzieki, pozdrawiam.

ligi muszą być parzyste - teoretycznie brakuje dwóch osób do kompletu w lidze 3A - ale ta liga dzisiaj draftuje i musiałby się znaleźć ktoś chętny maxymalnie do 18ej @Buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

ligi muszą być parzyste - teoretycznie brakuje dwóch osób do kompletu w lidze 3A - ale ta liga dzisiaj draftuje i musiałby się znaleźć ktoś chętny maxymalnie do 18ej @Buu

Jestem, zagram.

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy w kazdej lidze jest tylko jeden Spot IL i w kazdej brak +IL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Hellboy napisał:

Jeszcze jedno pytanie, czy w kazdej lidze jest tylko jeden Spot IL i w kazdej brak +IL?

tak, IL+ wprowadziliśmy tylko w ligach budżetowych, gdzie gramy po 16u lub 18u wiec jest większa bieda na FA. przy ligach 12-osobowych FA jest zbyt bogate na kolejne ułatwienia

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, moze ktos sie orientuje.

Chodzi o ten turniej podczas sezonu. Czy to ma jakies przelozenie na yahoo, czy ten turniej oznacza przerwe w rozgrywkach fantasy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlem cos takiego, moze komus sie przyda:

Jak każdy szanujący się turniej, podzielony będzie on na fazę grupową i pucharową. Zarówno mecze fazy grupowej, jak i pucharowej, będą po prostu meczami sezonu regularnego. Będą to więc mecze o podwójnym znaczeniu – ważne dla układu tabeli, ale też ze względu na turniej. W każdej z grup znajdzie się 5 drużyn, w której każda z każdą rozegra po jednym meczu. Mecze fazy grupowej turnieju odbywać będą się we wtorki i piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×