Skocz do zawartości
goozman

[2023/24] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

2 godziny temu, Kemp40 napisał:

Chętnie dołączę 

super, czekamy więc na jeszcze jedną / max 2 osoby i domykamy ligi w składach 18-osobowych - więc będzie niezła jazda :)

@barcelowicz i @ernie9005 wy jeszcze w zawieszeniu bo czekamy na potwierdzenie / rezygnację @bulls4ever ale na pewno zagracie
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy ogarnąć ewentualne przeniesienia - @Martaki nie będzie w stanie draftować w 2B (22.10). @Pafsen musi dać znać czy uda się w jednej z lig, bo ma zaznaczone "nie" dla 22.10 (draft 2B) i 16.10 (draft 2A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dałem naszym kilka dni. Jutro lub we wtorek dam znać, czy 16.10 potwierdzony i będziemy działać 👍🏻

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Feral777 napisał:

Musimy ogarnąć ewentualne przeniesienia - @Martaki nie będzie w stanie draftować w 2B (22.10). @Pafsen musi dać znać czy uda się w jednej z lig, bo ma zaznaczone "nie" dla 22.10 (draft 2B) i 16.10 (draft 2A).

Poszlo info na priv

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 10/7/2023 at 2:50 PM, goozman said:

gdyby pojawił się jeszcze jeden chętny to moglibyście dołaczyć do ligi 2B (draft 22.10 o 21)

Witam, jak jest jeszcze szansa zagrać to jestem chętny. Dużo działo się w życiu prywatnym i wyleciała z głowy liga fantasy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gawron napisał:

Witam, jak jest jeszcze szansa zagrać to jestem chętny. Dużo działo się w życiu prywatnym i wyleciała z głowy liga fantasy ;) 

Z tego co kojarzę to twój zeszłoroczny zespół to Grimbsy Golden Hawks i ze względu na nieaktywność dostałeś bana na ten sezon.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Feral777 said:

Z tego co kojarzę to twój zeszłoroczny zespół to Grimbsy Golden Hawks i ze względu na nieaktywność dostałeś bana na ten sezon.

Ok spoko jak są takie zasady to luz 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×