Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2023/24

Polecane posty

Dnia 26.02.2024 o 10:57, gliwice_bandits napisał:

Ło Panie ale ostatnia kolejka to będzie bitwa :) o miejsce 8 :)

a ostrzegałem na czacie na yahoo żeby się bardziej martwić o pozostanie w I lidze! ostatecznie Revenge of the bats. żegnają się z ekstraklasą a utrzymanie rzutem na taśmę zdobywa @wooden. @killer7 zdobywa w ostatniej kolejce możliwość zawalczenia z liderem sezonu zasadniczego @JacOps. @kubac wypada z PO ale zostaje na najwyższym stopniu sznurówkowych rozgrywek.

mnie natrafienie na początek PO na 6 mistrza (4 po kolei) @Diga też nie napawa zbytnim optymizmem ale w tej kolejce mam jeszcze w miarę fajny schedule więc spróbuję zrobić niespodziankę :P za tydzień bedzie dużo gorzej z tego co widzę i bedę łatwym kąskiem dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2024 o 14:50, goozman napisał:

mnie natrafienie na początek PO na 6 mistrza (4 po kolei) @Diga też nie napawa zbytnim optymizmem ale w tej kolejce mam jeszcze w miarę fajny schedule więc spróbuję zrobić niespodziankę :P za tydzień bedzie dużo gorzej z tego co widzę i bedę łatwym kąskiem dla każdego

jeśli po Maxeyu wypadnie mi dzisiaj jeszcze Edwards zgłaszam @Dig do płokułatuły fantasy za używanie laleczek voodoo w rozgrywkach H2H...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że niedzielny wieczór spędziłem na przegladaniu statów w pojedynkach na naszym drzewku i np. gamewinner Irvinga z Nuggets to był tylko przerywnik w głównym daniu :) nasze ligi też piszą fajne historie jak np. odegranie się @L.TM2 za zeszłoroczny półfinał z @Dig i tym samym zatrzymanie rekordowej passy 4 mistrzostw po kolei - osiągnięcia raczej nie do pobicia. tym razem to @L.TM2 będzie miał okazję zatrzymać @mac w drugiej z kolei próbie zdobycia złota w tej lidze. trzeba przyznać, że świetny debiutant i najlepszy po sezonie regularnym @JacOps był naprawdę blisko i sezon  @mac uratowany został dzięki monster-game Victora W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@L.TM2 nowym mistrzem rozgrywek H2H budżetowego na sznurku! trzeba przyznać, że forma na playoffy dopisała a liczbami z ostatnich dwóch kolejek rozjechałby każdego. @mac znowu musi zadowolić się srebrem a brąz dla debiutanta / mistrza regulara - @JacOps. co ciekawe aż cztery drużyny  pojawiły się w czołowej piątce drugi sezon z kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozsypał mi się trochę skład przed PO, wypadli wysocy dający zbiórki i bloki, wpierw Randle, potem Okongwu i Poetl. Jeszcze ćwierćfinał udało się wygrać, ale potem drabinka tak się ułożyła. że przyszły dwie porażki. W półfinale było blisko, ale moi gracze akurat zanotowali gorszy tydzień w FT i do tego u  @L.TM2 raz Giannis został na IL, a raz nie zagrał i przegrana w FT stała się faktem. Mecz o trzecie miejsce, to już bardzo słaby tydzień i tak sezon zakończyłem tylko czwartym miejscem. 

Gratulacje za mistrzostwo dla @L.TM2 i dla pozostałych medalistów @mac oraz @JacOps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×