Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2023/2024] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

20 minut temu, zmijor napisał:

Czyli na telefonie sprawdzajac w apce jest limit 5 zmian zawodnikow dla naszej ligi widoczny tak?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, goozman napisał:

to sprawdziłem od razu, macie:

Max Acquisitions per Week:    5

Dzieki za szybkie sprawdzenie 👍 wolalem sie upewnic bo na stronce faktycznie tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na bank bylo na stronie info... Zaraz nad skladem. Czyli teraz bedzie blok po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Pafsen napisał:

Kiedys na bank bylo na stronie info... Zaraz nad skladem. Czyli teraz bedzie blok po prostu?

wyszukałem gdzieś w zapytaniach na yahoo że to odliczanie rusza wraz ze startem sezonu - także jutro/pojutrze będziemy wiedzieć jak jest
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie patrzylem na ustawienia ligi i widze, ze nasza liga konczy sezon zasadniczy 3 marca a playoff 24 marca. To jest niepoprawny setup, zupelnie inaczej niz w poprzednich sezonach. Dlaczego tracimy 3 tygodnie gry? Przeciez sezon zasadniczy NBA konczy sie 14 kwietnia. Powinnismy grac sezon zasadniczy do 24 marca a playoffy konczyc 14 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zmijor napisał:

Wlasnie patrzylem na ustawienia ligi i widze, ze nasza liga konczy sezon zasadniczy 3 marca a playoff 24 marca. To jest niepoprawny setup, zupelnie inaczej niz w poprzednich sezonach. Dlaczego tracimy 3 tygodnie gry? Przeciez sezon zasadniczy NBA konczy sie 14 kwietnia. Powinnismy grac sezon zasadniczy do 24 marca a playoffy konczyc 14 kwietnia.

wszystkie ligi u nas w drzewku tak mają ustawione, było to dyskutowane - no i takie rzeczy to się sprawdza przed draftem :)

w zeszłym sezonie było podobnie:

  8 teams - Week 19, 20 and 21 (ends Sunday, Mar 19)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Goozman przyznaje racje faktycznie w zeszlym roku juz byl sezon skrocony i teraz jest tak samo ustawione. Poprostu tak duzo sezonow juz tutaj rozegralem na Sznurowadle i zawsze gralismy do konca sezonu zasadniczego, ze juz jakos z przyzwyczajenia myslalem ze jest tak samo. Nie bylo tematu ;))) Pzdr

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zmijor napisał:

Ok Goozman przyznaje racje faktycznie w zeszlym roku juz byl sezon skrocony i teraz jest tak samo ustawione. Poprostu tak duzo sezonow juz tutaj rozegralem na Sznurowadle i zawsze gralismy do konca sezonu zasadniczego, ze juz jakos z przyzwyczajenia myslalem ze jest tak samo. Nie bylo tematu ;))) Pzdr

osobiście też wolałbym grać dłużej regulara ale polityka kadrowa zespołów NBA pod koniec sezonu zmusiła nas do skrócenia tego etapu rozgrywek, żeby sensownie co do obsady składów wyglądały ostatnie tygodnie PO. może nowe wymagania co do ilości rozegranych gier do załapania się do najważniejszych nagród w NBA coś w tym zmieni i będziemy mogli wydłużyć to nieco w przyszłym sezonie ale fajerwerków w tym temacie bym się nie spodziewał ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientujecie się jak ma wyglądać pojedynek w 7 tygodniu (04-10 grudnia)? Wtedy odbywa się koncowka in-season tournament w nba i jest bardzo ograniczona ilość meczy. Czy ten pojedynek będzie poprostu remisem 0-0 bez uwzględnienia meczy danych zawodników wogole, czy może będą uwzględniane statystyki z meczów w in-season tournament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zmijor napisał:

Hej, orientujecie się jak ma wyglądać pojedynek w 7 tygodniu (04-10 grudnia)? Wtedy odbywa się koncowka in-season tournament w nba i jest bardzo ograniczona ilość meczy. Czy ten pojedynek będzie poprostu remisem 0-0 bez uwzględnienia meczy danych zawodników wogole, czy może będą uwzględniane statystyki z meczów w in-season tournament?

też chciałbym to wiedzieć - pełny schedule będzie znany po jutrzejszych meczach, wypada poczekać co wymyśli NBA - chyba inne zespoły też będą coś grać - ale gdy wyjdzie nawet po 2 mecze na team to yahoo powinno ten 7 tydzień połączyć z 6ym bądź 8ym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas liczą się mecze od poniedziałku do piątku, sobotni finał już nie, a w niedzielę nikt nie gra.

 

Games played in the first and second rounds of the Knockout Rounds (i.e., Quarterfinals and Semifinals, respectively) will count as Regular Season games for all purposes.  The Championship will not be counted as a Regular Season game (e.g., such game would not count toward a team’s Regular Season record and a player’s or team’s performance in such game would not count towards Regular Season statistics).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dig napisał:

U nas liczą się mecze od poniedziałku do piątku, sobotni finał już nie, a w niedzielę nikt nie gra.

 

Games played in the first and second rounds of the Knockout Rounds (i.e., Quarterfinals and Semifinals, respectively) will count as Regular Season games for all purposes.  The Championship will not be counted as a Regular Season game (e.g., such game would not count toward a team’s Regular Season record and a player’s or team’s performance in such game would not count towards Regular Season statistics).

Ok ale to jedynie wyjasnia kwestie tego jak licza sie mecze w in-season tournament do ogolnej klasyfikacji NBA. Natomiast kwestia przelozenia tych meczy na fantasy jest wciaz dosc niejasna, bo przeciez bedzie wtedy grala ograniczona ilosc zespolow NBA co przelozyc sie moze na to, ze jesli ktos w fantasy ma wiecej "szczescia" i wiecej zawodnikow w takich druzynach to bedzie na duzo lepszej pozycji. Ciekawe jak to rozwiaza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dig napisał:

Wszystkie drużyny NBA grają po 2 mecze w następnym tygodniu, nie wliczając sobotniego finału, więc dla każdego będzie tak samo.

No i git, dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze trochę popłakać to mi przejdzie 😉. Tym razem nie odpadłem jak byłem w sezonie zasadniczym 1 z ósmą drużyną, ale teraz odjebałem w finale i nie wystawiłem składu na poniedziałek - ja z tej 2 ligi to chyba nigdy nie wyjdę.
(w innej lidze oczywiście wszystko miałem ustawione - chyba za stary się jestem albo robię się nieogarnięty).
21 tygodniu do kosza :D.

Pozdrawiam miłego dnia. :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bajeczny napisał:

Chyba widzę swój błąd merytoryczny - z 2 Lig awansują 1 i 2 miejsca? @goozman

tak - finałowa dwójka awansuje - także witam w ekstraklasie w kolejnym sezonie! :)

swoją drogą brawo dla Was (+
lukasz1906) za dowiezienie do finału najlepszego duetu po regularce! rzadko się to zdarza w ligach, które obserwuję / gram

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×