Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IIA Liga - 23/24

Polecane posty

Skład ligi po rozlosowaniu prezentuję się następująco:

Krojo85
Sawman
Buu
jordan20
pokor88
matek
Pafsen
kobe26
Musiek_
Dariomeus (ż)
JBL
8.sierpnia
bulls4ever
Lew

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy, natomiast ? (zależy ile ostatecznie drużyn będzie liczyła liga) najsłabszych czeka spadek do III ligi (zakładając, że za rok powstanie). 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiem:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja drużyna w fantasy to okoliczny element. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jordan20 napisał:

ja nie zagram jesli nie bedzie conajmniej 14 druzyn. nie sprawia mi frajdy gra w 12 druzyn

Serio teraz się obudziłeś, że gramy tutaj w 12?

12 to minimalna liczba drużyn, jak nagle zaczną się zgłaszać nowi chętni to może być ich więcej, ale tego nie jestem ci w stanie zagwarantować, więc potwierdź czy rezygnujesz żeby nie blokować miejsca komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie minimum 14 osob-rezygnuje lub prosze od przeniesenie do ligi gdzie jest tyle osob.

jak nie ma,to nie zagram. nie ma problemu i nie bede nikomu blokowal miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tutaj rookie więc nie chcę się wpychać (tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem), ale jak nie ma chętnych i mnie pokierujesz to mogę ogarnać 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, JBL napisał:

ja jestem tutaj rookie więc nie chcę się wpychać (tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem), ale jak nie ma chętnych i mnie pokierujesz to mogę ogarnać 

dasz radę samodzielnie założyć ligę? Spróbuj, jeśli chodzi o ustawienia to wzoruj się na I lidze: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/90923/settings

jak Ci się uda utworzyć ligę to podeślij mi link i zweryfikuję czy wszystko jest dobrze :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zaraz to ogarnę - wysłałem Ci tylko jedno pytanie na PRIV odnośnie draftu.

no i jeszcze jedna sprawa, jeśli jordan nie gra, to jest nas 11. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem - kolega kapitan planeta się musi wypowiedzieć. A chcesz grać w obu? Ja wysłałem pw do 13 ludzi, licząc Jordana ale jak ani on ani ty nie zagracie to z kolei mamy znów 11 tylko 

 

jak będzie trzeba to mogę usunąć twoja ekipę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, JBL napisał:

To nie wiem - kolega kapitan planeta się musi wypowiedzieć. A chcesz grać w obu? Ja wysłałem pw do 13 ludzi, licząc Jordana ale jak ani on ani ty nie zagracie to z kolei mamy znów 11 tylko  

 

jak będzie trzeba to mogę usunąć twoja ekipę 

@TOMAZET gra w wyższej lidze, możesz spokojnie usunąć jego zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, to sytuacja wygląda taka, mamy 11 zawodników. z listy powyżej, powinno być 12, nawet bez Jordana, który już mówił, że nie zagra. 

niestety cześć z Was ma inne loginy / teamy niż tutaj napisane,  także nie jestem w stanie powiedzieć kto się nie zgłosił jeszcze. proszę tę osobą o szybką akcję. strzelam że to @pokor88 albo @Pafsen [obaj nie odczytali PW]. 

26_capture120.jpg

natomiast w ankiecie głos oddało raptem 4 użytkowników. dobrze by było, żebyście się wypowiedzieli, bo wg mnie obecność na drafcie jest obowiązkowa. 

na tę chwilę (ok dla tych 4 osób) terminy są takie:

15.10.2023 (ndz) 20:00    17.10.2023 (wt) 21:00    18.10.2023 (śr) 21:00

Edytowano przez JBL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JBL mamy jakiś powód dlaczego tylko 4 daty są w ankiecie ?

Musimy się sprężyć i ustalić -> narazie 15.10.2023 Niedziela prowadzi w ankiecie.

Mam tylko wniosek racjonalizatorski, żeby przesunąć na 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zarejestrowałem juz wczesniej a teraz zagłosowałem w ankiecie. Akurat nd mi nie pasuje niestety :( I podczepiam sie pod pytanie @Buu - dlaczego tylko 5 dat jest w ankiecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem bodajże 6 opcje , dwie już odpadły. Nie chce dawać miliona propozycji tylko w miarę szybko to ogarnąć. Ndz 21;00 dla mnie jest ok. Jak wszyscy by zagłosowali to możemy coś z tym później zrobić jeśli by nie było zgody itp. Albo dwa terminy byłyby gora. Ja się generalnie dopasuje. Jedynie mi piątki i poniedziałki nie pasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po waszych glosach juz nie ma opcji z zaproponowanych wstepnie, ktora by wszystkim pasowala. 

generalnie najlepiej byoby to ogarnac do konca nastepnego tygodnia mysle, niech bedzie ze 21:00 to standardowa godzina, to zostaje wybrac:

 

wt, sroda, czwartek, sobota, ndz 21? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 12 osob! 
sklad zamknięty . Pozostaje draft. Czy pasuje każdemu sobota (21.10) 21:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki - ale mam prośbę o odniesienie do nowej. zaktualizowałem daty, bo większość z poprzednich była zavetowana przez przynajmniej jedną osobę.

mam nadzieję, że któraś z tych dostanie 100%. jeśli nie, będziemy musieli negocjować jeśli będą tylko pojedyncze głosy na nie. 

 

https://framadate.org/f7IISeq9CJ525Ri3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ma opcji wt/sr przyszly tydzien? Ja niestety we czwartek wyjezdzam i tylko ew. czwartek wieczor (z telefonu) wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W równoległej lidze Roto IIB chcemy zrobić draft 17.10 o 21:00. Jednemu z nas ten termin nie pasuje. Czy ktoś byłby chętny na zmianę ligi i może 17.10 wziąć udział w drafcie? Zrobilibyśmy zamianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×