Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IIA Liga - 23/24

Polecane posty

cześć wszystkim, info do Lewa wysłane. 

@jordan20 potwierdź proszę asap czy teraz grasz i dodaj się do ligi.

 

odnośnie pytań o ankietę Pafsen - wcześniejsze dni zostały już przegłosowane w pierwotnej ankiecie jako niepasujące. 

wszystkim poza jednej osobie @Musiek_ pasuje czwartek o 21:00. myślę, że musimy dążyć do tego terminu. (zobaczymy tylko czy Lew i Jordan mogą). czy @Musiek_ możesz ewentualnie przemyśleć ten czwartek? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mSala napisał:

Cześć.

W równoległej lidze Roto IIB chcemy zrobić draft 17.10 o 21:00. Jednemu z nas ten termin nie pasuje. Czy ktoś byłby chętny na zmianę ligi i może 17.10 wziąć udział w drafcie? Zrobilibyśmy zamianę. 

Dla mnie idealnie :) Tutaj nie bardzo mozemy zgrac terminy - tzn ja chyba jestem zawalidrogą...

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje mi się draft w budżetówce roto 2 w 19 osób i na razie tylko jednej osobie ten termin nie odpowiada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że jest opcja przesunąć draft na wcześniejszą godzinę to bym ogarnął tutaj ważniejsze picki, a resztę bym zrobił równocześnie z drugim draftem aukcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JBL napisał:

cześć wszystkim, info do Lewa wysłane. 

@jordan20 potwierdź proszę asap czy teraz grasz i dodaj się do ligi. 

 

odnośnie pytań o ankietę Pafsen - wcześniejsze dni zostały już przegłosowane w pierwotnej ankiecie jako niepasujące. 

wszystkim poza jednej osobie @Musiek_ pasuje czwartek o 21:00. myślę, że musimy dążyć do tego terminu. (zobaczymy tylko czy Lew i Jordan mogą). czy @Musiek_ możesz ewentualnie przemyśleć ten czwartek? 

 

w 14 osob zagram. poprosze o zaproszenei do ligi.

co do terminu,to sie dostosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czwartek o 20:00? Wszystkie inne daty maja dużo więcej głosów na nie. Myśle ze musimy w to pójść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie Musiek dopiero co prosił o to, żeby był wcześniej, staram się jakoś to pogodzić, bo czasu mało zostało. 

 

drugi termin jaki się wyłania to niedziela 21:00, ale wtedy @Buu oraz @bulls4ever i @Kemp40 znowu nie mogą więc dopasować by się musiał 3 osoby nie jedna. 

 

brakuje nam jeszcze chyba Lewa w lidze, ale wysłałem przypominajkę, byłbym za tym, żeby trzyma się tego czwartku a kto absolutnie nie może musi coś sobie wymyślić (zastępstwo / autopicki). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra w drugiej lidze po następnych głosach wychodzi na to że draft to czwartek 20:00 więc tutaj nie zmieniajmy i ustalmy jak było czyli czwartek 21:00 i ja już sobie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, JBL napisał:

no własnie Musiek dopiero co prosił o to, żeby był wcześniej, staram się jakoś to pogodzić, bo czasu mało zostało. 

 

drugi termin jaki się wyłania to niedziela 21:00, ale wtedy @Buu oraz @bulls4ever i @Kemp40 znowu nie mogą więc dopasować by się musiał 3 osoby nie jedna. 

 

brakuje nam jeszcze chyba Lewa w lidze, ale wysłałem przypominajkę, byłbym za tym, żeby trzyma się tego czwartku a kto absolutnie nie może musi coś sobie wymyślić (zastępstwo / autopicki). 

Jestem, sorry za poślizg, ale musiałem hasła ogarnąć bo powiadomień nie dostawałem. Jestem w lidze "BC Dzidzia". Data draftu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy 14 osób. dzięki. 

 

DRAFT CZWARTEK 19.10.2023 o 21:00!!!

 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KapitanPlaneta pytanko, mamy jakieś house rules odnośnie kolejności w drafcie ?

@JBL chciał dobrze - i dać czas na przygotowanie wszyskich do draftu. 

Z tego co pamietam zawsze kolejność była generowana w momencie uruchomienia draftu czyli 30 minut przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się głosy sprzeciwu, a ja tego podejścia wcześniej nie zweryfikowałem, więc uznajmy, że tego nie było.

zmieniłem ustawienie na "zwykłe", będzie kolejność widoczna 30 min przed. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

draft poszedł sprawnie, powodzenia wszystkim. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×