Rigel 0 Posted December 11, 2011 Oto skład ligi zwanej w skrócie FPY#2 Ligę założe w najbliższym czasie i porozsyłam wszystkim zainteresowanym dane. 1 . ptb 2. piotreksuper 3. Rigel 4. PiotrekA 5. swir.lb 6. Musli 7. PeLe 8. Kraso 9. tomalaobi 10. bulek 11. Grucha55 Czy mam rozumieć, że jest to zarazem kolejność w drafcie, czy będzie jakieś losowanie miejsc? Poza tym proszę o wypowiedzi na temat terminu draftu. Share this post Link to post Share on other sites
Grucha55 0 Posted December 11, 2011 Witam Wszystkich. Z mojej strony będzie to pierwszy występ w jakiejkolwiek lidze fantasy (jeszcze zamierzam w tym roku grać na aplikacji na facebooku) więc proszę o wyrozumiałość, mogę mieć też jakieś pytania. Pozdrawiam Wszystkich i życzę powodzenia w grze. Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted December 11, 2011 Każdy kiedyś zaczynał, także pytaj śmiało Draft jest online, także aplikacja yahoo wylosuje kolejność przed samym draftem. Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 12, 2011 Liga założona, dane do logowania rozesłane. Proszę jak najszybciej dołączyć do ligi i określić, jaki termin draftu najbardziej wam odpowiada. Wstępnie ustawiłem poniedziałek, 19.12, godz. 21:30 Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 12, 2011 pasuje mi ten termin. a ile średnio trwa taki draft?? około 45 minut, może?? Share this post Link to post Share on other sites
Grucha55 0 Posted December 12, 2011 poniedziałek, 19.12, godz. 21:30 odpowiada mi Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted December 12, 2011 PeLe: przy takiej ilości drużyn to na pewno powyżej 1h, może 1,5h. Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted December 12, 2011 powiedzcie mi czy jest możliwość przesunięcia draftu o godzine. W poniedziałki gram baskety od 20.30 i o dziesiątej kończe, więc pojawiłbym się na czas. Nie chciałbym opuszczać treningu, no ale jak będzie trzeba to się dostosuję Share this post Link to post Share on other sites
pdxpl 1 Posted December 12, 2011 19.XII- jestem na tak, godz. kazda po 19 bedzie ok Share this post Link to post Share on other sites
Kraso 0 Posted December 13, 2011 Czy przesunięcie na wtorek, 20.12 będzie dużym problemem? Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 13, 2011 Dla mnie nie, a dla reszty? Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted December 13, 2011 ale na minimum 20.30 Share this post Link to post Share on other sites
piotreksuper 6 Posted December 13, 2011 dla mnie też nie Share this post Link to post Share on other sites
Grucha55 0 Posted December 13, 2011 Dla mnie każdy wieczór pon - czw pasuje. Share this post Link to post Share on other sites
swir.lb 0 Posted December 14, 2011 wtorek mam trening czyli od 21 dopiero mi pasuje co do innych dni (pon-czw) to raczej mi pasuje byle godziny nie były młode - nie wcześniej niż 20 Share this post Link to post Share on other sites
Kraso 0 Posted December 14, 2011 Z tego co widzę, wtorek 21.00 pasowałoby większości. Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 14, 2011 OK, zmieniam na wtorek, 20.12, godz. 21:15 Tylko nie wszyscy jeszcze się zalogowali do ligi. NIe odkładajcie tego na ostatnią chwilę Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 16, 2011 mi wtorek też pasi. Godz też. Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 16, 2011 heheh a się wypowiedziałem, niczym mistrz mowy polskiej np jak Gregory Lato lub Franz Smuda. Reasumując wtorek wieczór pasuje mi. Czy to będzie 20, czy 20:30, czy 21, czy 21.30 nie ma znaczenia Pasuje Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted December 19, 2011 Jednak nie pasuje, wypadło mi coś. Cóż, jedną lige muszę widać odpuścić, autopick mi wybierze gówno, a własna lista da niewele nie znając innych wyborów. Share this post Link to post Share on other sites
PiotrekA 0 Posted December 19, 2011 Nie dałoby rady chociaż 15 min wcześniej? Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 19, 2011 Cóż, jedną lige muszę widać odpuścić, autopick mi wybierze gówno, a własna lista da niewele nie znając innych wyborów. Czyli co, rezygnujesz całkowicie z gry? A może jednak zagrasz, nawet z autopickiem? Nie wiem, czy znasz historię Divaca z e-nba? Parę lat temu w jednej z tamtejszych lig zgłosił się gracz o nicku Divac. Założył drużynę, po czym... zgubił czy zapomniał hasła i przez cały sezon nie zalogował się ani razu. Nawet nie ustawił swojego rankingu. O swojej drużynie i zawodnikach dowiadywał się na forum System wybrał mu zawodników, system ustawił mu skład na pozycjach i przez cały sezon grał tym samym składem... I co? I gość WYGRAŁ LIGĘ :! Farta musiał mieć nieziemskiego, że dostał akurat takich zawodników, że obstawione były wszystkie pozycje, i żaden nie skontuzjował się w trakcie sezonu, ale fakt jest faktem, że okazał się najlepszy. Może więc nie warto od razu rezygnować? Nie dałoby rady chociaż 15 min wcześniej? Mogę ostatecznie przesunąć na godzinę 21:00, tylko mam nadzieję, że wszyscy się dowiedzą o takiej zmianie w ostatniej chwili. Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted December 19, 2011 To już chyba lepiej, żebyś bulek się wycofał niż grał autowybranym składem, no chyba, że czujesz się drugim Divac'em ^^ Szkoda, pewnie teraz ciężko by było na inny termin draft przełożyć, choć np. mnie to wieczorem każdy dzień pasuje. Share this post Link to post Share on other sites