Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Mi zupełnie nie pasuje ;( Jakoś koło czwartku-piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może skorzystamy z tej stronki gdzie każdy wpisze odpowiadające sobie terminy. Już zapomniałem jaki to adres ale może ktoś mnie oświeci ;). Mi pasuje od niedzieli do czwartku po 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi sie, ze 9 pazdziernika to jednak zbyt wczesnie. Biorac pod uwage, ze sezon rusza 30 pazdziernika i w miedzy czasie bedzie jeszcze sporo meczy preseason, to szkoda byloby zeby ktos wzial zawodnika ktory nabawi sie kontuzji jeszcze przed sezonem (patrz np. sytuacja Blaka Griffina z przed kilku sezonow). W zwiazku z tym proponuje przesuniecie terminu draftu jak najblizej terminu rozpoczecia sezonu NBA, a przynajmniej przesuniecie terminu o tydzien do przodu, czyli nie wczesniej niz 16 pazdziernika.

 

Mnie ogolnie pasuje praktycznie kazdy dzien w tygodniu (bez weekendu) po godzinie 21.

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jak gramy w jednej lidze - można wydziwiać. Jeśli lig jest więcej - trzeba realizować drafty już teraz. Sytuacja jest dynamiczna, kontuzje mogą wpaść w ostatnim dniu preseason i zawsze będą tego typu rozterki.

 

Moim zdaniem zabierajmy się za draft jak najszybciej. Przecież nikt w takiej sytuacji nie ma przewagi a nieprzewidywalność to zmartwienie każdego w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszymi datami w sumie bylo by cos 22-23 pazdziernika godzina 20-21.

badz cos w polowie pazdziernika, 16 powiedzmy.

 

faktycznie 9 to dosc wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze brakuje jednej osoby. Kto to taki?

 

Poza tym zaktualizujcie nazwy swoich drużyn w profilu bo 3 nie udało mi się rozszyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i trzecia liga prawdopodobnie draftuje 17-ego, więc może my też? Nie będzie zgapiania od innych lig przynajmniej, jeśli chodzi o wybory i będzie można ucziciwie porównywac drafty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jewsli chodzi o piatki i soboty to zadne nie wchodza w gre w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, umówmy się więc, że do listy opcji dostępnych w ankiecie dodajemy także dodatkowy tydzień - zaktualizowana ankieta jest tutaj: http://doodle.com/wuuussrkqwztq9tg? . Dodatkowo usunąłem opcję piątkową - dostępne są tylko dni poniedziałek - czwartek. Wpisujcie WSZYSTKIE opcje, które są dla Was dogodne a podsumowanie wskaże, która z nich jest najlepsza.

 

Uwaga: od tego momentu będę honorował jedynie wynik głosowania w w/w ankiecie i na tej podstawie ogłoszę termin draftu. W ten sposób najszybciej znajdziemy kompromis. Do tej pory wypowiedziało się raptem 4 (!) osoby co jest dla mnie niezrozumiałe, szczególnie, że brak tam głosów osób, które wypowiadają się na forum. Oczekuję, że swoje typy wskaże reszta. W przeciwnym wypadku nie będziemy się na nią oglądać. Przerzucanie się terminami na forum nie ma większego sensu.

 

Poniedziałek 15.10 to też średnio szczęśliwa data - wtedy wypada też draft w lidze fp na sznurówce. Tak czy inaczej opcję ująłem w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może by jeszcze dołożyć kolejny tydzień? Bo póki co w żadnym terminie nie ma wszystkich, a dopiero połowa się wypowiedziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ponad tydzień do pierwszego tygodnia z udostępnionych do ankiety. Myślę, że to wystarczający czas na zebranie głosów i odbycie draftu właśnie wtedy albo już bankowo w kolejnym tygodniu. Nie widzę sensu premiowania nieaktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wygrywa opcja 21:00 bądź 21:30 w dniu 11 października (czwartek).

 

W podanym tygodniu nie pasuje Tizzowi, z kolei Theo nie może w kolejnym. Na tą chwilę - w obliczu znaków zapytania w tygodniu pasującym Tizzowi pozostałbym przy obecnym faworycie (tj. 11.10). Sytuację mogą zmienić kolejne głosy. Mam nadzieję, że do końca bieżącego tygodnia ktoś się jeszcze w ankiecie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany w ankiecie po 9 oddanych głosach (z 12): prowadzi opcja 8 października (poniedziałek) o godz. 21:00 lub 21:30. Za tym wariantem opowiada się na razie 7 osób.

 

Nie wypowiedzieli się wwoody, żmijor oraz PH#1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ostateczny termin podam w okolicach soboty ale wszystko wskazuje na to, że spotkamy się w najbliższy poniedziałek - można się powoli do tego szykować (pozostaje dogranie godziny). Szkoda, że dopisać nie mogą Theo i Tizz (sprawdźcie chłopaki, może jest szansa na obecność - mimo wszytko) - ankieta jest nieubłagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to faktycznie byłby poniedziałek 8 to istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo, ze będę.

ogromna roznica dla mnie meidzy poniedzialkiem a czwartkiem, ktory dosc newralgicznym dniem jest w moim grafiku, takze jesli zostałby najblizszy poniedzialek, ogromna szansa, ze byłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła: spotykamy się w poniedziałek, 8 października. Godzina - niech będzie 21, wcześniej skończymy.

 

W ankiecie wypowiedziało się 10 osób oraz dostałem jedna deklarację poza forum. Bilans na "tak" to 9 plus z dużym prawdopodobieństwem Tizz. Wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge juz smiało potwierdzic, ze będę w poniedziałek,

 

do zobaczyska wiec na drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się chyba jednak dam radę pojawić aczkolwiek w moim przypadku im później tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×