Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Żadnych zmian! Cały świat gra w 9 kategoriach i wolałbym, żeby tak zostało. Faule nic nie wprowadzą poza elementem chaosu. Co się tu ostatnio dzieje w ogóle? Wszyscy chcą wprowadzać nagle jakieś z tyłka wyjęte zmiany. Medale za 2. ligę, teraz zmiana punktowanych kategorii. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El-Maniaque miał pecha, życzyłem mu finału.

 

Dzięki Bulek, ale niestety nie udało się osiągnąć finału. Uwielbiam grać w H2h bo dużo emocji za tym dzie :)

 

Sorka, że tak rzadko piszę tu na forum, ale jakoś tak wychodzi :)

 

Teraz trzeba zdobyć ostatnie miejsce na pudle :) Będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki El Maniaque za dobry polfinal, ktory pokazal ze kazdy pojedynek sezonu zasadniczego jest wazny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie konserwatyzm, GRB. Myślenie w stylu: "lepsze jest wrogiem dobrego", obawa przed innowacjami itd... A czasem właśnie potrzebni sa rewolucjoniści, tak było, jest i będzie ;)

 

Natomiast MKA, jeśli to prawda, co mówisz, to nad 10 kategoriami trzeba się bardziej zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In the event that a Fantasy playoff game ends in a tie, the deadlock is broken using the following system:

 

1. Winning percentage against this opponent during the regular season

2. Playoff seed

 

na potwierdzenie screen z jednej z moich lig, gdzie druzyna nizej rozstawiona awansowala w przypadku remisu dzieki zwyciestwu w bezposrednim meczu w RS

 

27974014f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, ze nawet uczestnicy play-off nie grają do konca. Wymienię tu Eviliana. Matchup przestaje byc interesujący, jesli jedna z drużyn juz sobie odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba postawa Lebrona. Umawiałem się z nim co prawda, że ma mnie wprowadzić do 1. ligi ale nie myślałem, że zaraz po tym centralnie sobie odpuści. Bez niego trudno dotrzymać kroku Żmijowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się, ze nawet uczestnicy play-off nie grają do konca. Wymienię tu Eviliana. Matchup przestaje byc interesujący, jesli jedna z drużyn juz sobie odpuściła.

 

Przepraszam najmocniej, że nie zadbałem o match-up w tym tygodniu, lecz to wynikało z sytuacji osobistej. Ostatnio mam sporo rzeczy na głowie i dlatego tak wyszło.

Dziękuję za grę w tym sezonie i mam nadzieję, że następny sezon będzie równie wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było blisko ale jednak udało się pociągnąć Żmijora w ostatnim meczapie :)

 

Sezon niespodzianek, głównie pod koniec sezonu, w PO. Szczególnie Chicken wydawał się cholernie mocny i stawiałem dużą kasę, że obok mnie bankowo zasili 1. ligę. Tymczasem zagrają tam - obok mnie (1) - seedy numer 6 oraz 7 (Old'n'Dirty Żmijowce oraz Bydzia Bulls). Gratki.

 

Z ligi spadają: Mystic Unholyz, Murzynowo i Nerd Herd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla awansowiczów. Ja swojego celu przedsezonowego nie wypełniłem i 5 miejsce nie jest żadnym pocieszeniem. Ten sezon to porażka, zadecydował jeden słaby tydzien moich graczy akurat w meczu w 1/4 finału. Choć problem zaczął sie juz od 2-7 z Chickenem.

 

Jedyny, kto nie awansował bezpośrednio, a moze jeszcze liczyc na awans, jest Fluber, bo zajmuje 1 miejsce na liscie oczekujących. Ja dopiero 3, bo chyba został przegłosowany system, że przedziela nas pierwszy spadkowicz. Czyli bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak zwykle na początku sezonu trzeba będzie to sprawdzić ale z tego co pamiętam mamy teraz przeplatankę awansowicz/spadkowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby ktokolwiek zrezygnował. W 1. lidze nie wyglądało, by ktokolwiek sobie odpuszczał. Spadki nie wynikły na pewno z olewactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dzieki Cieglo za emocjonujacy final, przyznam sie, ze nie spodziewalem sie, ze bede mial szanse powalczyc o pierwsze miejsce bo w pierwszej polowie sezonu moje zalozenia dotyczace wyboru skladu srednio sie sprawdzaly. Ale jak widac warto walczyc do konca bo druga czesc sezonu i playoffy poszly juz duzo lepiej i plan minimum czyli powrot do pierwszej ligi zostal wykonany :)

 

Dzieki dla wszystkich za ciekawy sezon!!!

 

Pozdro i powodzenia w przyszlym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×