Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

pikowanie w górę ti jak cofanie sie do przodu

chociaż chyba bardziej dopuszczalne - aż tak jednoznacznie się nie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że podskoczysz W GÓRĘ, zejdziesz po schodach W DÓŁ i cofniesz się W TYŁ. Pleonazm aka masło maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótki ale był

 

edit

poprawka, moj byk

sorki

 

poprawione statystyki:

61639200_h2h_16_tydz_popr.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he - czyli znowu trafiłem na lidera tygodnia..

wywaliłem Bledsoe, bo nie wierzę, że Clippers go wymienią - być może będzie to jeden z moich największych błędów - ale nie ma już czasu na lizanie się po ujach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna dupa, jakimś cudem kilku typów zostało na ławie. Co za gówno... Kilka razy sprawdzałem od piątku kto kogo zdropował i czy ludziki wystawione...

aaaaaaaa :H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 48% FG, 100FT, 1 x 3PT, 42 PTS, 12 REB, 22 AST, 2 ST, 1 BL i 8 TO piechotą nie chodzi :)

za podobny myk w zeszłym skróconym tygodniu w budżetówce zaplaciłem 2-7 - tutaj nie powinno być aż tak strasznie bo moi zagrali akurat kał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym miszcza 5-4 przewiózł:) Nalesnick błędy w tabeli i chyba układ się zmieni

fakt, sorki knt

coraz gorzej widze

ale widze za to, ze niektorzy troche to sledza

te z bledem juz poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naczelny statystyku Naleśnikersie, mam nadzieję, że nie porzuciłeś swoich tabelek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tak to jadą na Nalesnika a wystarczy delikatna zwłoka w statystykach i już brakuje paliwa do analiz :8

 

Nalesnicku, ja poproszę statsy do ligi points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 48% FG, 100FT, 1 x 3PT, 42 PTS, 12 REB, 22 AST, 2 ST, 1 BL i 8 TO piechotą nie chodzi :)

za podobny myk w zeszłym skróconym tygodniu w budżetówce zaplaciłem 2-7 - tutaj nie powinno być aż tak strasznie bo moi zagrali akurat kał

 

Wyszło chyba tylko tyle, że zamiast 5-4 po przodu jest 5-4 w pupę. Wygrałbym asysty tylko, bo 9 na 9 osobistych chyba nie odrobiłoby mi 40 punktów procentowych.

Czyżby to był ten punkcik, którego mi zabraknie do PO?? :H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, tak to jadą na Nalesnika a wystarczy delikatna zwłoka w statystykach i już brakuje paliwa do analiz :8

 

Nalesnicku, ja poproszę statsy do ligi points.

 

:D

nie koloryzuj - niektorym sie to nie podoba i ciągle narzekaja, kilku sobie na to spogląda i kilku ma gdzieś

ale nie odbieram, by po mnie specjalnie jechano - poza jednym przypadkiem może :D

 

tabelki zrobilem tylko jakoś brakowało weny by wkleić

co niniejszym czynię

 

61791013_h2h_17_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale passa! Moja drużyna to banda cyganów żrących gruz! Jak nie spadnę do drugiej ligi to będzie cud.

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - przegrałem 3-5, ale u Naleśnika jestem trzeci #moralvictory

 

Wszystko wskazuje na to, że w play-off przyjdzie mi potykać się z kimś z trójki Bukkake, Woodley, Gerard. Kiepsko widzę swoje szanse na półfinał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładny kocioł zgodnie z przewidywaniami ale na dzień przed końcem 19 tygodnia można się pokusić o subiektywne prorokowanie ostatecznej tabelki. HFC raczej skończy jako lider po sezonie regularnym, na drugie miejsce chyba trafi Gerard, Pseudosonics numero 3. W drugiej grupce (4-6) też mogą być przetasowania ale raczej już jesteśmy bezpieczni. Warriors ode mnie oberwą w tym tygodniu bo schedule nie był ich, więc ja wskoczę na miejsce 4, które przy bliskim remisu wyniku z Pitkiem za tydzień powinienem obronić. Warrors i Owrzodzenie też raczej powinni osiągać w swoich matchupach coś bliskie 5-4 i ja stawiem na Owrzodzenie na 5, Warriors na 6. Murzynskie Kutasy raczej już powinny zostać na 7 po pogrzebaniu MJa (skończy się pewnie 6-3) - szczególnie, że w matchupie ze mną mają dużą przewagę gier. i tu zaczyna się najciekawszy etap - kto trafi do PO a kto spadnie z ligi. wg mnie Tramwajs wskoczą ostatecznie na 8 kosztem DyrDyra, ale obydwa teamy wybronią miejsce w I lidze. Polish Mastery dopadła akurat plaga kontuzji a do tego trudny matchup z Gerardem. zabraknie też raczej troszkę będących na fali wznoszącej Donkom. MJ, który przespał pierwszą część sezonu raczej nie poszaleje z liderem.. No i znowu będziemy potrzebować nowego komisarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już się nie bawię w proroka - jak to możliwe, żeby dwóch 7footerów miało dwa kolejne mecze z liczbą zbiórek mniejszą lub równą 4 i ile razy Jeff Green grał na takiej skuteczności jak wczoraj.. spodziewałem się co najmniej 6-3 a wygrałem ledwo 5-4. teraz biorąc pod uwagę schedule w tym tygodniu zsunę się pewnie na 6, 7 miejsce a w PO, biorąc pod uwagę, że Irving znowu się uszkodził, będę wymarzonym chłopcem do bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas przywrócić moim czarnuchom dobre imię! :)

Straciłem już jakiś czas temu nadzieję, ale po kilku dobrych ruchach z FA wygląda na to, że będę w PO i liczę na zrobienie tam jakiegoś upseta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na tę chwilę wypadam w pierwszej rundzie. Walker, George, Rubio i Holiday skutecznie zabijają mój fg%, a bez niego przegrywam i z Bukkake, i z Woodym po 4-5. Z Gerardem jeszcze gorzej, więc nie opłaca mi się tanking, by spaść na 6. miejsce. Jakaś tam nadzieja jest, ale zdziwię się, jak wyląduję w czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o tankingu i trafieniu na Naleśnika, ale jak zobaczyłem jego schedule w przyszłym tygodniu to mi się odechciało :P dlatego apel do DyrDyra o spięcie się i zawalczenie o PO, bo w tej chwili Donki są w 8ce :) do MJa na ten moment dołączył jeden z najbardziej utytułowanych i najdłużej grających na Sznurku w najwyższej lidze H2H (przynajmniej od 2007) - PM. no i Tramwaje są na torze powrotnym do 2iej ligi..

ciekawostka z kart historii - tylko PM, ja i Graba graliśmy bez żadnych przerw od 2007 w najwyższej lidze H2H. od 2009 (wtedy w równorzędnej lidze B) pojawili się HFC, Sonics i DyrDyr, którzy od 2010 są z nami w 1ej. nie dawać się dinozaury bo coraz mniej nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie czego jeszcze mogę zatankować, bo nie bardzo mi się widzi grać w pierwszej rundzie z czarnuchami. Także jakby ktoś był zainteresowany to mogę podać nr konta na pw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×